Forum

22-05-2019,Od: Mariusz
Witam, mam pytanie, w jaki sposób jest pakowana gitara do wysyłki i na co mam zwrócić uwagę odbierając paczkę, gitarę zamówiłem w poniedziałek i do tej pory nie została dostarczona przez kuriera DHL pozdrawiam Mariusz

23-05-2019,Od: Jarek
Witam, Gitara pakowana jest w podwójny karton pięciowarstwowy i najmocniejszą folię bąbelkową B4. Praktycznie nie ma możliwości uszkodzenia zawartości przy normalnym przewozie. Jednak gdyby były widoczne zewnętrzne zagniecenia kartonu, rozdarcia, dziury, czy inne uszkodzenia, to po ich wskazaniu Ustawa "Prawo przewozowe Art. 74" obliguje przewoźnika do umożliwienia kontroli zawartości przy odbiorze i sporządzenia protokołu ewentualnych strat. Taki protokół załącza się do reklamacji i w razie czego zostanie wypłacone pełne odszkodowanie. Awarie transportowe są jednak niezwykle rzadkie ze względu na dobre pakowanie.
Gitara zamówiona w poniedziałek została wysłana we wtorek i dotarła w środę na miejsce. Zgodnie z przysłanymi na mail lub SMS informacjami można przesyłkę śledzić na stronie DHL. Jeśli tak jak tutaj kurier nikogo nie zastał, to można przez stronę wybrać kolejny termin lub zmienić adres, tak żeby ktoś był obecny.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):