Forum

15-09-2009,Od: WAZNE
czy ma ktos ksiazke z tej stronki Skrzypcowe ABC? oplaca sie kupic? byly jakies problemy z przesylka lub dosawa? jest duzo ilustracji i opisow? potrzebuje ksiazke z barwnymi ilustracjami i opisami o skrzypcach
wiec moze powinnam kupic sobie jakas inna? co polecacie jesli chodzi o ksazke skrzypcowa? PROSZE O POMOC DZIEKUJE BARDZO

15-09-2009,Od: Wiki
hej ja mam ta ksiazke .. jest ona przez wiele osób polecana odnosnie dosyłki nie masz sie o co martwic wszystko ok.. jest duzo rysunkow opisów itd (postawa,trzymanie skrzypiec i tak dalej) a chcesz sie uczyc tylko z niej czy dodatkowo do lekcji zakupujesz ksiazke?

15-09-2009,Od: ?
dzieki za odp przymierzam sie do prywatnych lekcji z nauczycielem bo saemu to mozna sie chyba nauczyc na pianinie podstawy jesli chodzi o skrzypce nezbedny jest nauczyciel wiem to mam 18 lat nigdy na niczym nie gralam jestem juz troche za stara nawet na granie dla przyjemnosci wszyscy mi to mowia ale nie zrazam sie i szukam dalej a skrzypce mam od kumpei taka chinska zabawke na razie nie stac mnie na nic innego.... co mysliie o wyrobach pieknych i podobno dobrych jakosciowo wyrobow panstwa Henglewskich? szczerze oplaca sie tam kupowac? cena przeklada sie na jakosc czy nie? prosze o odp


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):