Forum

21-09-2013,Od: Tomasz
Po latach przerwy postanowiłem wrócić do gitary. Zainteresowała mnie gitara akustyczna Pengano, ponieważ moje dłonie mają zdecydowanie "męski" rozmiar. :) Konkretnie interesuje mnie model PF29C kolor podpalany. Mam w związku z tym kilka pytań:
1. Marka Pengano nie jest mi znana - mógłbym uzyskać jakieś bliższe informacje (sądząc po cenie domyślam się, że made in Asia)?
2. Jaki jest czas realizacji zamówienia: DHL + przedpłata na konto.
3. Czy instrument jest kompletowany, sprawdzany, wstępnie strojony i ew. przygotowany do użycia (z zamieszczonych obrazków dot. wyposażenia można by wnioskować, że poszczególne elementy (kołki, mostek ...) są oddzielnie i trzeba sobie samemu złożyć komplet).
4. Jakie struny są w komplecie (określenie "miękkie" jest różnie traktowane przez różnych producentów)?
5. Czy model PF29CEBK (elektroakustyczny) występuje jedynie w kolorze "pogrzebowym" ?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

22-09-2013,Od: Jarek
Oczywiście wszystkie instrumenty muzyczne poniżej 5 tys zł są robione w Azji, bo tylko tam można uzyskać tak wysoką jakość w relacji do kosztów produkcji. Realizacja 1 dzień. Instrument kompletny, sprawdzony i przygotowany do gry. Struny fabryczne rozmiar 11. Elektroakustyk tylko czarny.

24-09-2013,Od: Tomasz
Serdecznie dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia. Ad pkt.3 - rozumiem zatem, że to, co wymienione w "bogate wyposażenie" to dodatek do kompletnego instrumentu.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):