Forum

10-04-2012,Od: ...
Nie piszcie w opisie sklepu skrzypiec ze sa derwniane bo to nieprawda ,one sa ze sklejki robione i malowane ,drewniane zaczynają sie od 1800 zł w góre .Wprowadzacie klienta w błąd .

11-04-2012,Od: ...
a to dziwne bo własnie mam everpleya za 300 zl i widze w nim sklejke nawet ja słychać więc co ? moze sie myle?
a ogladałem rózne modele w róznych cenach

11-04-2012,Od: Jarek
Mylisz się, albo raczej celowo wprowadzasz zamieszanie. Podajesz się za różne osoby, nie wiesz czy masz skrzypce za 180 czy za 300. Podajesz wiele fałszywych informacji, czyli dezinformujesz. Everplay nie ma modeli sklejkowych. Sklejki nie można "usłyszeć". Można usłyszeć czy skrzypce grają źle czy dobrze, ale nie to z czego są zrobione. Np. firma Martin robi świetne i bardzo drogie modele instrumentów ze sklejki, które brzmią doskonale. Problemem w tanich instrumentach nie jest rodzaj materiału tylko jego fatalna jakość i uproszczenia konstrukcyjne.

11-04-2012,Od: ...
cyt. nie wiesz czy masz skrzypce za 180 czy za 300 mam jedne i drugie ,widze róznice ale niedoskonałosci nie

11-04-2012,Od: Jarek
Właśnie tak jest że ci co kupili zbyt tanie skrzypce nie są z nich zadowoleni i muszą wydać pieniądze na kolejne. A przecież mając 180 zł + 300 zł można by kupić od razu całkiem niezły model za 480 zł.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):