Forum

21-04-2012,Od: smyczek
jakie kupić skrzypce i co do tego jeszcze ?

21-04-2012,Od: basia...
nie wiem co inni o tym myślą ale ja polecam skrzypce Carlo Giordano Vs-1 zależy jeszcze ile kto ma lat.

23-04-2012,Od: JaN
Z tanich marek Carlo Giordano to typowe skrzypce chińskie sprzedawane prawdopodobnie z najwyższymi na rynku marżami i z najgorszym współczynnikiem jakości do ceny. To nie znaczy, że jakość jest zła czy dobra, tylko po prostu ceny są sztucznie zawyżone. Tej samej jakości produkt innej marki można kupić dużo taniej. Zauważcie że wszystkie sklepy trzymają jedną, wysoką cenę. Jak pojawia się sklep oferujący 100 zł taniej (z zarobkiem!) to szybko znika, bo zostaje odcięty od dostaw. Wiele sklepów w ogóle nie dopuszcza się do sprzedaży. Sytuację pogarsza fakt, że w internecie dużo opinii niby użytkowników pochodzi tak na prawdę od sprzedawców, product managerów, agentów reklamowych marki, którzy podają się za użytkowników. Nie można mieć zaufania do tego co jest napisane w serwisach opiniotwórczych, bo są to slogany reklamowe nie pisane na prawdę przez użytkowników. Trzeba trochę sprytu i doświadczenia, żeby wyłowić prawdziwe informacje.

25-04-2012,Od: smyczek
Mi potrzeba jakiś do grania w zespole...nie jakieś wyszukane , ale żeby nie były to jakieś dziadostwa...Gram na akustycznych już 9 lat..


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):