Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8000  Wstecz  Dalej

05-12-2009, Od: Piotrek Odpowiedz
hehe nie napisałem że wcisnołem kołki mocniej ;P jakby co (drobne przeoczenie)

05-12-2009, Od: Monika Odpowiedz
Mam 13 lat i jestem juz prawie stuprocentowo pewna, ze chce grac. Jestem w fazie pszukiwania nauczyciela, ale mam takie pytanie... Znacie jakies stronki, dla ososb ktore nigdy w zyciu nie mieli doczynienia z nutami? Cos gdzie wszystko jest krok po kroku objasniane. Z gory dzieki za pomoc.

03-12-2009, Od: marika Odpowiedz
jestem początkująca kupiłam tanie skrzypce i mam wrażenie za "gubią strój" co mogę nimi zrobić żeby się nie rozstrajały?

04-12-2009, Od: violla Odpowiedz
mozesz sprobowac kupic lepsze struny.. takie pow. 120zl..

02-12-2009, Od: Agnieszka Odpowiedz
Mam 24 lata 165 cm wzrostu. Jaki rozmiar skrzypiec bedzie dla mnie odpowiedni?

02-12-2009, Od: ? Odpowiedz
4/4

02-12-2009, Od: Jolka Odpowiedz
Kupię skrzypce 3/4 dobrej jakości w przyzwoitej cenie.(do 500 zł)

16-11-2009, Od: Wiki Odpowiedz
Witam. Od dawna chcę się uczyć gry na skrzypcach. I choć jestem już po 30-tce, nie zrezygnuję z tego zamiaru.Niestety nie znam nikogo kto by uczył gry na skrzypcach, dodam że mieszkam w Kielcach. Może ktoś z was posiada informacje, kto udziela prywatnych lekcji w kielcach z góry dziękuję za odpowiedz.

02-12-2009, Od: Agnieszka Odpowiedz
Cześć również mieszkam w okolicach Kielc i szukam nauczyciela. Jeśli znajdziesz kogoś proszę napisz mi.

29-11-2009, Od: Marta Odpowiedz
Czy w wieku 13 lat moge jeszcze zacząć naukę gry na skrzypcach ?

30-11-2009, Od: Angelika Odpowiedz
Oczywiście, że można ;) Zacząć można w każdym wieku. Ja zaczęłam jak miałam 14 lat. Wystarczy regularnie trenować grę.

29-11-2009, Od: Marika Odpowiedz
Pozwalam;P Czemu by nie musisz być tylko wytrwała i cierpliwa ludzie którzy zaczynają w naszym wieku też mogą nauczyć sie grać w wielu przypadkach lepiej niż ci którzy grają od dziecka...

30-11-2009, Od: ? Odpowiedz
http://www.myspace.com/dominikchmurski skrzypce elektryczne zapraszam

30-11-2009, Od: Viollla Odpowiedz
kupie skrzypce 1/2 w niskiej cenie (do 200zl) GG: 3305457

27-11-2009, Od: ada Odpowiedz
Czy można nauczyć się gry na skrzypcach tylko korzystając z samouczka? bo nie udało mi się znaleźć nauczyciela

29-11-2009, Od: monika Odpowiedz
podobno można, ale jakoś nie wierzę w to. Najlepiej będzie, jak ktoś Ciebie nauczy

29-11-2009, Od: Kasia Odpowiedz
Odkupię dobry smyczek w korzystnej cenie, kontakt: Elmam@interia.pl

25-11-2009, Od: ? Odpowiedz
Student Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego nauczy od podstaw/korepetycje. ragges@wp.pl gg:8474420

23-11-2009, Od: Wiko$$$$$$$ :-):-):-0:-):-0;-0 Odpowiedz
Gram na skrzypcach i mam 10 lat wiem że to bardzo ciężka praca ale Ci co grają na nich niech wiedzą że to Anielski instrument A Ci co chcą na nich grać ja się nie przechwalam ale muszą mieć wielki talent i kochać muzykę :-)

24-11-2009, Od: Aniela Odpowiedz
nie trzeba miec talentu Dziecko masz wyobraźnie ja gram 6 lat i co z tego to trzeba umiec i czuc a nie sie talentować tu

23-11-2009, Od: Pola Odpowiedz
szukam nauczyciela gry na skrzypcach w okolicach Grajewa 511331205

