Sklep
12-04-2006, Od: igor
Odpowiedz
haniu powiedz mi jeszcze jaka to firma .dziekuje
12-04-2006, Od: Hania
Odpowiedz
Polskie skrzypce Fabryczne kosztujace ok 400 zł są dla początkujacych jak i jusz zawansowanych świetne !! Sama na Takich zaczynałam i gram na takich dalej > Maja macne brzmienie i typowo-skrzypkowy dźwięk wieć sa super
12-04-2006, Od: igor
Odpowiedz
dzieki za rade.pytam tak z ciekawości,bo widziałme w sklepie.wyglądały całkiek całkiem.myslisz że mogłbym sobie je sprawić? szybko sie rozstrajają. mo żesz napisać maila. dziekuje.
11-04-2006, Od: igor
Odpowiedz
czy polskie fabryczne skrzypce są dobre. kosztuja 470 zł
11-04-2006, Od: Ania
Odpowiedz
Jeżeli chcesz kupić skrzypce używane to źle trafilaś jeżeli byś chciala kupić na tej stronce to musiałabyś nieźle czekać moze miesiac rok dwa a z tego co widze są Ci pilnie potrzebne a moja rada to jedź do antykwariatu napewno w twojej miejscowości lub pobliskiego miasta znajdzie sie więc POZDRAWIM i życze udanego zakupu :)
07-04-2006, Od: madzia
Odpowiedz
Po ilu miesiacach moge sie nauczyć cos zagrać?? zależy mi na prostych nutach jak np. zakończenie roku szkolnego itp. Odpiszcie mi na te stronke ;)
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
około pół roku aby cos zagrac ale do tego trzeba bardzo duzo cwiczyc
24-03-2006, Od: Alicja
Odpowiedz
Mam pytanie, czy ktoś ma do sprzedania używaną szynę wolfa do 3/4
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
to nie nazywa się szyna tylko żeberko wolfaa pozdrawiam
31-03-2006, Od: Paulina
Odpowiedz
Mam problem a mianowicie ... nie moge utrzymać smyczka bo co chwila mam mokrą rękę i mi sie wyślizguje...co mam zrobić...nie chce by nauczyciel sie denerwował
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
prezd gra umyja porządnie ręce mydełkiem to pomaga na serio pozdrawiam
08-04-2006, Od: Anita
Odpowiedz
Kiedy trzymasz smyczek,nie możesz mieć sztywnego nadgarstka. Musisz przed grą dobrze sobie ustawić palce na smyczku i poluzować rękę
powodzenia!
31-03-2006, Od: agnieszka
Odpowiedz
Możesz przed rozpoczęciem gry troszeczkę posypać ręce talkiem. I pamiętaj smyczek leży na strunach instrumentu ty go tylko podtrzymujesz. Zwróć uwagę też na pracę kciuka w prawej ręce. Może twoje mokre dlonie nie są jedyną przyczyną wypadanie smyczka? Pozdrawiam.
01-04-2006, Od: Aga
Odpowiedz
Moze ktos poleci podrecznik dla zupelnie zaczynajacej osoby ktora chce sprobowac pouczyc sie sama? dodam ze jestem wytrwała ;)
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
oczywiscie najlepszym podręcznikiem naszych czasów jest zbiór Antoniego Cofalika ABC SKRZYPCOWE jest to swietny podręcznik jsli masz pytanie napisz aja ci chetnei odpowiem pozdrawiam
01-04-2006, Od: Aga
Odpowiedz
Mam pytanie: gdzie moge znalezc rozne nuty do piosenek?? Szczegolnie mnie interesuje AVE MARIA ale nie wiem gdzie to znalezc!! POmozcie! Jak ktos ma- pliz niech przesle :))
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
jesli dalej potrzebujesz to napisz a ja ci zeskanuje i przesle pozdrawiam
01-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
chodzi Ci o Ave Maria gracyja plena dominus tekun benediktu tatu(...)???
02-04-2006, Od: Kasia
Odpowiedz
Błagam niech ktoś mi prześle nuty do AVE MARIA !! Błagam to dla mnie baaaaaaaaaardzo warzne ;)
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
jesli dalej ci są potrzebne to napisz a ja ci zeskanuje i przesle
03-04-2006, Od: Angela
Odpowiedz
Czy w wieku 17 latek nie jest "trochę" za póżno na rozpoczęcie nauki?! ;(
09-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
nie nie jest za pózno to dobry wiek i kazdy rok moze byc bardziej wykorzystany szybciej jesli chodzi o bieglosc nauki na skrzypcach jesli masz jakies pytania pytaj a ja na pewno ci odpisze
08-04-2006, Od: Anitag
Odpowiedz
Jasne, że nie. Jeżeli masz chęci, skrzypce i kogoś, kto będzie Cię uczył to do dzieła! Ja mam 16 i od roku uczę się grać, oczywiście pod okiem mojej koleżanki, która jest po pierwszym stopniu
29-03-2006, Od: Marta
Odpowiedz
Skrzypce to nie jest zabawka,nie ma sensu rozpoczynać nauki bezcelowo.To jest naprawde ciężka praca, wymaga długotrwałego kształcenia i codziennych ćwiczeń.Ja gram na skrzypcach od 9 lat i mam świadomość tego, jak wiele muszę się jeszcze nauczyć.
08-04-2006, Od: Weli
Odpowiedz
Hej, ja uczę się od roku i przyznaję Ci rację.
Mam nadzieję że nauczę się kiedyś porządnie grać...
