Forum

04-04-2012,Od: aneta
a czy te skrzypce everplay są dobre jak twierdzą.i opłaca się je kupować.bo mam takie jedne na oku takie białe z alegro za 160zł one są w dobrej cenie i chyba dobre ale nie znam się na tym Jarku mam pytanie czy mógłbyś mi te skrzypce sprawdzić.i napisać czy są
dobre.a czy everplay stanieją tak do 200zł a i te białe skrzypce to dla początkujących do szkoły muzycznej 1 stopnia

06-04-2012,Od: Jarek
Już pisałem o tym. Białe są znacznie gorsze niż te super tandetne które mamy po 179 zł. Przede wszystkim to nie są instrumenty. Kojarzysz w sklepach IKEA są na meblach sztuczne telewizory, radia, komputery i inny sprzęt. Wyglądają jak prawdziwe. Podobnie jest z takimi tanimi skrzypcami. To są tylko rekwizyty, choć ludzie usiłują je sprzedawać jako instrumenty. Niestety nie nadają się one do użytku. Znajomy klient próbował i co miesiąc wydawał 50 zł na usprawnienia, korekty, wymiany elementów, aż w końcu je spalił ze wściekłości bo ciągle źle działały.

08-04-2012,Od: wera
a to dziwne co pan pisze bo te biała z allegro sa ok ,one sa niemieckiej firmy yago chyba ,warte sa 350 zł ,sprzedają za polowe ceny na youtube sa próby jak one grają ,ładnie brzmią ,sporo osob je kupuje ,pan chyba nie miał ich w reku i w swojej ofercie i pisze co panu slina na jezyk przyniesie ...

:)


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):