Forum

13-05-2016,Od: Marzena
Wprowadzi Pan do oferty więcej smyczków? Jestem bardzo zadowolona z zakupów w pańskim sklepie i chciałabym nadal kontynuować tu zakupy :)

15-05-2016,Od: Jarek
Dziękuję za komentarz i sugestię. Założenia są takie żeby produktów było tu możliwe mało. Aby wyręczyć klientów w żmudnych poszukiwaniach, staram się nie przytłaczać tysiącami modeli. Produkty są już wstępnie wyszukane i selekcjonowane pod kątem dobrej jakości w stosunku do ceny. Są też pojedyncze modele ekstremalnie tanie, dla osób poszukujących dekoracji i zabawek.
Podstawowy model smyczka kosztuje 90 zł. Są to różne smyczki, ale dobierane tak żeby był to dobry stosunek jakości do ceny. Dobrze nadają się do gry amatorskiej i nauki. Dodawanie kolejnych w podobnej cenie, ale gorszych jakościowo, mniej optymalnych, raczej nie ma sensu.
Wiele osób pyta o tańsze smyczki i takie zamierzam dodać z opatrzeniem komentarzem, że są to modele zabawkowo - dekoracyjne, bo takie faktycznie są. Łatwo się krzywią i źle się na nich gra.
Mamy także smyczek amatorski premium, lepszy niż te po 90 zł ale mieszczący się w 200 zł. Smyczkami powyżej 200 zł mało kto się interesuje. Można jednak je u nas zamawiać, niemal dowolne jakie są na rynku. Nie bardzo chcę zapychać stronę setkami modeli, gdy wiem że zainteresuje się nimi mniej niż jeden promil klientów. Jednak jeżeli czegoś nie ma na naszych stronach, a jest na innych, to wystarczy zapytać mailem, z dużą szansą na otrzymanie dobrej oferty.

20-05-2016,Od: Marzena
Smyczek karbonowy który obecnie jest na przecenie jest wg pana dobry dla osoby która uczyła się dwa lata i ma jako taki już średni poziom?


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):