Forum

23-07-2007,Od: konasz
do Żaby: jesli chcesz grac na skrzypcach, to samodzielnym cwiczeniem mozesz tylko pogorszyc sytuacje tak, ze nauczyciel nie da rady juz nic z tym zrobic. wiec, na twoim miejscu, poczekalabym na powrot do zycia studenckeigo.. bez grania

23-07-2007,Od: Żaba
Konasz: wyobrażasz sobie mieć w domu skrzypce, widzieć jakie są piękne,w myślach powtarzać barwę ich dźwięku- i nie grać:)? może i sobie narobię zakrętów w życiorysie, ale nie grać się nie uda... Zdaję sobe sprawę, że wirtuozem nigdy nie będę i nie mam takich marzeń. Muzyka to ogromna przyjemność, której nie powinno się nikomu odmawiać, i nawet jeśli popełniam błędy techniczne( a na pewno popełniam ich całą masę...)to żadna siła mnie nie powstrzyma przed czymś, co mnie fascynuje:) Bardzo długo czekałam na te skrzypce-kilkanaście lat na samo ich kupno, na pierwszy dźwięk,na to fantastyczne uczucie trzymania czegoś tak doskonałego w dłoniach. pozdrawiam wszystkich szczęściarzy, którzy chodzą do szkół muzycznych i prywatnych nauczycieli, ale najbardziej-tych, którzy mimo najróżniejszych trudności i krytycznych opinii idą tam, gdzie chcą;)


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):