Forum

15-02-2014,Od: anna
mam pytanie skrzypce połówki ale polskie jaka firma,oraz czy firma Ever Play.to nie chińska pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

17-02-2014,Od: Jarek
Macie rację, ale z jednym trzeba uważać. Są w sprzedaży chińskie komplety zbyt wytanione np. po 200-250 zł. Po odjęciu kosztu osprzętu, strun, futerału smyczka itp. łatwo wyliczyć że na same skrzypce zostaje producentowi jakieś 5 USD. To jest za mało nawet w Chinach. Wówczas powstaje wyrób skrzypcopodobny do dekoracji nie do grania. Trzeba tego unikać. W prawdzie wyda to jakiś dźwięk, ale będzie on okropny, skrzypce pokrzywione, nie strojące, a gra ekstremalnie trudna, nie mówiąc nawet o kosztach regulacji i ciągłych napraw. Raczej nie należy schodzić z oszczędnościami poniżej 299 zł.

17-02-2014,Od: Wojtek
Ja kupiłem takie za 250 zł na Allegro, bo myślałem że jak tyle osób bierze to dobre. Niestety nie nadawały się do grania. Nawet smyczek trzeba było wyrzucić. Niby jest gwarancja, ale jak na tą cenę to wszystko w normie, po prostu duży margines tolerancji. Jak coś nie działa to albo wina użytkownika albo materiał eksploatacyjny płatny, albo regulacja płatna nie zaliczająca się do gwarancji. Koszty przerosły 400 zł a gra nie wychodziła. W końcu kupiłem ustawionego Everplaya i po kłopocie. Niby 50 zł różnicy a w jakości przepaść. Gra się łatwo i przyjemnie. Palce nie bolą. Od razu robi się spore postępy :-)


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):