Forum

07-02-2017,Od: Michał
Dzień dobry!
Mam pytanie czy miał Pan styczność lub sprzedaje Cort GA5F ?
Z gitarą dopiero zaczynam, zapisałem się już do zaufanej osoby lekcje. Chciałbym ćwiczyć też w domu i chciałbym kupić w miarę porządną gitarę, która będzie mi się również wizualnie podobała(wyżej wymieniony cort jest wg mnie piękny w połyskliwej wersji MD)

07-02-2017,Od: Jarek
Faktycznie ładna. Nikt nie pytał więc nie sprzedawałem, ale spokojnie można ją u nas zamówić. Znając Corta na pewno nie będzie skuchy. Cenię w nich sezonowanie i stabilność drewna, bo wielu producentów ma z tym problemy.

07-02-2017,Od: Michał
Dziękuję za szybką odpowiedź :)
Jutro do Państwa zadzwonię w sprawie wyceny i czasu realizacji tego Cort GA5F-MD

08-02-2017,Od: Jarek
Gitara chodzi na poziomie 1550 zł. Pomijam bezsensowne sklepy, które wyświetlają stare ceny, a towaru nie mają i mieć nie będą. Taka przynęta tylko, żeby wcisnąć coś innego. Dostępność w dystrybucji sprawdzę jutro.

08-02-2017,Od: Michał
Dziękuję,
Czy przegląd i ewentualne regulacje są dodatkowo u Państwa płatne?

08-02-2017,Od: Jarek
Regulacje nowych instrumentów u nas kupowanych przeprowadzamy w każdym przypadku i jest to bezpłatne. Cort GA5F-MD można zamówić ostatnią sztukę z ekspozycji 5% taniej, albo poczekać na nowy transport w marcu.

08-02-2017,Od: Michał
A czy jest szansa zdobyć zdjęcia gitary z uwzględnionymi ewentualnymi śladami ekspozycji?

09-02-2017,Od: Michał
Witam
Znalazłem u mnie w mieście całkiem fajną gitarę Epiphone AJ 220CE. Tak więc pozostaje mi już tylko ćwiczyć :)
Dziękuję serdecznie za pomoc. pozdrowienia

09-02-2017,Od: Jarek
Super, gratulacje, tylko warto jeszcze udać się do lutnika na przegląd i regulacje. W nowych gitarach wiele rzeczy daje się poprawić. Epiphony jakie ostatnio przynosili klienci miały dość nierówne gryfy i progi, ale były to niższe modele. Tu raczej będzie dobrze, ale dla wygody gry warto przynajmniej skorygować prożek, wyregulować gryf i dobrać wysokość mostka.
Z Epiphone trzeba jeszcze pamiętać, że zwykle ma absurdalnie długą główkę, tak żeby normalne futerały nie pasowały. Miałem kilku klientów którzy ze złości obcięli nadmiar piłą :-)

09-02-2017,Od: Michał
To bardzo miłe, że daje Pan takie rady :) ogólnie szkoda, że do warszawy mam dość daleko, z pewnością bym odwiedził Pana sklep..
Jutro idziemy z osobą która mnie uczy wybrać jedną z kilku sztuk. Bo póki co wybrałem model i dogadałem cenę :) mówił, że posprawdza wszystko na miejscu. Pokrowiec też się dobierze.
I kto mówił, że po 30ce nie można zaczynać nauki gry na gitarze - sama gra na lekcjach daje mi tyle frajdy, że ciężko to opisać słowami :)
Marzenia trzeba spełniać w każdym wieku


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):