Forum

09-07-2010,Od: Zainteresowana
Fajnie, że ktoś jest zainteresowany moim pytaniem. Zależy mi na tym. Napiszcie chociaż czy się orientujecie.

11-07-2010,Od: impr
Myślę, że nie powinno się tego klasyfikować w ten sposób, że te struny są gorsze, te są lepsze. Oczywiście istnieją struny lepszej i gorszej jakości, ale dużo zależy też od instrumentu. Nie można przewidzieć jak zabrzmią na Twoich skrzypcach Helicory, a jak Dominanty. Musisz to po prostu sprawdzić. Ja polecam jedne i drugie struny. Co prawda brzmieniowo bardziej podobają mi się Dominanty, ale ich minus to to, że nie są zbyt trwałe. Za to Helicory mogą wytrzymać bardzo długo, jeśli mają dobry humor, i brzmienie też dobre. Ale nie polecam np. struny E z zestawu Helicore. Moim zdaniem najgorzej się spisuje.
Tak jak mówię, ja polecam jedne i drugie struny, wyboru musisz dokonać Ty, a najlepiej wypróbować obie możliwości i zobaczyć, które z Twojego instrumentu wydobędą to, czego oczekujesz. Pozdrawiam!

25-08-2010,Od: Zainteresowana
Dzięki za odpowiedź impr. Szczerze mówiąc zakupiłam kolejny raz Dominanty. Może kiedyś zdobędę się na odwagę i postanowię zaryzykować z Helicorami. Naprawdę dzięki za pomoc.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):