Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8050  Wstecz  Dalej

21-12-2009, Od: violla Odpowiedz
5 lat grasz na instrumencie i Ty sie zastanawiasz czy nauczysz sie gamy na pamieć?!?!?? .. o sreniej 5.0 nie wspomne.. DZIEWCZYNO!!! na jakim swiecie Ty zyjesz..? moze lepiej daruj sobie skrzypce.. brak slow.

08-01-2010, Od: pianistka Odpowiedz
violla, masz rację. Gama to podstawa!!! I żeby mieć wątpliwości?? Moja koleżanka, ( grająca na skrzypcach ) twierdzi, że podstawą do gry na skrzypcach jest gama, i CIERPLIWOŚĆ. Fakt, może lepiej, jak nie jesteś cierpliwa, to odłóż skrzypce na bok, albo, do roboty!!!!

21-12-2009, Od: violla Odpowiedz
z gory przepraszam za bledy ortograficzne..

21-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
gram na keybordzie 5 lat (nie chcę się chwalić ale jestaem najlepsza z muzycznej same 5,6)
czy to coś da (a jak byłam na przesłuchaniach to pani od skrzypiec powiedziała:szkoda że nie zapisałaś się na skrzypce)a mogę nauczyć się sama bo rodzice mówią że keybord i dodatkowa gitara mi wystarczą,ale ja chcę grać na skrzypcach

08-01-2010, Od: pianistka Odpowiedz
Ja gram na fortepianie 4 lata w SM, i wątpię, żeby można było wytrzymać trwające 5 lat rady nauczycielki, która powtarza, że lepiej ćwiczyć na ,,prawdziwym'' instrumencie ( pianino, fortepian ). Poza tym trudno być najlepszym w szkole grając na keyboardzie. Chyba nie zdaje ktoś tu sobie sprawy, jaka to diametralna różnica. I na jakich przesłuchaniach skrzypcowych,jeśli ( podobno ) grasz na keyboardzie? W SM nie uczą na keyboardzie. Mnie złączyło ze skrzypami to, że kiedy wybieram się w podróż, nie mogę wziąć za sobą fortepianu ;). A chciałam się trochę potrudzić.... Więc chyba skrzypce, zwłaszcza, że wyglądają i pięknie ( to nie jest najważniejsze ) i pięknie ( wspaniale ) brzmią..... Mam na tym punkcie bzika ... ;)

25-12-2009, Od: Laura Odpowiedz
Witam, kupilam pod choinke swojej siostrzenicy skrzypce, o ktorych marzyla ale teraz potrzebuje je nastroic, gdzie to mozna zrobic? Nie mam o tym pojecia,a od stycznia rozpoczyna zajecia w szkole muzycznej.

06-01-2010, Od: ? Odpowiedz
Stroi sie samemu, przed kazdym graniem. Zanim pojdzie do szkoly, jesli nie umie, to i tak nic z nimi nie zrobi. Niech poczeka, nauczyciel jej nastroi i ja naucza

05-01-2010, Od: ? Odpowiedz
Student Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego nauczy od podstaw/korepetycje. ragges@wp.pl gg:8474420

05-01-2010, Od: COS Odpowiedz
JA BEDE GRAC NA NICH

05-01-2010, Od: jhjh Odpowiedz
no i ja

05-01-2010, Od: julka Odpowiedz
Hej poszukuje skrzypców 4/4

04-01-2010, Od: p9086p Odpowiedz
A dla mnie Miłosz Wieliński z Rzeszowa ;P

01-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
wątpie czy dasz rade/

29-12-2009, Od: Edyta Odpowiedz
*oj przepraszam. w kwocie ok. 2000 zł.

29-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
nauczyciela warto znaleść a znasz podstawy nuty umiesz czytać krzyżyki bemole , interwały ?

29-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
eee nie przyjmą cię. chyba ze bedziesz virtuozo .

26-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
a kupilas jej stroik ? jak nie to ok na tej stronie poszperaj jest komputerowy stroik

23-12-2009, Od: Alan Odpowiedz
Czy opłaca się tutaj kupić instrument?

