Forum

24-02-2011,Od: Kinga
Zaczynam grać na skrzypcach. Póki co wypożyczam je. Chciałam zapytać czy skrzypce z allegro ok. 150zł, 200zł będą dobre? Bardzo proszę o odpowiedź.

25-02-2011,Od: Małgonia
Niestety skrzypce za taka kwote nie nadaja sie do grania .Mimo iz kazdy sprzedajacy pisze ze to dory sprzet zachwala je - to odradzam. Takie skrzypce to "imitacja" instrumentu.Nie stroją , dzwieki jakie z nich wydobedziesz beda tylko kaleczyc twoje ucho...i tak naprawde to tylko zepsuja Ci sluch.Najwiekszym bledem poczatkujacych skrzypków jest zakup tanich chinskich skrzypiec.Szukaj skrzypiec od min.500zł .Tutaj na tej stronce znajdziesz informacje jak wygladaja takie tanie skrzypce...sa zjecia...( tektura oklejona sklejka itd)
Moja kolezanka z szkoły muzycznej poszła na łatwizne wyszukała na allegro...tanie uzywane skrzypce chinskie 1/2 dla syna ,ze były o jakiąś połowe tansze niz takie same nowe uznała to za okazje i je kupiła . Nastepnego dnia cała w skowronkach zabrała skrzypce do szkoły . Jak profesor je zobaczył to zwyzywał ja i nawet na nich nie chiał zagrac , jednak po namowie zademonstrował jej jak one brzmia....i powiedział droga Pani takie skrzypce mozna kupic na sciane jako dekoracje , jednak gdyby one były dobre nikt by ich za połowe ceny nie odsprzedał .
Nie kupuj tanich skrzypiec ktore swoim wygladem zachecaja , bo to tylko pozory.

27-02-2011,Od: Kinga
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Na razie wypożyczam skrzypce. Może gdy uzbieram kase na te skrzypce kupie sobie, bo przez wakacje ich nie bd miała a jeśli mi się spodoba to szkoda, żebym miała przerwe przez wakacje.
Małgonia- czy możesz dać mi do siebie jakiś namiar (nr gg, mail), bo miałabym jeszcze pare pytań.

28-02-2011,Od: Małgonia
Jedyny kontakt ze mna to przez @ nie mam stałego dostepu do neta jak cos to pisz malgonia71@wp.pl chetnie pomoge .


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):