Forum

07-12-2016,Od: EWELINA
Witam, moja córka uczęszcza do II klasy skrzypiec, gra na skrzypcach 3/4, chciałam jej kupić skrzypce Rainbow fantasia, tylko nie wiem czy to dobre skrzypce.

07-12-2016,Od: Ben
Skrzypce zabawkowe z supermarketu do prawdziwej nauki? Raczej nauczyciele tego nie poprą. Czy widziała Pani kiedyś w orkiestrze zamalowane skrzypce akustyczne? Raczej nie. To dlatego, że grube farby wytłumiają brzmienie. Zmalowanie pięknego drewna to także trochę profanacja materiału. Coś jak skrzypce z plastiku.

Czytała Pani opis tych skrzypiec? Zacytuję w całości, bo to urocze: "Rainbow fantazja skrzypce strój w kolorze różowym jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych instrumentów lakierowane. Wyposażony w wiele podobieństw do tradycyjnych skrzypiec, Spuce i klon ciała i chinrest Murzynki, to skrzypce jest łatwy do gry i ma pełny dźwięk. Kołki drewniane i podstrunnicy zrobić instrument wygodny łatwy w obsłudze. Zawarte w tym stroju skrzypce jest łuk, kwas szczawiowy i trudne sprawy aby grać od razu."

Te skrzypce mogą mieć tyle wspólnego z instrumentem, co ich opis z językiem polskim. Zauważa Pani, że nie ma w internecie dokładnych zdjęć szczegółów konstrukcyjnych? Wiadomo dlaczego.


Twoja odpowiedź
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):