Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8069  Wstecz  Dalej

13-01-2010, Od: VIOLLA Odpowiedz
poszukuje skrzypiec w cenie do 200 zl czy ktos ma takie?.. wszystkie rozmiary:)

24-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
mówię,że się nie nauczę bo naprzykład są takie układy 4 palcowe

11-01-2010, Od: ? Odpowiedz
a to iloma paklcami grasz na keybordzie w szkole muzycznej? Moze maja jakas nowa taktyke i gra sie jednym?

28-12-2009, Od: violla Odpowiedz
jakie 'uklady 4 palcowe'??? Ty chyba nie masz zielonego pojecia o muzyce..?

29-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
Violla w muzycznej gra sie na kejbordzie jak to ona mowi . jaja se robi albo jest tępa

02-01-2010, Od: VIOLLA Odpowiedz
W instytucji Szkola Muzyczna nie ucza kry na keybordzie! ewentualnie w ogniskach muzycznych.. domach kultury.. ludzie czasami tu takie bzdury pisza, ze szkoda slow. POZDRAWIAM tych z SM:)

29-12-2009, Od: Edyta Odpowiedz
Witam. Zastanawiam się nad kupnem skrzypiec. Jestem po I stopniu szkoly muzycznej. Czy skrzypce firmy Strunal w kwocie około 2000 tys. złotych są warte polecenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

30-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
nie lepiej popatrzeć coś na allegro wystawiaja coś z szafu ze strychu i się nie znaja a czasami można trafić na dobre i to bardzo dobre skrzypce

N wlasnie, nie znaja sie i wystawiaja, nie wiadomo, na co sie trafi. Jak przez allegro, to tylko po uprzednim obejrzeniu, i to dokladnym, najlepiej od razu z kims kto sie dobrze na tym zna.

30-12-2009, Od: Gabi Odpowiedz
Czy tylko ja uważam ze długie paznokcie nie przeszkadzają w grze na skrzypcach?

Dlugie paznokcie bardzo przeszkadzaja. Nawet przy flecie poprzecznym. Tylko trzeba grac odpowiedznio, bo jak sie palce kladzie plasko to wtedy pasuje :P

01-01-2010, Od: ? Odpowiedz
myślę że długie paznokcie mogą bardzo ci przeszkadzac w tej grze

03-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
Jaki Wirtuoz skrzypiec dla was najlepszy Dla mnie David Garrett .; ]

Nie znam za wielu, ale ten wymiata :)

28-12-2009, Od: Marta ... Odpowiedz
Hej... Mam pytanko ;P
Czy gdy chcę nauczyć się grać na skrzypcach to koniecznie muszę iść do szkoły muzycznej? Ze względu na to iż jestem w I gim, wolałabym uczyć się prywatnie.

11-01-2010, Od: Ala:) Odpowiedz
Marto, ja 3 lata uczyłam się prywatnie gry na skrzypcach i było nawet ok ;). Zajęcia miałam raz w tygodniu w piątki, bo tak ustaliłam z nauczycielką. Lekcje miałam w PSM, ale nie byłam w niej zapisana jako uczennica...:) Jedyną wadą jest fakt, że po prywatnej nauce nie ma się żadnego papierka potwierdzającego naszą naukę :( Polecam Tobie to rozwiązanie, bo zaczynałam mniej więcej w Twoim wieku, i jesli chcesz się skupić na nauce w gimnazjum to wybierz to rozwiązanie, bo normalnie w SM byś musiała spędzać ok 3 razy więcej czasu, który mogłabyś przeznaczyć na naukę :D. Życzę powodzenia :))

10-01-2010, Od: dami Odpowiedz
Czy te skrzypce z tej stronki nadają się dla początkującego skrzypka??? Proszę o pomoc
1. Cena 249 zł.
ROZMIAR: 4/4

Skrzypce drewniane Jack & Danny Brothers z futerałem, smyczkiem i kalafonią, model podstawowy.

08-01-2010, Od: madzi Odpowiedz
Witam!jestem studentką akademii muzycznej i mam do sprzedania skrzypce 4/4 lutnicze Francesco Andina Luganese z 1920 roku.Zainteresowanych proszę o kontakt.
magdapalgan@wp.pl
Pozdrawiam

21-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
mam 11 lat,posiadam skrzypce.Patrzyłam już na tę stronę violin... ale nie wiem czy nauczę się tej gamy na pamięć

21-12-2009, Od: violla Odpowiedz
5 lat grasz na instrumencie i Ty sie zastanawiasz czy nauczysz sie gamy na pamieć?!?!?? .. o sreniej 5.0 nie wspomne.. DZIEWCZYNO!!! na jakim swiecie Ty zyjesz..? moze lepiej daruj sobie skrzypce.. brak slow.

08-01-2010, Od: pianistka Odpowiedz
violla, masz rację. Gama to podstawa!!! I żeby mieć wątpliwości?? Moja koleżanka, ( grająca na skrzypcach ) twierdzi, że podstawą do gry na skrzypcach jest gama, i CIERPLIWOŚĆ. Fakt, może lepiej, jak nie jesteś cierpliwa, to odłóż skrzypce na bok, albo, do roboty!!!!

21-12-2009, Od: violla Odpowiedz
z gory przepraszam za bledy ortograficzne..

