Forum

17-01-2017,Od: Asia
Witam!
Chciałabym nauczyć się grać na gitarze.Interesują mnie gitary akustyczne, niestety mam dość ograniczony budżet i chciałabym gitarę koloru ciemnego najlepiej czarnego.Poleciłby mi Pan jakieś konkretne modele?

17-01-2017,Od: Jarek
Tak, z tanich mam bardzo fajne Harleye po 360 zł. Po odpowiednich korektach gra się łatwo i przyjemnie, nieźle brzmią, stroją i wyglądają. Nie potrzeba nic więcej. Gwarantuję pełne zadowolenie z zakupu. http://skrzypce.pl/products/HBD120BK.html

18-01-2017,Od: Asia
Jeśli chodzi o korekty to są one robione przez Pana czy trzeba je zrobić samemu ?

20-01-2017,Od: Jarek
We wszystkich instrumentach robimy od razu bezpłatne korekty poprawiające brzmienie, strojenie i wygodę grania. Oczywiście nie przerobi się w godzinę instrumentu fabrycznego na lutniczy, ale zarówno strojenie jak i wygoda gry będzie dwa razy lepsza. Tak jakby się kupiło instrument o połowę droższy. To trochę jak różnica w garniturze z supermarketu i takim poprawionym na miarę przez krawca.
W gitarach najwięcej zyskuje się na korektach prożka, ale także dobieramy wkładkę w mostku, robimy korekty progów i regulację zakrzywienia gryfu. Dzięki temu gra się łatwo i przyjemnie. Im tańsza gitara tym większe korzyści dają takie poprawki. Choć ostatnio klient zamawiał Yamahę za 1500 zł i fabrycznie też była do kitu. Gitara dobra, ale nie wyregulowana. Dopiero po korektach można było w pełni korzystać z jej zalet. Dlatego nawet jak ktoś kupił w zwykłym sklepie instrument, to zapraszam do nas na bezpłatny przegląd. Opowiem co jest nie tak i co można poprawić.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):