Forum

06-11-2008,Od: chii
Jak miło widzieć obrońcę. Kłaniam się "nisko" posłuchaj teraz co do Ciebie mówię;)
1.wiele osób w Polsce głoduje nikt z tym nic nie robi.
2.jakbyś nie zauważył/a literki są polskiexd brak mi słów.
3.życie nie jest cenne, cenne jest życie po śmierci.
4."Oj tak Polacy są źli". Człowieku wiesz co piszesz? chodzi mi o to że Diana wygląda mi na nie tolerującą innych i kocha tylko Polskę. Ktoś pisze o Halloween (zn się Olimpia) i od razu mówią jej że to nie zwyczaj polski, to chyba jasne ale każdy lubi to co chce, i co jak ktoś jest satanistą też tą osobę się skreśla? ok wyrażanie własnej opinii, ale to mi brzmiało opryskliwie! idt.
5.Tak to jest. Pojawia się przykład:kochający swój naród. A potem wyjeżdża za granicę^^
6.jestem "zabójczo" cwana. Gdybym żyła w tamtych czasach".... macie moją biografie od razu.
plan a)Mając naście lat idę podciąć sobie żyły. Najlepiej rozciąć żyłę na udzie ponieważ jest jedną z podstawowych i po kilku minutach umarłabym.
plan b)idę po sznur, wieszam się, ale zostawiam trochę luzu w pętli, bo gdy już się powieszę wtedy dojdzie do złamania kręgosłupa i po chwili już po mnie.
plan c) idę się utopić jak w piosence Hariasen-N
skoczę do zimnej głębokiej wody, i już nie będę mogła się wycofać.
plan d)idę na bagna, w wielkich mękach się umiera, ale co tam to ostatnia deska ratunku.
jestem szczęśliwa idę do Lucyfera i Bafometa pogadać jak było mi źle;(;( mówię (ironicznie):ach Ci Polacy nie chcieli walczyć! brr!


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):