Forum

07-02-2017,Od: Eliasz
Witam. Co pan sądzi o skrzypcach christina V02? Wiem, nie ma ich na tej stronie, patrzyłem w riffie. Miałem zamiar je kupić, bo spodobały mi się na wygląd. Ale chciałbym najpierw zasięgnąć rady kogoś kto się na tym zna, bo ja dopiero startuję ze skrzypcami, wcześniej gitara i pianino. Mógłby Pan coś o nich powiedzieć? Do jakich skrzypiec z Pana oferty można by je porównać? Czy są warte te 500 zł, czy coś można znaleść zauważalnie lepszego w tej cenie?

07-02-2017,Od: Jarek
Kojarzę tą markę z zabawnej reklamy na tle starych księgozbiorów. Ktoś renderując nie zmienił "Sample text" na okładkach :-) Skrzypiec nie miałem w ręku, bo są mało popularne, ale to typowe chińskie skrzypce. Nie ma dokładnych zdjęć. Z tego co widać podstawki wymagają korekt i prożki pewnie też. Poważny problem przy metalowych strunach to brak mikrostroików, zwłaszcza jeśli kołki nie są hebanowe. Dystrybucja wygląda na selektywną, czyli pozbawioną realnej konkurencji rynkowej. Jeśli produkt mają tylko dwa sklepy, to prawdopodobnie cena jest nieco zawyżona w stosunku do wartości. Ale żeby to potwierdzić trzeba by obejrzeć konkretny egzemplarz. Proponuję dołożyć 100 zł i kupić Sandnera SV300 już z pełnym osprzętem hebanowym, co wiele zmienia w łatwości strojenia, stabilności drewna i trwałości.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):