Forum

09-12-2007,Od: elf
cześć Kasiu!oturz nie.jeśl masz 4/4 lub 3/4 lub też inne to poproś w sklepie muzycznym ustawią ci odpowiednio śrubki!a zakładanie żeberka to prosta sprawa!fajnie się z nim gra! a i mam prośbe jak będziesz na tej stronie to możesz zostawić mi swoje gg?prosze bardzo lubie rozmawiać z pasjonatami skrzypiec,amatorami,muzykami!mam nadzieje że choć troche ci coś przybliżyłam pozdrawiam wszystkich;];];];]

12-12-2007,Od: Kasia
Hej! Dzięki za info, chętnie z Tobą poklikam, 10411905

15-12-2007,Od: ela
cześć!napisałąm do ciebie!!!!!!!!a mam takie pytańko ty zaczynasz grać???tak?pamiętam swoje początki napisz tu jak masz pytanie chętnie odpisze
papa!napisałam ci nn gg odczytałaś>>>>>>>>??

15-12-2007,Od: ?
Witaj! Niestety nie otrzymałam od Ciebie żadnej wiadomości na gg :( nie wiem dlaczego, podałam prawidłowy nr...
Jeśli chodzi o grę... tak, zaczynam, na razie idzie to bardzo powoli, ale cały czas o tym myślę, tyle czekałam na skrzypce, to zawsze było moim marzeniem... :) Myślę, że na początek dobrze byłoby zgłębić trochę teorii (może doradzisz mi jaki podręcznik wybrać, bo już wiele propozycji padało na tym forum, trudno mi ocenić i zdecydować) a dopiero później poszukam nauczyciela, który zgodziłby się na prywatne lekcje. Tak to wygląda na razie :) Pozdrawiam


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):