Forum

08-03-2013,Od: ?
witam.chciałabym się zapytać mam na stroiku od gitary dwa ustawienia ten pan od którego kupywałam mówił że te drugie jest dla zawodowców a moja koleżanka mi powiedziała(gdy miałam ustawione na tym co ten pan mi powiedział)że jest nie nastrojona zaś moja nauczycielka mówi mi że na tym co mi koleżanka mówi będzie lepiej grać dlaczego?o co z tymi przyciskami nie mam pojecia kogo się słychać.

10-03-2013,Od: Jarek
Najlepiej sprawdzić w instrukcji. Zwykle jest tryb gitarowy lub skrzypcowy do strojenia na pustych strunach i tryb chromatyczny który pokazuje wszystkie dźwięki.

12-03-2013,Od: ?
no wlasnie niestety instrukcja ta nie ma polskiego tłumaczenia : )
a ten stroik nakłada sie na głuwke niewiem nie mam stroika do skrzypiec(ale skrzypce mam) i nie wiem gdzie zaklada sie ten stroik skrzypcowy cherub wst-550g nie jest to jakis drogi tuner kupilam go za 40zl .
są po prostu takie lampeczki jak jest nie nastrojona gitara to ci leci ci nadul na przyklad -10 .na tych lampeczkach na poszczególnej strunie
nie wydaje mi sie ze to tuner skrzypcowy ale zawsze moge sie mylić. :)

13-03-2013,Od: Jarek
wst-550G to tuner do gitary. G-gitara. Skrzypcowy nazywa się wst-550V, a chromatyczny wst-550C. Nie wymaga on instrukcji. Po prostu stroi się aż zaświeci się lampka na zero. Lampki powyżej oznaczają za wysoki dźwięk a poniżej za niski. Lampki po lewej stronie wyświetlają nazwę struny którą stroimy.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):