Forum

19-01-2008,Od: violinist
PRZEPRASZAM ZE TAK DLUGO NIE ODPISYWALAM MAM NADZIEJE ZE TO PRZECZYTASZ to jest naprawde piekne ze znalazlam osobe ktora podziela moja pasje i ktora SLUZY POMOCA DZIEKUJE BARDZO Z CALEGO SERCA!!!!!!!! NUMERU GG NA RAZIE NIE MAM ALE MAM E MAIL CHCESZ? JESLI TAK TO ODPISZ TO CI NAPISZE A TY MASZ E MAIL CZY NIE?cieszylabym sie gdybys do mnie napisala...tez UWIELBIAM mowic o skrzypkach i odpisze jesli bede miala cza a bede starala sie jak najczesciej! ciesze sie ze mie jestem sama bo np moi rodzice nie moga pojac co ja widze w tym bezsensownym pudle a dla mnie to nie jest jakies tam pudlo tylko SENS ZYCIA MOJE HOBBY MOJE WIELKIE ZAMILOWANIE... DLATEGO TEZ POTRZEBNE MI JAKIES WSPARCIE I WSKAZOWKI... ELA CHCESZ MOJ E MAIL?JAK TAK TO NAPISZ TO CI PODAM... POZDRO PAPA

19-01-2008,Od: ela
siemka nie szkodzi!fajnie ze piszesz oczywiście podaj e-malia postaram sie odpisac !!bo ja tez kocham o tym mówic co do emaila to ja ci podam jak do ciebie napisze bo nie hce by tłumy do mnie pisały ok??sorki ze nie odpisywałam ale dopiero wróciłam ze szkółki..heh,,,,,,ale było super opowiem ci jak podasz mi emalila ok?postraram sie odpisywac w miare mozliwosći!!!pozdrawiam pisz tu bedzie miło i podaj mi adres !!!!ela


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):