23-11-2009, Od: wi Odpowiedz
Kocham Skrzypce

08-11-2009, Od: justi Odpowiedz
mam 13 lat namówiłam rodziców żeby kupili mi skrzypce pod choinke albo na mikołaja mam nadzieje że to się spełni bo mama oglądała już kilka skrzypiec. I teraz mam pytanie czy musze do perfekcji opanowąc nuty czy wystarczy mi inf. gdzie złapać np. B H Fis itp gram też na gitarze a z nut nie umiem. Prosze o odpowiedź i z góry dziękuje

23-11-2009, Od: Darianna Odpowiedz
To zalezy, jak chcesz nauczyc sie grac. Jak chcesz z nut, to przydaloby sie, zebys wiedziala, gdzie na pieciolini leza jakie dzwieki, bo inaczej nie da rady, A jak chcesz grac ze sluchu, to wtedy bez nut i nawet nie trzeba znac do tygo wysokosci strun. Ale jesli chcesz grac, to kieys po nuty siegniesz, a bez umiejetnosci czytania ich sie nie obejdzie, no i musisz wiedziec gdzie chwycic i na ktorej strunie. Ale wydaje mi sie, ze to nie jest takie trudne. Wystarczy sie nauczyc game, tj 8 dzwiekow, no i gdzie leza G D A E, czyli struny na pieciolini tak na poczatek. A potem reszte mozna policzyc :)

22-11-2009, Od: Monika Odpowiedz
Sprzedam skrzypce Verona Violin Custom 4/4 FT-V11.(z futerałem + 2 lata gwarancjii)
Nieużywane. Informacje :723494835 lub e-mail kalomira1@o2.pl

18-11-2009, Od: Olek Odpowiedz
Sprzedam skrzypce rozmiar 1/2. Idealne do rozpoczęcia przygody z graniem. (Dla dzieci w wieku ok 8 lat)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=821781845

18-11-2009, Od: Daniel Odpowiedz
Witam
poszukuję nauczyciela gry na skrzypcach. Mam 30 lat mieszkam w Warszawie
haniball78@wp.pl

15-11-2009, Od: Adrian Odpowiedz
Chcialbym kupic skrzypce do nauki 1/8 dla czteroletniej dziewczynki. Czy ma ktos do odsprzedania? adrzez@wp.pl

16-11-2009, Od: G Odpowiedz
Dla czteroletniego dziecka bardziej polecałabym skrzypce 1/16, chyba, że dziewczynka jest BARDZO duża jak na swój wiek. Pozdrawiam

15-11-2009, Od: Magda Odpowiedz
Mam do sprzedania pięknie brzmiące skrzypce 4/4 lutnicze z 2001 roku. Idealne dla uczniów szkół muzycznych, a także dla zawodowych muzyków. Instrument profesjonalny, warty swojej ceny. Pozostałe informacje telefonicznie 694 264 012.

13-11-2009, Od: edek Odpowiedz
czy może ktos mi powiedziec co to są za skrzypce EDUARD REICHERT DRESDEN FECI ANNO 1913??

12-11-2009, Od: POMOCY Odpowiedz
dzieki za odpowiedzi raz sie nacielam i kupilam zabawke za 200zl na poczatek... prosze pomozcie co z tej strony pod wzgledem jakosci sie oplaca kupic??? NIE CHCIALABYM PO RAZ KOLEJNY WYRZUCIC PIENIEDZY ZALEZY MI NA JAKOSCI I LADNYM BRZMIENIU prosze o pomoc dziekuje

11-11-2009, Od: POMOCY Odpowiedz
kto z Was ma skrzypce Verona Custom z tej strony? warto naprawde je kupic? ktore z tej stronki skrzypce sa nsajlepsze? czy to prawda ze po kupnie trzeba wymienic na nowe struny? dzieki za odp na wszystkie pytania:))0 czy to prawda ze narazie trzeba sie wstrzymac z ich kupnem poniewaz jak kupi sie w styczniu beda one lepszej jakosci?

12-11-2009, Od: ? Odpowiedz
ja tez je kupilam ale rowniez przed ustrata wartosci .. teraz podobno sa niewarte zachodu..

12-11-2009, Od: Piotrek Odpowiedz
Kupiłem skrzypce Verona w marcu tego roku i musze przyznać że nie mam na co nażekać ;). Ale wtedy kosztowały 500 i sie je opłacało kupić. Teraz ponoć straciły na jakości dlatego ja bym popatrzył na coś innego. Co do strun to nie trzeba ich wymieniać, nowe struny poprostu polepszą odrobine dźwięk (oczywiście zależy jakie). A co do najlepszych to zależy czy chodzi ci o najlepsze z najtańszych czy ogólnie

12-11-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
mam skrzypce ale brak osprzeta znaczy tylko strunociągu i mostku mam daleko do lutnika czy moge sama zamowić części i to założyć ?

