Forum

10-04-2012,Od: ...
Nie piszcie w opisie sklepu skrzypiec ze sa derwniane bo to nieprawda ,one sa ze sklejki robione i malowane ,drewniane zaczynają sie od 1800 zł w góre .Wprowadzacie klienta w błąd .

11-04-2012,Od: Acinoyx
Panie "..." teraz to jest pan/i ewidentnie bezczelny/a. Najwyraźniej jest pan osobą która wcale nie zna się na skrzypcach i chce pan/i tylko zepsuć renomę tego sklepu.
Proszę nie słuchać tej osoby, jestem klientem sklepu i mam zamiar nadal kupować u nich sprzęt, bo tak fachowej obsługi i tak dobrego instrumentu w tej cenie nigdzie się nie znajdzie.

11-04-2012,Od: ...
nie mam zamiaru nic nikomu psuc ,pisze swoje zdanie i to co mówia ludzie z ktorymi rozmawiam nt skrzypiec ale widze ze swojego zdania miec nie mozna

11-04-2012,Od: Acinoyx
Można, o ile nie pisze się głupot. Skrzypce Verona które kupiłam są zrobione z autentycznego świerku i klonu i nie są sklejką, co potwierdził lutnik, także niech pan nie zmyśla ...

12-04-2012,Od: ...
w takim razie pójde z moimi dwoma skrzypcami do lutnika i zobacze co na ich temat mi powie ,czy sa z drewna czy ze sklejki

12-04-2012,Od: Jarek
Pewnie te tańsze też okażą się z drewna tylko znacznie gorszego. Sklejka zdarza się rzadko.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):