Forum

03-01-2008,Od: Żaba
Struna "D" mi właśnie poszła ;( Ktoś się może orientuje, dlaczemu? w ogóle to próbowałam stroić, najpierw mikrostroik nie chciał stroju podciągać, a jak spróbowałam lekko kołkiem, to kołek nie chciał utrzymać pozycji dźwięku,a na koniec pękła mi struna:( WHY...? A tak w ogóle to w sklepach muzycznych sprzedają struny pojedynczo(i ile taka przyjemność kosztuje?)? Skrzypce mam niecałe pół roku, często na nich nie gram,stroiły prawie bez zarzutu(tylko G nie zawsze trzymała strój), struny moim zdaniem są praktycznie nowe. wymieniać cały komplet czy tylko jedną? Podstawek się nie przesunął. Iść do lutnika :/...? Heeeeelp...!!!

03-01-2008,Od: ela
cześć!znam ten ból!mi tez siada aleG !przyczyna pewnie ta sama od mrozu <jak na pole je wynosisz chociaz na chwile>i możeliwe ze kołki nie trzymaja!!strue możesz kupic w kazdym sklepie muzycznym lepsza to kwestia 14zł za sztuke lub 40za komplet sa równiez jeszcze droższe i tansze!polecam struny Presto sa niezwykle wytrzymałe a i ten dzwiek szczególnie na lutniczych skrzypkach/!na fabrrycznych też dobry!a co do podstawka to nie musisz sie kłopocić z lutnikiem!!chyba że zalożenie struny bedzie problemem a i na poczatku zakłądnie strun lepiej zostaw nauczycielowi uwierzmi!a ty długo grasz?ile amsdz lat?pozdrwaiam!!!!!


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):