Forum

09-12-2007,Od: ela
witam ponownie!ponownie?czemu ?bo ta strona to miejsce gdzie moge się podzielić z innymi swymi odczuciami,wymienić się gg,doświadczeniam,przekonaniam.i choć mam prawie 15lat to na skrzypcach gram dopiero 9miesięcy a pomimo to kocham ten instrument.w mojej rodzinie gra na instrumencie to tradycja .ale dla mnie to coś więcej.dla mnie to ja=est forma rozważania poprzez muzykę kocham ten instrument!!!!!!!naprawde mówią że jest za późno w wieku powyżej 6lat.a ja mam już tyle i co?gram!i to się dla mnie liczy.skrzypce-poświęcam im niekiedy 4godziny dziennie.mam dziadkowe lutnicz!właśnie mówi się lutnicze,lutniocze.a mówić lutnicze a słyszeć ich dźwięk to 2różne rzeczy!!barwa dzwięku jest w nich taka ciepła i spokojna.posłuchajcie nierezugnujmy ze swych marzeń!to co dalej będzie czas pokarz po co dalej w miejscu tkwić gdy można grać i z muzyką żyć!!!!!!!mam nadzieje że dałam wam coś do myślenia!a i czekam na odpowiedzi na tej stronie!piszcie prosze!jeszcze raz mówie zastanówcie się ile możeceie zyskać grając!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):