Forum

24-09-2014,Od: Attaca
Panie Jarku, czy jest Pan skrzypkiem i serio zna się na rzeczy? :)

25-09-2014,Od: Jarek
Znam się na rzeczy ;-) Skrzypce uczniowskie to moja specjalność. Codziennie usprawniam te instrumenty od kilkunastu lat. Przez moje ręce przeszło już jakieś 10 tysięcy instrumentów i to nie na zasadzie podaj dalej jak w salonach muzycznych, tylko prawie każde z poprawkami. Opracowałem bardzo sprawne metody tuningu specjalnie do skrzypiec uczniowskich. Co ważne nie jestem zamknięty w warsztacie, tylko mam codzienny kontakt ze szkołami, nauczycielami i uczniami. Wiem dokładnie czego oczekują i jak zmaksymalizować współczynnik jakości do ceny. W przeciwieństwie go handlowców z galerii nie polecam instrumentów na których sprzedawca dobrze zarobi, tylko takie z którymi zarówno uczeń, nauczyciel jak i serwis nie ma potem kłopotów. Nie mam umowy z żadną marką na wyłączność, więc mogę obiektywnie polecać każde rozwiązanie jakie Klienci uważają za dobre. Ponieważ głupio i mało wiarygodnie jest siebie chwalić, to proszę poczytać co sądzą inni, którzy skorzystali z usług: http://komentarze.siedziba.pl/skrzypce.gif


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):