Forum

21-12-2009,Od: sharapova
gram na keybordzie 5 lat (nie chcę się chwalić ale jestaem najlepsza z muzycznej same 5,6)
czy to coś da (a jak byłam na przesłuchaniach to pani od skrzypiec powiedziała:szkoda że nie zapisałaś się na skrzypce)a mogę nauczyć się sama bo rodzice mówią że keybord i dodatkowa gitara mi wystarczą,ale ja chcę grać na skrzypcach

08-01-2010,Od: pianistka
Ja gram na fortepianie 4 lata w SM, i wątpię, żeby można było wytrzymać trwające 5 lat rady nauczycielki, która powtarza, że lepiej ćwiczyć na ,,prawdziwym'' instrumencie ( pianino, fortepian ). Poza tym trudno być najlepszym w szkole grając na keyboardzie. Chyba nie zdaje ktoś tu sobie sprawy, jaka to diametralna różnica. I na jakich przesłuchaniach skrzypcowych,jeśli ( podobno ) grasz na keyboardzie? W SM nie uczą na keyboardzie. Mnie złączyło ze skrzypami to, że kiedy wybieram się w podróż, nie mogę wziąć za sobą fortepianu ;). A chciałam się trochę potrudzić.... Więc chyba skrzypce, zwłaszcza, że wyglądają i pięknie ( to nie jest najważniejsze ) i pięknie ( wspaniale ) brzmią..... Mam na tym punkcie bzika ... ;)


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):