Forum

21-03-2012,Od: Jarek
Są już dostępne długo oczekiwane wszystkie rozmiary skrzypiec Everplay serii 600. Pierwszy dzień sprzedaży to kilkanaście zamówień więc mamy nową partię dobrze wytestowaną. Brzmienie absolutnie rewelacyjne! Nie do pobicia w klasie do 300 zł. Cała konkurencja jest daleko, daleko w tyle. Tak piękny dźwięk i tak długie wybrzmiewanie jest tylko w tych modelach. Co więcej poprawiono: bardzo dobre smyczki, nowe uchwyty w futerałach na rzepy nie wyrywają włosia ze smyczków tak jak pokrętła, mikrostroiki dobrze chodzą (dźwignie metalowe!), lakier z wyjątkowo pięknym połyskiem, przejrzysty - widać strukturę drewna, dobre rozmieszczenie strun i strojenie. Futerał z odpinanymi szelkami. Już teraz można powiedzieć że to bardzo udana dostawa. Można śmiało zamawiać.

15-04-2012,Od: Kasia
Poszukuję skrzypiec 1/4 nie wiem które są lepsze serii 6xx czy 700, proszę o pomoc bo kompletnie się na tym nie znam a sklepów choć w Poznaniu dostatek skrzypiec 1/4 jak na lekarstwo i to w wysokiej półce :-(.Potrzebuję i skrzypiec i rzetelnej porady.Znalazłam w internecie Pengano S Light za 449,oraz SKRZYPCE EverPlayEV-700 nowa wersja (bez plastików)za 299 ,Skrzypce Stentor 1400 za 518 zł,i nie mam pojęcia co zrobić.Córcia ma 5,5 lat i ćwiczy na takich co to pudło pęknięte,mostek pęknięty i ogólnie moja stara mandolina z odklejonym gryfem lepiej wygląda.Muszę kupić nowe.Pogra jakieś 3 lata no i do zmiany ale nie chcę jej psuć nauki i zniechęcać lipą a nie jestem majętna.Poradźcie.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):