Forum

19-09-2016,Od: Marcin
Witam.
Chciałbym przesiąść sie po kilkunastu latach samodzielnej nauki amatorskiego pogrywania na gitarze klasycznej kupionej za niewielkie pieniądze na elektroakustyka z przedziału 1000-2000. Brzmienie mojego pudla juz mnie nie cieszy :)Poczytałem, pooglądałem na Youtube Pana fachowych wypowiedzi bez owijki w bawełnę :)i poproszę o doradzenie w co celować. Czy u Pana można kupic także inne gitary oprócz tych ze strony czy allegro ? Tam znalazłem Ibaneza AW65 z przetwornikiem który wydaje sie być fajną gitarką. Czy posiada Pan doświadczenie z gitarami Takamine GD20CE-NS (ok1600) czy GD71CE-NAT (ok1900)czy taniutkiego GD11MCE-NS(do1200) całego z mahoniu. O takamine naczytalem sie dużo pochlebnych opini. Można je jakos porównać z Ibanezem. Osobiście najbardziej podobaja mi sie naturalne kolory w pełni matowe. Czy gitara cala z mahoniu to dobry wybór np Ibanez AW54CE ? Kilkakrotnie słyszałem też żeby dozbierac do 3000 i kupić Furcha D40 z przetwornikiem który brzmieniowo bije inne o głowę. Poproszę o poradę.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):