Forum

17-12-2007,Od: ela
czemu nikt nie pisze?co jest?pozdrawim was i moją kochaną młodszą siostrzyczkeBasie!!!!!!!!

17-12-2007,Od: Kasia
Witaj! Niestety nie otrzymałam od Ciebie żadnej wiadomości na gg :( nie wiem dlaczego, podałam prawidłowy nr...
Jeśli chodzi o grę... tak, zaczynam, na razie idzie to bardzo powoli, ale cały czas o tym myślę, tyle czekałam na skrzypce, to zawsze było moim marzeniem... :) Myślę, że na początek dobrze byłoby zgłębić trochę teorii (może doradzisz mi jaki podręcznik wybrać, bo już wiele propozycji padało na tym forum, trudno mi ocenić i zdecydować) a dopiero później poszukam nauczyciela, który zgodziłby się na prywatne lekcje. Tak to wygląda na razie :) Pozdrawiam

17-12-2007,Od: ela do kasi z przeprosinami
przepraszam źle zapisałam twój na!!!;]ale napisałam cio na wszelki wypadek daje ci moje gg4941660 ja źle twoje zapisałm i miałam pod twym twoim nr jakiegoś 41latka!!!!przepraszam jeszcze raz!;]właśnie się zastanawiałam czemu nie odpisujesz na gg ale napisałm o jedną 4 zadużo w twoim nunmerze to mój błą prosze odezwij sie czekam nieceirpilwie!!!!!!przepraszam jeszcze raz!nie chciałam żeby tak wyszło;[zdarza sie ja też chętnie z tobą popisze zapewniam że będziemy mieć dużo współnych tematów jestem pewna!dzięjkuje że się odezwałaś bo nawet bym sie nie skapła!!!mam nadzieje że wyybaczysz napisz do mnie prosze!!!!!!!!!!!!pozdrawiam pappapapapapapapapapappapapap czekam na odpowiedz do usłyszenia z poważanie m ela


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):