Sklep
02-02-2008, Od: ?
Odpowiedz
czy
01-02-2008, Od: klara
Odpowiedz
dzieki za rady gram jakies dwa miesiace czy ktos moglby mi jeszcze powiedziec co mam zrobic bo jakos przypadkowo przesunelam podstawek i mi teraz skrzypce nie graja... moze podstawek odpowiednio przesunac nauczyciel czy musze koniecznie isc do lutnika??? pomozcie prosze!!!! z gory dziekuje... pozdro papa ODPISCIE
01-02-2008, Od: mary
Odpowiedz
a klara ile masz lat?Podobają ci się skrzypce?Ja mam 12 prawie 13 lat.Gram na skrzypcach 4 lata.
01-02-2008, Od: ela
Odpowiedz
czesc
hm z tuym podstawkiem to ja na twoim miescu bym sie nie zabierała za to bbo wiessz mozesz przyokazji sobie np.urawac strunki lub cos poruszzac a 5tak to zrobi ci ktos dla kogo to nie bedzie ani nowoscia nani kłopotem,,
\nauczyciel powinien ci pomuc ppozdrawiam
01-02-2008, Od: mary
Odpowiedz
wiesz klara jeśli naprawdę przesunełaś ten podstawek to nic się nie stało ale ty lepiej się nie zabieraj do naprawy...;)Niech lepiej zrobi to osoba doświatczona np.twój nauczyciel skrzypiec
31-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
prosze równiez o wpisy do ksiegi gosci zostawiajcie po sobie slad
31-01-2008, Od: ?
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
zapraszam wszystkich prosze o komentarze!!!!!!piszcie pozdrawiam
31-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Muzyka jest jak morze: stoimy na jednym brzegu i widzimy dal, ale drugiego brzegu dojrzeć nie podobna.
31-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
super cytacik
pozdrawiam
31-01-2008, Od: klara
Odpowiedz
witam wszystkich czy ktos moglby mi powiedziec jak czyscic skrzypce? mozna je przetrzec szmatka czy trzeba je smarowac specjalnym plynem do kupienia w sklepach? co trzeba robic aby nie zmatowialy? jakie domowe skuteczne sposoby znacie jesli chodi o pielegnacje? PROSZE O ODP NA WSZYSTKIE PYTANIA TO WAZNE CZEKAM ODPISCIE PROSZE!!!!! dzieki pozdrawiam:)
31-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
to co dziewczyny mówia tez tak mysle ale neic hce mi sie pisac tego samego lub jeszcze bo nie wiem czy ktos napisął szmatka zamoczona w ciepłej wodzie z dodoatkiem sproszkowenej białej kredy tylko kredy nei duzo
pozdrawiam a ługo grasz????
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
klara jak codziennie gram na skrzypcach są one brudnawe od kalafonii,wiec muszę je tylko przetrzeć szmatką którą mam w futerale,a jeśli dawno nie czyściłam skrzypiec i są brudne czyszcze je spirytusem lub perfumami;*
31-01-2008, Od: Justyna
Odpowiedz
Przy silniejszym zabrudzeniu można stosować specjalne płyny. Niektórzy używają wody z mydłem, benzyny ekstrakcyjnej a nawet soku z cebuli. Struny i nie lakierowane elementy można czyścić szmatką z odrobiną spirytusu. Dla nadania połysku stosuje się odrobinę oleju lnianego.
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
a to na dole 2 razy......NAPRAWDĘ SORKA ;[
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
pszepraszam ale nie wiem dlaczego to pod spodem napisało mi 3 razy...:0
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
pszepraszam ale nie wiem dlaczego to pod spodem napisało mi 3 razy...:0
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
I VERY LOVE PLAY THE VIOLIN!!!!VERY!!!!
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
I VERY LOVE PLAY THE VIOLIN!!!!VERY!!!!
31-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
jak ja dawno nie byłam na tym forum.......aż się stęskniłam(((;
31-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
ELA NIE MOGE WEJSC NA POCZTE NIE WIEM CO SIE DZIEJE... JAK MI SIE UDA TO CI ODPISZE...
31-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
ok nic sie nie dzieje pozdrowionka
31-01-2008, Od: violinist
Odpowiedz
pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow a w szczegolnosci dla Eli dzieki za pozdrowienia:):):)
31-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
czesc irek mówiłam ze zdasz??i zdałes dzieki za pozdrowienia ja tez pozdrawiam i trzymam kciuki za zdawanko
31-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Po sesji bedzie wiecej czasu na skrzypce....
