Forum

04-08-2006,Od: ****
Do pianistki: Ja też uczę się także na jednym instrumencie w państwowej szkole muzycznej, ale bardzo chcę grać na skrzypce. Jest to bardzo możliwe, bo może będę miała prywatne lekcje. Także będę uczyła się na dwóch instrumentach (a raczej na trzech, bo w trzeciej klasie dochodzi jeszcze pianino). Zrób tak jak ja. Namów rodziców na uczenie się na skrzypcach bez przerywania nauki na pianinie. CZasem będzie mogło być ci ciężko, ale jeśli bardzo chcesz grać na skrzypcach to sobie poradzisz, a jeżeli nie możesz tak zrobić to zostań samoukiem na tym instrumencie.
Do Spinka: Wcale nie jesteś za ,,stara" na skrzypce.Teraz może zacznę naukę, a młodsza od ciebie o dużo nie jestem. W szkole prywatnej możesz się uczyć nie zważając na wiek.

05-08-2006,Od: pianistka :-{
Dzięki za Radę!! Na prawdę , bardzo mi pomogłaś!!
do Spinka: cieszę się , że nie jestem sama z moim problemem. mam nadzieję, że obie go rozwiążemy i może zagramy kiedyś w duecie??? uczę sie w warszawskiej szkole im. Karola Szymanowskiego, może mnie kiedys odwiedzisz? poproszę moją koleżankę skrzypaczkę , żeby mnie- nas pouczyła!! daj znać na tej stronce jak znajdziesz jakiegoś fajnego nauczyciela i damy sobie nawzajem kilka rad. ja cały czas mam nadzieję na zawodowe granie na skrzypcach! będę musiała dużo pracować , ale warto!


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):