Forum

16-02-2006,Od: igor zbigorek1
czy ktos mi wkoncu powie cos o skrzypcach ever play .dla osoby z małym dosw.beda ok?z góry dziekuje za informacje.powiedzcie bo to ma byc prezent.,

16-02-2006,Od: VADER
igor ten everplay do niczego sie nie nadaje.
polecam ci kupić te skrzypce,

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86376294

16-02-2006,Od: igor zbigorek1
dzieki vader.jakis ty inteligentny i błyskotliwy.myslałem ze ktos madry mi tu doradzi a tu prosze...ja ci polecam bys kupił sobie menaszke i jebnął sie w czaszke.tez cie kocham

17-02-2006,Od: gdae
zbigor, lepiej się nie odzywaj, bo ktoś kto się w ogóle zastanawia czy zabawka (bo skrzypcamu tego nazwać na pewno nie można) ever play jest OK, to na pewno zbyt błyskotliwy i inteligenty nie jest; gdyby taki był nie zadawałby tak głupich pytań (VADER nie lepszy- bo dał głupią odpowiedź).

Jak chcecie kupować syf, to se kupcie czekoladę tesko...

18-02-2006,Od: igor zbigorek
moja droga gdae-jak gdakanie kury.rzeczywiscie gdaczesz i pieprzysz bez sensu jak kura.ja tylko zapytałem a ty od razu robisz mapet show. jestes pusta i brak ci tupetu. i powiedz jeszcze ze grasz na skrzypcach to mnie odwioza do jarosławia. i odwal sie od czekolady z tesco.prostaczka.

19-02-2006,Od: gdae
oj, widzę że mam do czynienia z zupełnym kmiotem!

Nie jestem przede wszystkim kobietą, tylko mężczyzną, a jak zmyliła cię nazwa gdae, to pragnę poinformować, że G D A E, to dźwięki określające wysokość przy strojeniu skrzypiec (począwszy od struny najniższej). Po raz kolejny okazuje się, że inteligencją i błyskotliwością nie grzeszysz.

Poza tym, bez tak podstawowcyh informacji jak strój skrzypiec, dziwię się, że w ogóle wszełeś na to forum, baranie!

19-02-2006,Od: igor
dowciapny jestes wiesz?bawisz mnie naprawde.no tak nie wiedziałem ze gdae to to dzwieki.dzieki ze mnie oswieciłeś.boze z nieba mi spadłeś.kocham cie.bardzo.

22-02-2006,Od: gdae
bezinteligencie i zapewne beztlencie...

głupi, głupszy, igor

22-02-2006,Od: igor
moj ty drogi gdae.jaki masz cel w tym z tak piszesz? niewiem.ja nie chce ci ublizac bo to nie ma sensu.a inteligentny jestem w miare i utalentowany jestem-uwierz mi.wiec mnie nie osadzaj jak mnie nie znasz.to co wypisujesz...to ci chyba podnieca.fajnie ci.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):