Forum

14-02-2012,Od: Anonim
Dlaczego przy niektórych skrzypcach oferuje pan dodatki a przy innych z kolei już nie?

14-02-2012,Od: Wandzia
No właśnie???

14-02-2012,Od: Jarek
Jeszcze taka podpowiedź - jeżeli mamy super wypasiony zestaw z 10 dodatkami i w tej samej cenie inne skrzypce gołe, to należy się spodziewać, że te gołe będą lepsze jakościowo. Tu producent przeznaczył więcej środków na dobre materiały i wykonanie, a zaoszczędził na fajerwerkach w postaci super bogatego zestawu. I odwrotnie - jeżeli producent przeznaczył pieniądze na masę oprzyrządowania i bogactwo wyposażenia, tu musiał zaoszczędzić na instrumencie. Cudów nie ma.

14-02-2012,Od: Anonim
Wychodząc z tego założenia to Verona jest lepsza od Corelli, dlatego, że ma mniej dodatków i płaci się za instrument, pomimo tego, że jest wykonana z innego drewna?

14-02-2012,Od: ?
Naprawdę zależy mi na dobrych skrzypcach amatorskich, nie na tandecie która pogra dwa lata i do wyrzucenia, więc zastanawiam się nad Veroną i SI Dark, które de facto ocenia pan na dobre, trwałe na więcej niż te "dwa lata", ale wybór jak dla mnie jest naprawdę trudny.

Po za tym, jeśli jednak się na któreś zdecyduję to czy w pana sklepie dałoby się do nich skompletować kilka rzeczy?

I jeszcze jedno pytanie, póki nie ma mnie pan dosyć :)
Czy smyczki z oferty pana sklepu są lepsze niż te które dodane są to tych dwóch modeli?

15-02-2012,Od: Jarek
Obydwa modele są dobre i trwałe. Nie mieliśmy reklamacji. Ponieważ to ta sama kategoria i półka cenowa to można wybierać na oko co się bardziej podoba. Skrzypce znacząco lepsze są jednak znacząco droższe.
Skompletować można. Najtańsze smyczki są takie jak w zestawach, a droższe są nieco lepsze.

16-02-2012,Od: Anonim
Tak, wiadomo, że skrzypiec do tysiąca złotych nie ma co porównywać z lutniczymi.
No i teraz się nie mogę zdecydować który model wybrać :)

17-02-2012,Od: lorina
Lutnicze to skrzypce o ładnym brzmieniu (chyba) I kosztują 22 tysiące zł.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):