Sklep
21-01-2008, Od: VIOLINIST
Odpowiedz
JESTEM PRZECIWNA TEMU!!!!!
21-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
siemka
co sądzicie o kalafoni thomastic??według mnie jset bardzo dobra odpiszcie prosze
pozdrawiam
21-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
ela teraz napisalam do ciebie na poczte i jak mozesz odpisz napisalam bardzo dlgiego emaila... napisz czy wszystko dotarlo to wazne ok? papa
21-01-2008, Od: ?
Odpowiedz
co sądzicie o Heifetzu?
według mnie to świetny skrzypek... chętnie pogadam na gg 4781965
21-01-2008, Od: Magdalena
Odpowiedz
Witam, ja chciałabym nauczyc się grać na skrzypcach, mam 22 lata:) Zastanawiam się nad kupnem, ale właśnie zobaczyłam, że są różne rozmiary. W jaki sposób powinnam sobie dobrać właściwy rozmiar skrzypiec?
21-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
cześć magdaleno!!!!!!!
bardzo sdobra decyzja a skrzypce to myśle ze najlepsze 4/4 ale to xzalezy od wzrostu
pozdrawiam
21-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
a wiecia że ja mam ferie ale za tydzień mi się kończą...podaczas nich jast więcej czasu na ćwiczenie na skrzypcach!!!!!!!!!!!!no super nie?XD
21-01-2008, Od: Dominik
Odpowiedz
Skoro masz 22 lat to skrzypce tzw. całe lub po prostu 4/4 będą dla Ciebie dobre . Chyba że jesteś wyjątkowo drobniutka to mogą być całe ale tzw. damskie : 7/8 ale nie tak łatwo je dostać.
20-01-2008, Od: prezes
Odpowiedz
WITAM SZANOWNYCH PANSTWA MAM PYTANIE ILE OSÓB JEST ZA TYM BY ZAKONCZYC DZIAŁALNOSC TEGO FORUM????PISZCIE BO TO WAZNE
20-01-2008, Od: kasia
Odpowiedz
nie zamykajcie forummmm , nieeee
20-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
jesli chodzi o forum to ja jestem przeciw dlaczego mialoby byc zlikwidowane? jest milo mozna spotkac ludzi o tej samej pasji... pozdrawiam
20-01-2008, Od: Kasia
Odpowiedz
hej hej ma ktos moze jakies nutki z cwiczeniami ?? albo cos do nauki. Zaczelam uczyc sie sama :-D 5 dni i juz dzwieki z ave maria gram :-p ale chce wiecej i wiecej....POMOZCIE....kasia.kwiecinska@gmail.com
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
nie mam nic ale mozesz sobie kupic ksiazkepolecam szkołe gry na skrzypcach jak mi sie uda to zeskanuje i przysle ale nie obiecuje
20-01-2008, Od: kasia
Odpowiedz
o jeeeej bylabym Ci mega wdziecznaaaaa :-D
jeszcze dzis strune zerwalam, tzn pekla :/ wiec humor nienajlepszy
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
UWAGA!!!!!!!!!!
Uzytkonicy forum pasjonaci GRY na SKRZYPCACH!!!!!!!!!!!!
Koniec swiata nastapi jak nie odpiszecie na posta od PREZESA Mianowicie chca zamknac dzialnosc forum!!!!
A to nie moze sie zadzryc !!!!!PROSZE PISZCIE !!!!!!
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Condradanza jest trudnym utworem ale warto probowac
3mam kciuki :)
20-01-2008, Od: prezes
Odpowiedz
WITAM SZANOWNYCH PANSTWA MAM PYTANIE ILE OSÓB JEST ZA TYM BY ZAKONCZYC DZIAŁALNOSC TEGO FORUM????PISZCIE BO TO WAZNE
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
violonist
tak dostałam i odpisałam pozdrawiam
20-01-2008, Od: aga
Odpowiedz
Witajcie, czy utwór piękny zresztą Contradanza jest trudny?uczylam sie gry na skrzypcach mając lat 8,,,gralam trzy lata,teraz mam 25lat i kupilam sobie instrument,czy mam szanse nauczyc się grac ten utwor czy jest on dla zaawansowanych?
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
niestety nie znnam tego ale jak sie postarasz to dasz rade
20-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
ELA NAPISALAM DO CIEBIE SPRAWDZ POCZTE I ODPISZ CZEKAM PAPA
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
oki
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Czesc użytkownicy tego forum!!!
jezeli ktos zamierza uczyc sie gry na skrzypcach i inni wam odradzaja to nie sluchajcie!!!!!
