Forum

03-11-2015,Od: Krzysiek
Noszę się z zamiarem kupienia gitary elektroakustycznej do 1500 zł. Zapoznałem się z Waszą stroną i oglądałem filmiki, jestem przekonany, że zakup mnie zadowoli. Myślę o Lagu, a może coś zaproponujecie,chodzi o granie poezji i piosenki turystycznej.No i czy można dokonać zakupu na raty?

03-11-2015,Od: Jarek
Rozważałbym Ibaneza lub Craftera, tylko że do takich zastosowań przydałby się ciut szerszy gryf jeżeli gra się palcami. Przy poezji to dość często spotykana technika.

09-11-2015,Od: Krzysiek
Chcę mieć pewność, że gitara będzie sprawdzona, dlatego chcę kupić w waszym sklepie. czy prowadzicie sprzedaż ratalną?

09-11-2015,Od: Jarek
Tak, ale raty tylko przez Allegro.

15-11-2015,Od: Krzysiek
Proszę o podanie nicku z Allegro.

15-11-2015,Od: Jarek
nikl

05-12-2015,Od: Krzysiek
Proszę o przedstawienie mi różnic miedzy gitarami Ibanez PF15ECE - którą macie wystawioną do sprzedania, AW65ECE-LG i AW70ECE-NT oczywiście oprócz ceny. Jestem zainteresowany 65 i 70 czy możecie wystawić do sprzedania?

05-12-2015,Od: Jarek
Różnią się materiałami, wykończeniem oraz klasą. Wyższe klasy wykonuję bardziej doświadczeni lutnicy z selekcjonowanych lepszych materiałów. PF to podstawowa seria Performance - gitary ze sklejki świerkowej w połysku. AW to wyższa klasa Artwood z litym przodem. Model 65 cedrowy półmat, a 70 świerkowy połysk. Są wszystkie parametry na stronie Ibaneza. Świerk ma zwykle jaśniejsze czyste brzmienie, cedr ciemniejsze, bogate, robi wrażenie, ale może mieć mniejszą selektywność i czystość. Niekiedy ma nadmiar dźwięku, więc bywa lepszy do delikatnej gry. Mogę wystawić albo szybko w zwykłej przeciętnej cenie, albo można poczekać na promocje na dany model.

06-12-2015,Od: Krzysiek
No to chyba ostatnie pytanie i sfinalizujemy zakup. Model 65 jaka jest cena szybkiego wystawienia, no i kiedy planujecie promocje?

06-12-2015,Od: Jarek
Aktualna cena katalogowa: 1581 zł, w promocji zwykłej 1398 zł. Tu jest oficjalny katalog: http://www.ibanezguitars.pl/fileadmin/downloads_brands_pl/ibanez//Cennik%20Ibanez%202015.pdf
Można upolować promocję specjalną jeszcze taniej, ale to nie ja o tym decyduję tylko producent i dystrybutor. Nie jest to planowane tylko pod wpływem impulsu marketingowców, więc nie można zapytać kiedy. W handlu można spotkać także tańsze wersje ze zwrotów lub niepełnowartościowe B-Grade (często sprzedawane jako normalne)

06-12-2015,Od: Jarek
Promocję zwykłą możemy zrobić. W przypadku Allegro dojdą opłaty i prowizje 46 zł, czyli wyjdzie 1444 zł. Oczywiście już ze strojeniem i regulacją.

07-12-2015,Od: Krzysiek
Cena 1444 zł jest do przyjęcia, proszę więc wystawić na Allegro i finalizujemy zakup. :)

07-12-2015,Od: Krzysiek
Oczywiście chodzi o model AW65ECE-LG.

10-12-2015,Od: Jarek
OK, ale jeszcze kilka dni potrzebuję, bo się straszny zator zrobił. Mikołaje zamawiają ogromne ilości instrumentów. Pracuję w weekend i każdy dzień po 20 godzin więc niebawem nadrobię.

10-12-2015,Od: Krzysiek
Czekam z niecierpliwością, a po zakupie gitary chciałbym kupić futerał piankowy EVER PLAY.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):