21-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
gram na keybordzie 5 lat (nie chcę się chwalić ale jestaem najlepsza z muzycznej same 5,6)
czy to coś da (a jak byłam na przesłuchaniach to pani od skrzypiec powiedziała:szkoda że nie zapisałaś się na skrzypce)a mogę nauczyć się sama bo rodzice mówią że keybord i dodatkowa gitara mi wystarczą,ale ja chcę grać na skrzypcach

08-01-2010, Od: pianistka Odpowiedz
Ja gram na fortepianie 4 lata w SM, i wątpię, żeby można było wytrzymać trwające 5 lat rady nauczycielki, która powtarza, że lepiej ćwiczyć na ,,prawdziwym'' instrumencie ( pianino, fortepian ). Poza tym trudno być najlepszym w szkole grając na keyboardzie. Chyba nie zdaje ktoś tu sobie sprawy, jaka to diametralna różnica. I na jakich przesłuchaniach skrzypcowych,jeśli ( podobno ) grasz na keyboardzie? W SM nie uczą na keyboardzie. Mnie złączyło ze skrzypami to, że kiedy wybieram się w podróż, nie mogę wziąć za sobą fortepianu ;). A chciałam się trochę potrudzić.... Więc chyba skrzypce, zwłaszcza, że wyglądają i pięknie ( to nie jest najważniejsze ) i pięknie ( wspaniale ) brzmią..... Mam na tym punkcie bzika ... ;)

25-12-2009, Od: Laura Odpowiedz
Witam, kupilam pod choinke swojej siostrzenicy skrzypce, o ktorych marzyla ale teraz potrzebuje je nastroic, gdzie to mozna zrobic? Nie mam o tym pojecia,a od stycznia rozpoczyna zajecia w szkole muzycznej.

06-01-2010, Od: ? Odpowiedz
Stroi sie samemu, przed kazdym graniem. Zanim pojdzie do szkoly, jesli nie umie, to i tak nic z nimi nie zrobi. Niech poczeka, nauczyciel jej nastroi i ja naucza

05-01-2010, Od: ? Odpowiedz
Student Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego nauczy od podstaw/korepetycje. ragges@wp.pl gg:8474420

05-01-2010, Od: COS Odpowiedz
JA BEDE GRAC NA NICH

05-01-2010, Od: jhjh Odpowiedz
no i ja

05-01-2010, Od: julka Odpowiedz
Hej poszukuje skrzypców 4/4

04-01-2010, Od: p9086p Odpowiedz
A dla mnie Miłosz Wieliński z Rzeszowa ;P

01-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
wątpie czy dasz rade/

29-12-2009, Od: Edyta Odpowiedz
*oj przepraszam. w kwocie ok. 2000 zł.

nauczyciela warto znaleść a znasz podstawy nuty umiesz czytać krzyżyki bemole , interwały ?

eee nie przyjmą cię. chyba ze bedziesz virtuozo .

26-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
a kupilas jej stroik ? jak nie to ok na tej stronie poszperaj jest komputerowy stroik

23-12-2009, Od: Alan Odpowiedz
Czy opłaca się tutaj kupić instrument?

23-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
macie jakies nuty dla początkujących ;d na skrzypaki chociaż strony . ;d

23-12-2009, Od: damian Odpowiedz
Czy te skrzypce z tej stronki nadają się dla początkującego skrzypka... proszę o pomoc?
1. Cena 249 zł.
ROZMIAR: 4/4

Skrzypce drewniane Jack & Danny Brothers z futerałem, smyczkiem i kalafonią, model podstawowy.

22-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
no to sobie poradze, jak mówicie,że tak to na pewno się nauczę co?

22-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
nie wiedziałam ze w muzcznej gra sie na keybordzie. haha jesteś chora nie wiem co to pianino ?

22-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
sharpova śmieszy mnie , tez ja nie moge gram na gitarze i co z tego . na przesluchaniu od razu bacha grałaś paganini 2 z ciebie ?

19-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
a właśnie jaka kalafonia najlepsza nie wiem jaka tam dostane wiec rzucam takie pytanie i sorry za takie głupie pytanie jakie żeberko kupić żeby było dobre ?

21-12-2009, Od: sadza Odpowiedz
żeberko:najlepiej idź do sklepu muzycznego,ajak nie możesz to wpisz w goglach żeberko do skrzypiec ceny a w ostateczności wejddź na http://www.allegro.pl

20-12-2009, Od: skrzypaczka Odpowiedz
Ja gram 2 lata i wiem że do gry na skrzypcach potrzebna jest przede wszystkim wytrwałość , potem gdy już się rozegrasz możesz pomyśleć o takich rzeczach jak:
nowy instrument , metronom , stroik ,nowe struny.

19-12-2009, Od: ? Odpowiedz
Student Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego nauczy od podstaw/korepetycje. ragges@wp.pl gg:8474420

16-12-2009, Od: Maria Odpowiedz
Chcę kupić skrzypce 1/8 ale do 250zl.Czy to możliwe? Moje 4,5 letnie dziecko marzy żeby znaleźć je pod choinką.

19-12-2009, Od: violla Odpowiedz
ja kupilam uzywane 1/8 za 200zl

19-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
i jeszcze sie zapytam znacie jakies strony z nutami na skrzypce ? jak tak dajcie

17-12-2009, Od: kOzuu Odpowiedz
właśnie kupiłam skrzypce powinny przyjść paczką priorytetowa . A właśnie ile idzie taka paczka ? mowiła ze 2 dni albo na drugi dzień inni 2 tygodnie inni miesiąc. A właśnie czy jest mi ootrzebny nauczyciel . bo mam np kolezanka po muzycznej I stopnia ?

Wyświetlono wiadomości 3101-3150 z 8069  Wstecz  Dalej