"Nie warto rezygnować z marzeń..."
wiem że nie kazdy dojdzie do poziomu mistrzowskiego ale dla własnej satysfakcji wystarcza koledy czy proste utwory pozdrowienia ;)
moje gg8049910
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
To jest dopiero drugi moj wpis a juz chcecie zakonczyc jego dzialalnosc !!!! jestem przeciwny temu
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
To jest dopiero drugi moj wpis a juz chcecie zakonczyc jego dzialalnosc !!!! jestem przeciwny temu
20-01-2008, Od: violonist
Odpowiedz
siemka!!!!!!!!
napisałam ci wiadomość dostałas??????prosze odpisz to wazne czy dostałąś ok?
pozdrwiam
20-01-2008, Od: Szymon
Odpowiedz
gram na skrzypcach 6 lat... to moja pasja, życie... pozdrawiam wszystkich skrzypków i innych muzyków - moje gg 4781965
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
siemka
chetnie napisze
20-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Hej!!!!jestem na tym forum nowy...ale widze ze laczy nas jedna pasja skrzypce.Gram na skrzypcach 5 miesiecy dopiero a mam 23 lata moze ktos pomysli ze stary jestem ale co tam od dziecka to bylo moim marzenien!!!I w koncu sie spelnilo!!w tej chwil jestem bardzo zadowolony bo na swieta zagralem koledy do wigili :)wszyscy byli dumni a nie wierzyli we mnie :)
Pozdrowienia dla wszytkich 3mam kciuki piszcie!!!
moje gg 8049910
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
cześć
fajnie chetnie napisze
pozdrowienia
20-01-2008, Od: WIKI
Odpowiedz
CZEŚĆ UCZĘ SIĘ GRAĆ NA SKRZYPCACH 2 ROK I NIEŹLE MI IDZIE
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
hejka
miło ze piszesz masz moze gg ?
dasz mi numer?
pozdrawiam
20-01-2008, Od: Dominik
Odpowiedz
Jestem studentem Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F.Chopina i chętnie udziele korepetycji gry na skrzypcach . gg8474420 ragges@wp.pl
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
bapisz eto pogadamy
20-01-2008, Od: ukllla
Odpowiedz
fajnie fajnie
20-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
violonist
[przykro mi nic nie dostałąm szkoda pozdrawiam
19-01-2008, Od: violonist
Odpowiedz
pozdrowienia dla wszystkich tak sobie pomyslalam moze ktos przyslalby mi swoja fotke ze skrzypcami? fajnie by bylo... oczywiscie w miare mozliwosci bede odzwiedzala to forum POZDRAWIAM
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
do violonist
wysłam ci sprawdz poczte
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
cześć
sprawdz poczte wysłałam ci wiadomość
19-01-2008, Od: VIOLONIST
Odpowiedz
eLA WYSLALAM CI BARDZO DLUGA WIADOMOSC nie dostalas nic????JESLI NIE TO BARDZO DZIWNE... CHYBA COS Z POCZTA U MNIE NIE TAK...sprobuje jeszcze raz DAJ MI ZNAK ZE COS DOSZLO OK?
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
nic nie dostałą,m
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
sprawdze
19-01-2008, Od: violonist
Odpowiedz
zaneta.sz7@wp.pl
19-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
hej violonist mogę ci coś napisać na twoim e-mailu, wysłać ci moje zdjęcie???
mary 13lat
19-01-2008, Od: violonist
Odpowiedz
OCZYWISCIE ZE MOZESZ
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
ja bym ci wysłąła ale nie mam
19-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
wiecie że wczoraj byłam na koncercie w filharmonii na koncercie K.Wąsik!Naprawdę pięknie grała koncert Szymanowskiego!Jezu jakie skrzypce są fajne!!!;-)
19-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
ok juz ci podaje... zaneta.sz7@wp.plfajnie by bylo gdybys teraz do mnie Ela napisala.. tez postaram sie odpisywac w miare mozliwosci... pozdrowionka
19-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
ok wielkie dzieki napisze pozdrawiam
19-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
PRZEPRASZAM ZE TAK DLUGO NIE ODPISYWALAM MAM NADZIEJE ZE TO PRZECZYTASZ to jest naprawde piekne ze znalazlam osobe ktora podziela moja pasje i ktora SLUZY POMOCA DZIEKUJE BARDZO Z CALEGO SERCA!!!!!!!! NUMERU GG NA RAZIE NIE MAM ALE MAM E MAIL CHCESZ? JESLI TAK TO ODPISZ TO CI NAPISZE A TY MASZ E MAIL CZY NIE?cieszylabym sie gdybys do mnie napisala...tez UWIELBIAM mowic o skrzypkach i odpisze jesli bede miala cza a bede starala sie jak najczesciej! ciesze sie ze mie jestem sama bo np moi rodzice nie moga pojac co ja widze w tym bezsensownym pudle a dla mnie to nie jest jakies tam pudlo tylko SENS ZYCIA MOJE HOBBY MOJE WIELKIE ZAMILOWANIE... DLATEGO TEZ POTRZEBNE MI JAKIES WSPARCIE I WSKAZOWKI... ELA CHCESZ MOJ E MAIL?JAK TAK TO NAPISZ TO CI PODAM... POZDRO PAPA