Forum

18-10-2006,Od: ?
no nie wiedziałam, że dominanta nie musi być na piątym stopniu... ale wiedziałam, że są moll dominanty no i dominanty z 9 ...zazwyczaj pisze i gra sie je bez 5. ale skończmy już ok? widzę, że jesteś starszy dużo dode mnie i od lat się uczysz teorii, ale nie mieszaj mi w głowie, proszę... ja mam jeszcze na to czas... dopiero zaczynamy bas cyfrowany a w harmonizowaniu też znamy dopiero podstawowe funkcje... jeśli chodzi o ćwiczenia z harmonii to dzięki za info , ale mamy kilku "geniuszy" z harmonii i ksz słuchu w szkole, którzy by mnie zabili jakby się dowiedzieli, że korzystam z pomocy kogoś z zewnatrz... poza tym pomocy nie potrzebuje, nigdy nie miałam problemów z przedmiotami muzycznymi...ech... przeprasza forumowiczów za te beznadziejne zdania. ta rozmowa nie powinna być TU przeprowadzona. sory

18-10-2006,Od: gdae
"przeprasza forumowiczów za te beznadziejne zdania. ta rozmowa nie powinna być TU przeprowadzona. sory"

a ja wręcz przeciwnie- chciałem zakomunikować wszystkim forumowiczom, że powinni się czuć zaszczyceni, że mają możliwość przeczytania tak pasjonującej dyskuji na TYM TU własnie forum. Jak nas BARDZO poprosicie, to pogadamy o moll subdominancie drugiego stopnia obniżonego, czyli w skrócie- rozmowa w stylu neapolitańskim...


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):