Forum

14-07-2013,Od: Kasia
Czytałam w Internecie opinie o gitarach Ever Play i niestety opinie są słabe.
Rozumiem jednak, że na skrzypcach z serii 6xx da się wydobyć poprawne dźwięki. ;)
Wirtuozem na pewno już nie zostanę, ale chcę, żeby skrzypce mi nie przeszkadzały zbytnio w nauce. Z drugiej strony ważna jest dla mnie cena, bo na początku to na każdych skrzypcach będę grała źle. :D
P.S. Lepiej wybrać przesyłkę kurierską, czy Pocztą Polską. Osobiście preferuję Pocztę, ale obawiam się trochę o przewóz instrumentu.

17-07-2013,Od: Marek
Ludzie się wypowiadają nie mając kompletnie pojęcia. Niemieckie gitary Hohner mają doskonałe opinie i są bardzo cenione przez nauczycieli. A przecież ogólnie wiadomo, choć nie jest to oficjalnie podawane, że Everplay to dokładnie te same instrumenty, z tej samej fabryki tylko o 100 zł tańsze bo pod inną nazwą i bez niemieckiej prowizji w cenie. To samo można powiedzieć o skrzypcach Stentor. Everplay są znacznie tańsze bo sprowadzane bezpośrednio do Polski bez prowizji płaconej Anglikom. 99% światowej produkcji robi kilka chińskich fabryk-miast o wydajności kilku milionów instrumentów. Wszystkie marki korzystają z tych samych źródeł. Jeśli ktoś woli przepłacać za markę sto czy dwieście złotych to nie ma sprawy, ale dokładnie to samo pod marką polską, sprowadzane bezpośrednio, można kupić znacznie taniej i co ważne bez straty na jakości.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):