Forum

09-10-2017,Od: Sławek
Dzień dobry,
Cieszę się, że znalazłem Pana sklep. Jestem dorosłym i chciałbym nauczyć się grać na skrzypcach. Czy dla osoby dopiero zaczynającej naukę, tanie skrzypce takie jak Everplay są wystarczające, czy może warto dołożyć trochę i zakupić Beginer Promo, Stantor II(1500) czy nawet Antonio Salvatini Seria 7 albo Sandner SV-6? Mój budżet to 900 zł. Niestety nie mogę sobie pozwolić na droższy instrument. :(

09-10-2017,Od: Jarek
Dzień dobry, W zasadzie każde z wymienionych nadają się do nauki. Te droższe są po prostu trochę dokładniej wykonane, z lepszych materiałów, nieco trwalsze. Na ile budżet pozwala, to trzeba ocenić samemu. Są też różne strategie, bo jedni wolą zacząć od tańszych i potem wymienić na lepsze, a inni wybierają od razu w takie możliwie docelowe.

09-10-2017,Od: Sławek
Dziękuję za odpowiedź!
Zdecydowałem się na skrzycpe za około 750 zł w jasnym kolorze. Rozważam Hoefner AS-160V, Sandner SV-2 lub Stentor II 1500. Ewentualnie Antonio Salvatini Seria 7 które są teraz przecenione na 849zł. Pomimo wyczerpujących opisów trudno mi podjąć decyzję które wybrać. Mogę się zdać na Pana doświadczenie i prosić o wskazanie najlepszych skrzypiec z wymienionych dla dorosłego rozpoczynającego naukę? Nie mogę się zdecydować i po prostu zakupiłbym wskazane przez Pana.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):