Forum

14-01-2006,Od: igor zbigorek1@wp.pl
hej co sadzicie op kupowaniu skrzypiec na allegro?.powie mi ktos cos na temat firmy stagg albo antonio/.pozdrawiam

14-01-2006,Od: Paulina kisiora@wp.pl
ja sma gram na skrzypcach już 8 lat i sądzę że kupno jakiegokolwiek instrumentu na allegro to wywalenie kasy w błoto.. przecież aby kupić instrument trzeba go najpierw zobaczyć i instrumenty kupuje się od zaufanych Ci osób:) pozdro:*

20-01-2006,Od: Irae kreets@wp.pl
Brawo Paulino- wreszcie jakieś sensowne wyjaśnienie. W zalewie tych wiadomości, gdzie ludzie "polecają" skrzypce jakiejś tam firmy za 289zł juz nie chcialo mi sie odpisywac i wyprowadzac z błędu... ale napisałem- w każdym razie skrzypce to bardzo indywidualna sprawa- skrzypce kupuje się u LUTNIKA, albo po konsultacji z nim oraz z pedagogiem (a jeżeli takiego nie ma, to z osobą która ma duże doświadczenie w grze na skrzypcach)!

28-01-2006,Od: igor zbigorek1wp.pl
jaki lutnik jaki pedagog chłopie.to dla dzieciaków ktorzy maja wspolnie z rodzicami wygórowanie ambicje.to dla dzieci ze szkółek muzycznych.dla prawdziwych pasjonatowi miłosnikow gry wystarcza przyzwoite skrzypce a dzwiek popłynie z serca a nie bedzie wyuczony przez kogos z nutek


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):