29-03-2006, Od: Estera
Odpowiedz
Ja uważam że sens jest zawsze jeżeli takie są marzenia, bo marzenia warto spełniać. Droga Marto myślę, że nie można mówić komukolwiek: nie warto zaczynac grac jak sie nie ma zamiaru codziennie cwiczyć, ciężko pracowac. Dla Ciebie cele, jeżeli chodzi o skrzypce, prawdopodobnie są wysokie jednak dla kogoś celem moze być samo "zagrac na skrzypcach" choćby lulaj że Jezuniu na wigilii :) Wszyscy którzy marzycie o "zagrać na skrzypcach" do dzieła, niezależnie od tego ile macie lat! Kto wie, może z tego "zagrać" po latach zrobi sie "grać" :) powodzenia
29-03-2006, Od: Paulina
Odpowiedz
ja gram na skrzypcach od jakiegos miesiąca,..i poiem wam ze bardzo mi sie to podoba...narazie poczatkli ale mimo wszystko jestem zachwycona ich dźwiekiem
08-04-2006, Od: Kaka
Odpowiedz
Kto Cię czy grać?
06-04-2006, Od: kropek
Odpowiedz
Wiecie, co to kwartet smyczkowy? To dobry skrzypek, zły skrzypek, były skrzypek i wróg skrzypków! Tak nawiasem, doceniam alto i wiolonczelistów;D
05-04-2006, Od: karola
Odpowiedz
Kupie skrzypce, ale najlepiej już używane. prosze o fotki i cene. to dla mnie b. ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04-04-2006, Od: Kinga
Odpowiedz
Na skrzypcach gram od 6 roku życia, czyli 12 lat :) Bardzo cieszę się, że ktoś kiedyś dał mi do ręki właśnie ten instrument.
Każdy bez względu na wiek powinien próbować swoich sił. I życzę wszystkim początkującym wytrwałości, bo niekiedy jest naprawdę ciężko.
Pozdrawiam! :)
03-04-2006, Od: ja
Odpowiedz
http://www.allegro.pl/item95024513_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html
29-03-2006, Od: ?
Odpowiedz
Hej! Czy ma ktoś skrzypce a na nich nie gra a mógłby i chciałby je wypożyczyć, oczywiście za ustaloną odpłatnością lub też za niewielką cenę chce je odsprzedać ??? Koniecznie lutnicze Z Poznania,Gniezna i okolic
Jeśli macie propozycje to piszcie na maila: donija5@o2.pl
03-04-2006, Od: ?
Odpowiedz
jw. NIEAKTUALNE
31-03-2006, Od: ?
Odpowiedz
Nieaktualne.
03-04-2006, Od: Anna Maria
Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie skrzypiec elektrycznych. Czy takowe firmy Stagg są dobre? Może ktoś miał już z nimi kontakt... Pytam, bo chciałabym kupić takie skrzypce, tylko pojęcia nie mam jakiej marki... Odpiszcie!
02-04-2006, Od: madzia
Odpowiedz
a i zakonserwuj smyczek bo inaczej drewienko zgnije ja ci sie tak ręka poci :D <lol2>
02-04-2006, Od: madzia
Odpowiedz
Ale z ciebie jest idiotka może ja nie znałam 2 nazwy żeberka ale przynajmniej nie zadawałam pytania cytuje,,Jeżeli ze smyczka wyjdzie jedno włosie to co sie stanie??" Wiec wiesz to ty raczej sie zbłaźniłaś i to inni powinni sie z ciebie śmiać HAHAHA :D <lol>
01-04-2006, Od: Paulina
Odpowiedz
haha nie wiedziała co to jest żeberko...a na czym trzymasz skrzypce :D:D<lol2>?
01-04-2006, Od: Ania
Odpowiedz
niewiem dlaczego ale nie moge utrzymać 5 palca na smyczu w pozycji zaokrąglonej ;/ jak mam sie tego nauczyć??
31-03-2006, Od: Dominika
Odpowiedz
Szyna to jest poprostu żeberko firmy wolf ;-)
31-03-2006, Od: ?
Odpowiedz
HAK MI KTOŚ W KOŃCU NIE POWIE TO OSZALEJE CO TO JEST TA SZYNA WOLFA ??????!!!!!!
30-03-2006, Od: madzia
Odpowiedz
Czy ktoś mi powie co to jet szyna wolfa ??!!
30-03-2006, Od: ja
Odpowiedz
http://www.allegro.pl/item95024513_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html
29-03-2006, Od: ?
Odpowiedz
mógłby i chciałby je wypożyczyć, oczywiście za ustaloną odpłatnością lub też za niewielką cenę chce je odsprzedać ??? Z Poznania,Gniezna i okolic
Jeśli macie propozycje to piszcie na maila: donija5@o2.pl
29-03-2006, Od: madzia
Odpowiedz
a co to wogule ta szyna wolfa jest ??
28-03-2006, Od: perun
Odpowiedz
http://www.allegro.pl/item95024513_skrzypce_4_4_presto_nowe_tanio_.html
28-03-2006, Od: Asiek
Odpowiedz
wogóle chciałabym zaczeć uczyć sie na tym pięknym jakże dla mnie instrumencie grać tylko sie boje... do tego trzeba mnieć słuch prawie że absolutny i czy samemu da sie rade uczyć ?
28-03-2006, Od: aniusiuniunia
Odpowiedz
grałam na skrzypeczkach 5 lat od jakiegoś czasu tesknie za nimi i te ciagłe powracające chęci... nie moge sie oprzeć kupnie nowych skrzypiec...kocham ten instrument!!!!
14-03-2006, Od: Natalia
Odpowiedz
Jaka jest rónica między skrzypcami firmy Stagg i Ever Play? Wiem, że są to najtańsze skrzypce fabryczne, ale chodzi o instrument dla kogoś, kto dopiero zaczyna naukę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam