Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 10551-10600 z 13750  Wstecz  Dalej     Sklep

11-02-2008, Od: Olaa Odpowiedz
do Justyna

Ja kupilam skrzypce, które są identyczne jak te za 500 zł na tej stronie.Ale kupiłam je w Sklepie muzycznym. Są świetne. Długo trzymają strój i są ładniejsz niż na tej fotcee:P Polecam i pozdrawiam

11-02-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Wielkie dzięki za odpowiedź. Ja zbieram na te skrzypce mam nadzieje że szybko nazbieram i sobie kupię! ;) Pozdrawiam

10-02-2008, Od: polus Odpowiedz
Podajcie mi link do jakiegoś forum o skrzypcach bo rzadnego porządnego nie moge znaleść.

09-02-2008, Od: elix Odpowiedz
,, W rękach zdolnego muzyka skrzypce uosabiają słodycz lutni, łagodność violi, majestat harfy, siłę trąbki, żywość fujarki, smutek fletu, patetyczną barwę cynku, całą tą różnorodność można cudownie wysłyszeć, jak w wielkiej budowli organów" G.Doni

09-02-2008, Od: Justyna xD Odpowiedz
Jak nie lubicie skrzypiec to się wogule tu nie wypowiadajcie bo nikt kto gra na tym instrumencie się tym nie zainteresuje a jeśli chcecie robić z siebie debili to proszę bardzo<lol> .... Sorki... troche mnie poniosło:p;P;P;

09-02-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Czy ktoś kupował te skrzypce, które są na tej stronce? Bo ja chciałabym je kupic i nie wiem jak wyglądają, czy dobrze brzmią itp. Pliss odpiszcie

09-02-2008, Od: lol Odpowiedz
mam skrzypce firmy zlom

09-02-2008, Od: mary Odpowiedz
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

09-02-2008, Od: lol Odpowiedz
ty debilu

07-02-2008, Od: Olaa Odpowiedz
ja uwielbiam psy , jeżdze konno, kocham skrzypce :) a słuchajcie wyższa strona żeberka z której strony musi byc bo mi zawsze nauczycielka nakładała a teraz nie wiem jak sama nałożyc. Pozdrawiam wszystkich skrzypków:)

07-02-2008, Od: elix Odpowiedz
czesc
ja tez uwielbiam psy
kocham skrzypce i wszystkie instrumenty ale szczególnie skrzypce bo tylko one mają....tę piękną duszę.....wystarczy to tylko dostrzec.czasem to kwestia zamknięcia oczu....wiem co mówie!!
zreszta tu jest tylu skrzypków i amatorów wiec napewno juz zagłębiliscie sie nad tajnikami muzyki.....
co do zeberka to tą grubsza czescia u góry tam gdzie jest ten szerszy pasek on musi sie opierac na ramieniu by grało sie lepiej!
szczególne pozdrowionka dla Violinist i Irka!!!
oraz dla wszystkich którzy to forum odwiedzaja bądz maja zamiara tu przybyc by dzielic sie z nami swoja wielka pasja!!
to neisamowite juz tyle osób na tym forum dzieli sie swoimi przezyciami doswiadczeniami ale mysle ze bedzie tu wiecej stałych bywalców no i oczywiscie nowych nei tylko którzy beda tu zagladac ale i równiez wypowiadac sie na temat tego pieknego instrumentu!
pozdrawiam jeszcze raz!!PISZCIE!!

07-02-2008, Od: mary Odpowiedz
a ja interesuje się ptakami,kanarkami

07-02-2008, Od: mary Odpowiedz
no i mam nawet 2 takie ptaki w domu....Kubusia i Maję..:*

06-02-2008, Od: Pędzel Odpowiedz
Ratunku gdzie w trójmieście mozna znaleść dobrego lutnika , mamy stare skrzypce i chcielibyśmy zobaczyc co z nimi mozna jeszcze zrobić i czy sie do czegoś nadają?????

06-02-2008, Od: elix Odpowiedz
niestety nie wiem mieszkam na południu
heh i nie moge pomuc,
pozdrawiam

07-02-2008, Od: mary Odpowiedz
ej elix pomóc sie pisze przez ,,ó''....;-)

06-02-2008, Od: Justyna Odpowiedz
Jak można nie lubieć skrzypiec?? To jest chore. buziaczki

06-02-2008, Od: ? Odpowiedz
Siema. Jestem Beret!!!

06-02-2008, Od: elix Odpowiedz
o czesc miło ze [piszesz grasz??

06-02-2008, Od: Prisoner Odpowiedz
Ja też nie lubię skrzypiec i nigdy nie będę lubiał. Pozdro!!!

06-02-2008, Od: elix Odpowiedz
siemka
a to czemu??

04-02-2008, Od: nowa Odpowiedz
czy ktoś z was lubi psy albo konie albo jezdzić konno?
JA UWIIEELLBIAAM!!!!!!!!!!

06-02-2008, Od: ela Odpowiedz
ja uwielbiam psy

06-02-2008, Od: nowa Odpowiedz
odezwijcie się na temat mojego pytania z 04.02!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04-02-2008, Od: ania Odpowiedz
nie lubie skrzypiec

06-02-2008, Od: oburzona Odpowiedz
a to dlaczego? i w takim razie co tu robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

04-02-2008, Od: mary Odpowiedz
;-((( szkoda bo skrzypce są TAKIE fajne

04-02-2008, Od: elix Odpowiedz
czemu nie lubisz???? "}:{

04-02-2008, Od: elix Odpowiedz
ktos pytał o skrzypce 1/64 sa ale 1/32 maja 33cm

04-02-2008, Od: mary Odpowiedz
a ja lubie XD

04-02-2008, Od: elix Odpowiedz
a ja kocham to całe moje zycie

04-02-2008, Od: Olimpia Odpowiedz
Czy jest taki rozmiar skrzypiec jak 1/64???

04-02-2008, Od: elix Odpowiedz
czesc ja tez gram i wiem ze nia ma takiego rozmiaru na pewno pozdrwawiam

04-02-2008, Od: nowa Odpowiedz
hejka
Jestem tu nowa
gram oczywiście na skrzypcach i wiem na 100%,że nie ma takiego rozmiaru

04-02-2008, Od: agata Odpowiedz
nie lubie skrzypiec

04-02-2008, Od: ? Odpowiedz
Sorka
Dodałam dwa razy...

04-02-2008, Od: nowa Odpowiedz
czy ktoś z was lubi psy albo konie albo jezdzić konno?
JA UWIIEELLBIAAM!!!!!!!!!!

02-02-2008, Od: klara Odpowiedz
mam 11 lat skrzypce mi sie podobaja gram jakies 2 miesiace a czy ktos moglby mi jeszcze powiedziec po czym poznac ze struny sa urwane? bo ja podstawek sama probowalam jakos nastawic ale nie wyszlo i wyciagnelam go ale potem z powrotem wsadzilam i teraz nie wiem czy cos powaznego moglo sie stac? co ile wymienia sie struny? i po czym poznac ze trzeba to zrobic? ODP NA WSZYSTKO JAK TO DOBRZE MIEC KOGOS DOSWIADCZONEGO BARDZIEJ OD SIEBIE... DZIEKI PAPA

04-02-2008, Od: nowa Odpowiedz
Klara
mam w rodzinie wiele skrzypków więc na każde pytanie moge ći odpowiedzieć

03-02-2008, Od: Dominik Odpowiedz
Podczas wyjmowania podstawka dusza może sie przesunąc albo i nawet wypaść . Wyjmować podstawek może jedynie lutnik bądź osoba z jakotakim doświadczeniem lutniczym .

02-02-2008, Od: mary Odpowiedz
klara mogłaś sama nie przesówać tego podstawka ale myślę że nic się nie stało;)a jeśli twoja struna nie urwała się to napewno jest wszystko OK.Może się tylko trochę rozciągneła.Najlepiej wszystko pokaż swojemu nauczycielowi...

03-02-2008, Od: ela Odpowiedz
no IREK nie ucz sie juz tyle!!!!!tak i wiem ze zdasz pozdrowionka

03-02-2008, Od: violinist Odpowiedz
ELA PRZEPRASZAM ALE MAM WIRUSA NA POCZCIE I W OGOLE POCZTA MI SIE SAMA USUNELA WIEC BEDE MIALA NOWY EMAIL NIE PISZ DO MNIE BO I TAK NIE MAM POCZTY JAK BEDE MIALA TO NA PEWNO DAM CI ZNAC NA FORU7M I PODAM CI NOWY EMAIL...PAPA

03-02-2008, Od: ela Odpowiedz
ok nie szkodzi jak bedziesz miała adres podaj pozdrawiam :}

03-02-2008, Od: polus Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie!!! Jak myślicie przydałoby się forum na temat skrzypiec?

03-02-2008, Od: ela Odpowiedz
tak ale takie bez logowania podobne jak to
swietny pomysł

02-02-2008, Od: mary Odpowiedz
Ela czemu zablokowałaś mnie na GG???:(((

03-02-2008, Od: ela Odpowiedz
juz cie odblokowałam napisz do mnie pozdrawiam i perzepraszam:}

02-02-2008, Od: ela Odpowiedz
sorki ale ty mnie zablokowałas pierwsza nie wiemczemu jest mi poprostu przykro

31-01-2008, Od: mary Odpowiedz
I VERY LOVE PLAY THE VIOLIN!!!!VERY!!!!


Wyświetlono wiadomości 10551-10600 z 13750  Wstecz  Dalej