23-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
macie jakies nuty dla początkujących ;d na skrzypaki chociaż strony . ;d

23-12-2009, Od: damian Odpowiedz
Czy te skrzypce z tej stronki nadają się dla początkującego skrzypka... proszę o pomoc?
1. Cena 249 zł.
ROZMIAR: 4/4

Skrzypce drewniane Jack & Danny Brothers z futerałem, smyczkiem i kalafonią, model podstawowy.

22-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
no to sobie poradze, jak mówicie,że tak to na pewno się nauczę co?

22-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
nie wiedziałam ze w muzcznej gra sie na keybordzie. haha jesteś chora nie wiem co to pianino ?

22-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
sharpova śmieszy mnie , tez ja nie moge gram na gitarze i co z tego . na przesluchaniu od razu bacha grałaś paganini 2 z ciebie ?

19-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
a właśnie jaka kalafonia najlepsza nie wiem jaka tam dostane wiec rzucam takie pytanie i sorry za takie głupie pytanie jakie żeberko kupić żeby było dobre ?

21-12-2009, Od: sadza Odpowiedz
żeberko:najlepiej idź do sklepu muzycznego,ajak nie możesz to wpisz w goglach żeberko do skrzypiec ceny a w ostateczności wejddź na http://www.allegro.pl

20-12-2009, Od: skrzypaczka Odpowiedz
Ja gram 2 lata i wiem że do gry na skrzypcach potrzebna jest przede wszystkim wytrwałość , potem gdy już się rozegrasz możesz pomyśleć o takich rzeczach jak:
nowy instrument , metronom , stroik ,nowe struny.

19-12-2009, Od: ? Odpowiedz
Student Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego nauczy od podstaw/korepetycje. ragges@wp.pl gg:8474420

16-12-2009, Od: Maria Odpowiedz
Chcę kupić skrzypce 1/8 ale do 250zl.Czy to możliwe? Moje 4,5 letnie dziecko marzy żeby znaleźć je pod choinką.

19-12-2009, Od: violla Odpowiedz
ja kupilam uzywane 1/8 za 200zl

19-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
i jeszcze sie zapytam znacie jakies strony z nutami na skrzypce ? jak tak dajcie

17-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
właśnie kupiłam skrzypce powinny przyjść paczką priorytetowa . A właśnie ile idzie taka paczka ? mowiła ze 2 dni albo na drugi dzień inni 2 tygodnie inni miesiąc. A właśnie czy jest mi ootrzebny nauczyciel . bo mam np kolezanka po muzycznej I stopnia ?

19-12-2009, Od: Piotrek Odpowiedz
Mi paczka szła 3 dni. Nauczyciel sie przyda. Mnie też uczy koleżanka - z książki którą sama przerabiała i sądze że jeśli koleżanka umie uczyć to ci powinno wystarczyć.

23-11-2009, Od: Pola Odpowiedz
mam 16 lat i od dziecka gram na pianinie kocham muzyke jestem dosc zdolna i wytrwała ile czasu moze mi zajac opanowanie podstaw gry na skrzypcach?

18-12-2009, Od: Darek Odpowiedz
1 dzień? Ja też gram od dziecka na klawiszach i akurat mój dziadek ma skrzypce. Kiedyś mnie wzięło i zacząłem grać - na uszach słuchawki i ciupię. Wystarczy mieć dobry słuch i nastrojone skrzypce ;)

18-12-2009, Od: Pola Odpowiedz
511331205

18-12-2009, Od: Pola Odpowiedz
sprzedam fabryczne skrzypce 4/4 (58cm) ze smyczkiem i futerałem 300zł do negocjacji jak nowe mają miesiąc.