12-11-2009, Od: edek Odpowiedz
co to sa za skrzypce eduard reichert Dresden,fecit anno 1913

10-11-2009, Od: radek Odpowiedz
mój tel 511212471

10-11-2009, Od: Radek Odpowiedz
mam do sprzedania skrzypce. Całe lutnicze włoskie. Cena 1500 zł

07-11-2009, Od: misia Odpowiedz
Do muzycznej przyjmują do 16 lat. Ale to też zależny od szkoły.

06-11-2009, Od: Robert Odpowiedz
Witam. Od dawna chcę się uczyć gry na skrzypcach. I choć jestem już po 30-tce, nie zrezygnuję z tego zamiaru. Samemu trudno mi jednak ruszyć z miejsca, potrzebuję więc nauczyciela. Czy możecie polecić mi kogoś (osobę prywatną, szkołę) w Krakowie? Dziękuję. Mój email: robr94@gmail.com

06-11-2009, Od: ania Odpowiedz
uczę się już 4 lata gry na skrzypcach Metodą Suzuki czy jest szansa dostać się do szkoły muzycznej (mam 15 lat)??

05-11-2009, Od: muz Odpowiedz
Jak nauczysz się słyszeć strojenia bez maszynki (wystarczy a1) to będziesz lepij grać. naucz sie słuchać, śpiewaj na głos lub w mysli to co masz zagrać. Po paru tygodniach takich codziennych kilkunastominutowych ćwiczeń zobaczysz rezultaty swojej pracy, a gra zacznie sprawiać ci większą satysfakcję. Powodzenia.

03-11-2009, Od: Boris Odpowiedz
Mam pytanie , ale chyba nikt nie ma na to odpowiedzi,ale zapytam czy ma ktoś do sprzedania skrzypce za mniej niż 100 zł.
>?????

29-10-2009, Od: luna24 Odpowiedz
witam! powiedzcie proszę czy to prawda że przed każdym graniem na skrzypcach należy je stroić i czy to jest bardzo trudne? ja niedługo zamierzam kupić sobie moje pierwsze skrzypce (nigdy wcześniej nie grałam na żadnym instrumencie) ale narazie zbieram informacje :O) nie wiem jak mi pójdzie ale i tak te skrzypce będą moim Skarbem :D

02-11-2009, Od: Piotrek Odpowiedz
tak, to prawda że przed każdym graniem trzeba stroić. Strojenia sie uczy dość długo ale są do tego różne udogodnienia w formie np. tunera który jest na tej stronce. Ja jeszcze nie umiem za bardzo stroić ale z tym programikiem udało mi sie nastroić świerzo nałożone struny ;D. Tylko uważaj bo struny są bardzo delikatne! życze sukcesów ;)

22-10-2009, Od: Marcela Odpowiedz
Zawsze kochałam skrzypce, ale nie ułożyło się tak "wspaniale" w moim życiu i nie poszłam do szkoły muzycznej. teraz jednak postanowiłam coś z sobą zrobić. Mam 20 lat, bez żadnego nauczyciela nauczyłam się grać na pianienie (i to bardzo dobrze), więc, mam nadzieję, że podstawowe wiadomości z teorii muzyki posiadam. Zastanawiam się, jaki rozmiar skrzypiec będzie dla mnie najodpowiedniejszy - 4/4 (długość od szyi do śr. dłoni u mnie wynosi 62cm), czy dla początkującego lepszy byłby mniejszy - czy mniejszy rozmiar wymaga większej sprawności palców?
Interesuje mnie też obiektywna opinia - czy bez nauczyciela i ukończonych szkół muzycznych, czy kursów MOŻNA NAPRAWDĘ, ale NAPRAWDĘ nauczyć się grać?

30-10-2009, Od: Pixi Odpowiedz
"...obiektywna opinia - czy bez nauczyciela i ukończonych szkół muzycznych, czy kursów MOŻNA NAPRAWDĘ, ale NAPRAWDĘ nauczyć się grać?"
Można! Ja się nauczyłam z programu komputerowego Gram na skrzypeczkach.

25-10-2009, Od: ? Odpowiedz
4/4 rzecz jasna. Wg mnie bez nauczyciela nie da się "naprawdę" nauczyć grać. To nie fortepian, na nim jest dużo łatwiej dojść do poziomu który da się słuchać.

29-10-2009, Od: ?? Odpowiedz
Czy ma ktoś skrzypce EverPlay? Jakie one są? Czy warto je kupić na początek nauki?

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8000  Wstecz  Dalej