Moje skrzypce:)))))))))))))))))))))
31-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Czesc!!!!Jestem tak szczesliwy jedenprzedmiot mam juz z glowy bo zaliczony wczoraj nialem egzamin uffff...
Jeszcze tylko dwa egzaminy i po sesji wroce do ladu cisza spokoj czas na wszystko...
Pozdrowienia dla wszystkich specjalne dla Eli:)
:))))))
30-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
pozdrowionka dla wszystkich użytkowników forum w szczególności dla irka i dla violinist której odpisałam na poczte i prosze ja o sprawdzenie czy doszło.
30-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
zapraszam wszystkich prosze o komentarze!!!!!!piszcie pozdrawiam
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
<Piękno muzyki polega na tym, że nie ma ona żadnych granic i nie dotyczą jej bariery językowe>
28-01-2008, Od: Justyna xD
Odpowiedz
To ma ktoś te nutki??
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
ja nie mam niestety
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
uuu Irek co za słowa ,,,,,dają tyle do myślenia pozdrawiam<myśli>
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
dzieki irek!!
a co do płytki nei ma jej w sklepach to tylko 1kawałęk 3minuty opowiem ci o tym na gg bo teraz nie mam sił i czsu a dzieki za opinie na blogu
pozdrawiam do usłyszenia
29-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyk"
Jan Sztaudynger
29-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Ela pozdrowienia dla Ciebie !!!
Nagralas płyte a czy mozna ja dostac w sklepach albo inna droga!!!Odpisz prosze ;)
Fajny ten blog masz...hmm
pozdrowionka dla Ciebie 3maj sie papa :)
29-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Czesc samanta!!!
Ja tez jestem leworeczny i tez ucze sie juz 5 miesiecy gry na skrzypcach i wcale nie przeszkadza!!!!
3mam za Ciebie kciuki na sesji!!!!
ja tez sie zmagam z seja
uuuu... :(
moje gg 8049910
pozdrwienia ;)
29-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
jutro gram na skrzypcach w mojej szkole...boję się
29-01-2008, Od: samanta.
Odpowiedz
ach i gdyby ktoś chciał napisać to gg. 5726682
29-01-2008, Od: samanta.
Odpowiedz
na razie zmagam się z SESJĄ :P ale mam nadzieję, że po niej, uda mi se w końcu zaplanować wszystko tak jak chciałabym;) by było muzycznie:). skrzypce też zamierzam zakupić:) czuję, że to właśnie ten instrument;) tylko które byłyby lepsze? bo nie mam pojęcia;) tak by zacząć naukę w wieku lat 20;) no i hm jestem leworęczna, ale na akustyku nauczyłam się na prawej;)ale nie pałałam miłością o nie;) a do smyczków wszelakich zwł. wiolonczela i skrzypce to od dziecka;) pozdrawiam;)
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
zapraszam wszystkich prosze o komentarze!!!!!!piszcie pozdrawiam
29-01-2008, Od: Paulina
Odpowiedz
kasiaczek dziekuje za rady :) ja tez wierze ze mi sie uda :)
29-01-2008, Od: Justyna xD
Odpowiedz
Nagrałaś płytę która ma związek ze skrzypcami??? po niecałym roku nauki??:):):)
29-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
no płyta była bardziej jesli chodzi o śpiew ale zagrałam tam jeden kawałek który trwał 3minuty to mało ale na poczatek wystarczy bo w zespole jest duzo dziewczyn grajacych na skrzypcach ale z5grały 2 i ja jeden kawałek z czego sie ciesze pozatym śpiewałam
28-01-2008, Od: Gabi
Odpowiedz
Zgadłam! Mary tak myślałam że to ty napisałaś ;) a tak w ogóle Hej wszystkim!!! Mógłby ktoś napisać jakas książke o skrzypcach no nie?
28-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
czesc
no masz racje mary wierze w ciebie
28-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
zapraszam wszystkich prosze o komentarze!!!!!!piszcie pozdrawiam
28-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
violinist
odpisałam sprawdz
p[ozdrawiam pa
28-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
http://www.skrzypcaczka.blog.interia.pl/
zapraszam wszystkich prosze o komentarze!!!!!!piszcie pozdrawiam
28-01-2008, Od: Irek
Odpowiedz
Ela dziekuje ze wierzysz wemnie!!!! pozdrowienia 3maj sie
:)
28-01-2008, Od: ela
Odpowiedz
heh miło ze piszesz wiec znowu pozdrawiam!!!!
28-01-2008, Od: mary
Odpowiedz
dzieńdobry jeśli chodzi o tą książkę no to ja ją sama wymyśliłam...(: