Forum

16-05-2013,Od: ?
Jaka dobra Gitara z tej strony do szkoły muzycznej z usztywnionym pokrowcem na start??? Ja na razie mam fajną gitarę 220 zł DURANGO MG 900 Jest na niej napisane: Mexican Guitar. Trochę nie wieżę kupiłam ją w sklepie muzycznym ale bardzo dobrze się na niej gra nic się nie psuje ma miękkie struny nyolowe a i jest to gitara klasyczna. :-<


P.S.
Mam pytanie jeszcze jedne: nie mam pojęcia co mnie czeka na tym ,,egzaminie'' w szkole muzycznej wiem że będę musiala coś zaśpiewać. ale co jeszcze . Pomoóżcie !!!:(

16-05-2013,Od: Aga
To jest zwykła chińska gitara z przodem ze sklejki lipowej czyli najgorsza wersja. Coś w stylu Startone. Wszystko zależy jaki egzemplarz się trafił i w jakim stopniu jest gryf pokrzywiony. Być może na pierwsze kroki nadaje się. Jednak do szkoły potrzebny jest inny instrument, przynajmniej przeciętny, co oznacza cenę ok. 1200 zł. Można przez tą stronę zamówić Alhambrę 3C. Na szkołę podstawową będzie w porządku, a potem trzeba pomyśleć o lepszej np. model serii 6,7,8.

Co czeka na egzaminie to trzeba zapytać w szkole, bo różne szkoły mogą mieć ciut inne wymagania.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):