Forum

20-01-2017,Od: Ryszard
Witam,
Otrzymalem dzisiaj zamowione wczoraj skrzypce Sandner SV 300, dzieki a blyskawiczna przesylke. Niepokoi mnie jedynie to, ze smyczek znajdujacy sie w komplecie, rozni sie od tego ze zdjec ze sklepu oraz od wszystkich innych znalezionych w internecie a przynaleznych do tych skrzypiec. Jest okragly (mam nadzieje, ze drewniany)nie ma tej owijki z tworzywa, oczko ma podwojne i nie ma napisu Sandner. Nie jest identyczny z zadnym wystawionych u Was na sprzedaz. Nie wiem czy ktos wlozyl omylkowo taki czy fabryka zmienila "szate graficzna" smyczka zachojac podobne jego walory. Z samych skrzypiec jestem b. zadowolony.

20-01-2017,Od: Jarek
Każda dostawa jest trochę inna. Pozmieniały się smyczki i futerały. Od ponad roku nie ma już napisów na nich. Jak będzie chwila to porobię nowe zdjęcia. I tak u nas są lepsze futerały niż standard i lepsze wyposażenie niż to co dają inne sklepy :-)

29-01-2017,Od: iwona
tu się nie zgodzę -kupiłam u was Sandnera SV300 i futerał totalna lipa a po miesiącu sypał się smyczek Iwona

29-01-2017,Od: iwona
a i lakier też wadliwy niestety,pierwsze zakupione były super a te porażka..........

29-01-2017,Od: Ben
Chińczycy też chcą jeść mięso i jeździć samochodami. A to oznacza że w ciągu kilku lat znacząco rośnie cena i spada jakość. 3 lata temu można było za 300 zł kupić super skrzypce, a dziś instrument o podobnej jakości kosztuje ponad 600 zł. Ale i tak nie ma co narzekać. Normalnie powinno się wydać minimum średnią pensję na taką przyjemność. To ma być instrument, a nie zabawka. Zobaczcie ile to jest roboty oprócz samego materiału, który trzeba przecież wiele lat sezonować: https://youtu.be/0SvfNhMlnBE?t=50s

29-01-2017,Od: Ela
Ja pier... Te biedne ludzie zasuwają po 10 godzin dziennie na ręcznej pile lub jakimś skrobaku, a potem ktoś narzeka, że coś tam odrobinę nierówno wyszło. Oni powinni brać za tak ciężką robotę po kilka tysięcy. Nie powinno się mieć do nich pretensji o drobiazgi przy tak niskiej cenie. Jak odliczyć marże, podatki, transport, materiał itp, to oni mają pewnie z tego po kilka dolarów. A jaka to mozolna robota. Pełen szacun ludzie.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):