Forum

23-11-2012,Od: ania
niedługo dostane skrzypce adeita z allegro czy to taki okropny instrumant
powiedzcie z nie

25-11-2012,Od: Jarek
W ciągu 10 dni masz prawo zwrotu jeżeli się nie spodobają. A tak na logikę - zestaw za 159 zł, minus koszty Allegro czyli 140 zł, minus wartość futerału i smyczka to wychodzi że skrzypce kosztują jakieś 20 zł. Obawiam się że to wyrób skrzypcopodobny wykonany do celów dekoracyjnych, a nie prawdziwe skrzypce do grania. Pewnie jakiś dźwięk da się wydobyć. Jeżeli będzie ci słabo szło to nie przejmuj się bo to nie będzie Twoja wina. Możesz na spokojnie zwrócić atrapę i dozbierać na instrument. Już taki za 300 zł będzie OK.

26-11-2012,Od: ania
dzięki za poradę ,dzięki tobie uniknęłam rozczarowania ale zastanawiam się jakie inne teraz kupić do trzysta złotych najlepiej jak się da z całym wyposarzeniem one będą do grania i też trzy czwarte prawie wszystko tak jak wypowiedz pani ali proszę doradzcie mi liczę również na pana panie jarku i najserdeczniej panu z góry dziękuje

02-12-2012,Od: Jarek
Najlepiej Everplay za 296 zł. Są dobre i tanie. Testowałem prawie 20 typów skrzypiec w tej cenie i Everplay wypada zdecydowanie najlepiej zarówno pod względem brzmienia jak i dokładności wykonania. Dzięki temu nauka idzie stosunkowo łatwo.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):