Forum

21-02-2007,Od: skrzypaczka
mam nadzieje,że odczytasz moją wiadomość , bo niestety nie mam za bardzo czasu, żeby odpisywać na Twojego maila.:-) to, jakie skrzypce mają być zależy prawie wyłącznie od Twoich możliwości finansowych, a dopiero później upodobań. Tym droższe skrzypce, tym lepsze. Skrzypce z tej strony są dobre na początek, ale ich jakość nie jest stała. znam osoby, które kilka lat grają na takich skrzypcach i są zadowolone, a znam takie , które nie mogą słuchać dźwięku własnych skrzypiec. Optymalne rozwiązanie to skrzypce manufakturowe. Kosztują od 1000 do ok. 3000 złotych i to jest instrument na długie lata, zazwyczaj pięknie wykonany i bardzo dobrze brzmiący.Lutnicze skrzypce są zdecydowanie najlepszym wyborem, ale ich cena idzie już o wiele w górę.zajżyj na stronę: www.henglewscy.com.pl
mają oni ogromny wybór skrzypiec od najtańszych fabrycznych, przez manufaktury po lutnicze. Ja mam jeden z tamtejszych instrumrnów i muszę powiedzić , ze jest na prawdę świetny. Rozmiar dla Ciebie to oczywiście 4/4. znam sporo osób , które w Twoim wieku zaczynały grać bez podstaw muzyki i świetnie dają sobie radę. Ty znasz nuty i masz pewnie słuch muzyczny oraz umiejętność systematycznej , ciężkiej pracy więc na pewno dasz sobie radę. pozdro


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):