17-12-2009, Od: dY Odpowiedz
witam,

jestem człowiekiem, któremu słoń na ucho nadepnął. jednak poszukuję nut do muzyki jaką gra Vanessa May na skrzypcach. miałby to być prezent.

kontakt do mnie to pandy72639@gmail.com

pozdrawiam marcin

16-12-2009, Od: Maria M. Odpowiedz
KAŻDY MOŻE GRAĆ!Doświadczona scenicznie i pedagogicznie skrzypaczka,z dużym talentem i miłością do muzyki nauczy grać KAŻDEGO. Zainteresowanych proszę o kontakt : m.m.michalski@gmail.com lub 505029688

10-12-2009, Od: monika Odpowiedz
hej mam 15 lat jakies 168 cm wzrostu i ktory rozmiar bedzie najlepszy?

11-12-2009, Od: ? Odpowiedz
4/4

09-12-2009, Od: Joanna Odpowiedz
Potrzebuję oddać skrzypce do bardzo dobrego lutnika. Jakiś czas temu oddałam gitarę męża do naprawy (złamał się gryf) i lutnik z polecenia tak ją "odszykował", że nie wiedziałam gdzie mam podziać oczy. Skrzypce chciałabym dopieścić dla taty na Gwiazdkę. Są to skrzypce, na które mój tata jeszcze ze swoim tatą :) kładł ręcznie politurę. Chętnie przygarnę informacje o DOBRYM LUTNIKU jsadowska@op.pl. Dziękuję - Joanna

08-12-2009, Od: Margareta Odpowiedz
Kupię dobre skrzypce 3/4 do 500PLN 0601-31-00-56

08-12-2009, Od: magdalena Odpowiedz
Witam.Kupię skrzypce 1/2 dobraj jakości.Chętnie STRUNAL.magdalenazap@interia.eu

24-11-2009, Od: monika Odpowiedz
kocham skrzypce. Czy w wieku 15 lat można się jeszcze nauczyć? Bo ja się pytałam mojej mamy, czy bym mogła grać na skrzypcach, to ona powiedziała mi, że jestem już za stara. Bardzo przez to jestem smutna, czy tak na prawdę jest? Marzę, żeby zagrać coś szalonego na skrzypcach.

25-11-2009, Od: Jarek Odpowiedz
Niestety na występ w Carnegie Hall jest chyba za późno. No ale żeby zagrać coś szalonego dla własnej przyjemności, to spokojnie można zacząć naukę nawet w wieku 50 lat.

25-11-2009, Od: monika Odpowiedz
No a ja słyszałam, że na skrzypcach trudno się gra. I to jest główny argument moich rodziców. Jak ich przekonać na skrzypce? Twierdzą, że się zniechęcę po miesiącu.

08-12-2009, Od: julia Odpowiedz
Monika, pokaż rodzicom moją odpowiedź.Ja też nie wierzyłam w moje dziecko i próbowałam odwieść ją od tego zamiaru.Upierała się i wkońcu kupiam skrzypce.Jest najlepszą uczennicą.Żałuję że nie wierzyłam w córcię i kupiłam tandetne skrzypce na allegro.

26-11-2009, Od: Martyna Odpowiedz
Czy ja wiem czy trudno? Gram od roku;) zaczęłam w wieku 15 lat. Rodziców namawiałam i namawiałam, gdy przekonałam Oni byli mnie nie pewni, ale po roku jak gram Kanon Pachelbela czy inne boskie utwory - SĄ POD WRAŻENIEM i wiedzą, że mi zależy :) Jeśli tego chcesz naprawdę to musisz ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć jesteś skazana na sukces :D ale jeśli poddasz się, to będziesz żałować :) Pozdrawiam :)

04-12-2009, Od: Marika Odpowiedz
Już wiem czemu moje skrzypce nie trzymają stroju przekręcają mi sie kołki co moge z nimi zrobić? jakiej firny kalafonie polecacie?

05-12-2009, Od: Piotrek Odpowiedz
Mi też nie trzymały i je poprostu wcisnąłem mocniej i tak trzymają że stroić nie trzeba ;) ale nie wiem czy to dobry sposób, czy sie otwory na kołki nie wyrobią. Niech ktoś inny sie wypowie

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8050  Wstecz  Dalej