Forum

18-01-2008,Od: violinist
Ela dzieki za odpowiedzi na moje pytanka... zawsze szukalam osoby z podobnym zainteresowaniem i przypadkiem znalazlam to forum...JA PO PROSTU KOCHAM SKRZYPCE i az sie zdziwilam ze jest tyle ludzi o podobnych pasji co ja...POSWIECE SIE DLA TEGO INSTRUMENTU i sproboje sie nauczyc tylko najpierw musze zdobyc skrzypeczki... ile kosztuja? najtansze wystarcza? jakie ty masz Ela? masz prywatnego nauczyciela czy jak to wyglada? prosze o odp. na wszystkie pytanka...POZDROWIENIA CZEKAM PA

18-01-2008,Od: ela
fajnie ze doszłaś do tego wniosku!!!!!ja tez kocham to forum !to takie nie samowite jestes sama z swoja pasja nagle spotykasz sie z tyloma ludzmi których połaczyły 4 struny,pasja,poświecenie!!!to jest nie do opisania!!a jeśli chodzi o pytania to ja mam skrzypki lutnicze ponad 100lat maja sa rewelacyjne z pokolenia na pokolenie!widze ze masz duzo zapału jak każdy na poczatku!!!!musisz sie duzo postarc by to opanować mi 4strunki zajeły jakieś 3miesiace po 15cwiczen na kazdej za tydizen mija rok jak gram!jest pieknie mówie ci!nic tylko grac!a skrzypce wystarcza zwykłe na allegro kupisz nawet za 200złw bdb stanie!!!ja mam prywatnego nauczyciela tak!!mozesz mi dac swoje gg ????z pewnością napisze!!!uwoelbiam móic o skrzypkach!!kocham to!!!prosze daj gg to pogadam chetnie jestem czesto dostepna!słuze pomocą!radą!!!rozmową!!!!chetnie pogadam!!!!!pozdrawiam miło ze piszesz odpisz prosze czekam Ela


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):