Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 13001-13050 z 13750  Wstecz  Dalej     Sklep

09-03-2006, Od: ? Odpowiedz
mam big peoblema z wibracją czy ktoś mi pomoże ?? odpiszcie na te stronke :* pozdro:*

13-03-2006, Od: Elzbieta Odpowiedz
Zależy jaki to problem. Napisz coś więcej na priva - postaram się pomóc.

12-03-2006, Od: zbigorek Odpowiedz
ja tez ale sie nie przejmuj. trzeba ponoc wyluzowac reke i to wszystko. nie zna innego sposobu juz mi nmawet wychodzi. trenuj z zobaczysz to samo przyjdzie

13-03-2006, Od: Kama Odpowiedz
CZy ktoś wie jak można wyeliminować tzw."wilka" (pusta struna e czasami po prostu się nie odzywa, tylko powstaje taki okrony świst). Dziękuję za pomoc

13-03-2006, Od: Elzbieta Odpowiedz
To nie musi być wilk. Wystarczy grać prosto smyczkiem.

07-03-2006, Od: Dominka Odpowiedz
kto wie ile może kosztować lekcja prywatna na skrzypce???
prosze piszcie
bardzo ważne

08-03-2006, Od: kasia Odpowiedz
Biorę prywatne lekcje w studium muzyczno artustycznym i za 4 lekcje płacę 130zł. !! Troszkę drogo :/ Ale najważniejsze, że mogę na nich grać :*

13-03-2006, Od: Elzbieta Odpowiedz
U dobrego pedagoga płacisz więcej, ale masz gwarancję, że się nauczysz grać i to dobrze.

13-03-2006, Od: Madzia Odpowiedz
Czy włosie smyczka mozna w jakiś sposup uzupełnicczy trzeba kupic nowy smyczek ?? odpiszcie mi na tę stronke :)

13-03-2006, Od: eweczka Odpowiedz
Oczywiście, że włosie można wymienić;) Skontaktuj się z lutnikiem... Nowe włosie w zależności od jakości kosztuje ok.50 zł. Musisz doliczyć "roboziznę" lutnika... A to już zależy od każdego z nich;) Pozdrawiam!

13-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Chciałabym kupić skrzypce lutnicz z okolic Poznania za ok. 2000. Proszę o kontakt. Dominika

12-03-2006, Od: kla Odpowiedz
Czy mogę zacząć grę na skrzypcach w wieku 12/13 lat i czegoś się nauczyć?

09-03-2006, Od: ? Odpowiedz
tak !! lekcja trwa 30 minut a w miesiącu mam ich 8 a płace 120 zł -zapisałam sie do ogniska muzycznego ;)

12-03-2006, Od: Kaśka Odpowiedz
Masz racje ja płace tyle samo. Może nawet chodzimy do tej samej szkoły?

12-03-2006, Od: whovn Odpowiedz
bbyug

12-03-2006, Od: Madzia Odpowiedz
jesli pani córeczka wykazuje chęci i sama chce to nie widze zadnych przeszkud oczywiscie czeka ją wiele lat pracy nad tym instrumentem ale jak zacznie tak wcześno to moze zostac kims wielkim naprawde warto sprubować

04-02-2006, Od: sex Odpowiedz
skrzypce.... to dziadostwo!!!
kto chce grac na takim skrzypiacym instrumencie/???nie piszcie takich glupot jak np.gdzie mozna kupic skrzypce!!! to jest nudne i wnerwiajace!!!

11-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa ,że skrzypce to dziadostwo - to jest w błędzie.Ja je bardzo lubię,choć nie umiem na nich grać.

11-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa ,że skrzypce to dziadostwo - to jest w błędzie.Ja je bardzo lubię,choć nie umiem na nich grać.

06-02-2006, Od: Kama Odpowiedz
to t u nie wchodz!

11-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Bardzo żałuję,że nie mam skrzypiec i nie umiem na nich grać.

11-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Bardzo żałuję,że nie mam skrzypiec i nie umiem na nich grać.

10-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
a czy jeżeli np. ze smyczka wyjdzie jeden ten "włos" to cos sie stanie??

10-03-2006, Od: ? Odpowiedz
prywatne lekcje kosztujuą ok 80 złotych miesiecznie czyli 4 lekcje 60 minutowe lub 8 półgodzinnych

10-03-2006, Od: Dariusz Odpowiedz
Dzień Dobry Mam do Państwa pytanie czy zajmujecie się naprawą lub renowacją starych skrzypiec??,szukam lutnika co zajmie się skrzypcami z 19wieku.Proszę o odpowiedz mailem.Dzienkuję i Pozdrawiam Dariusz K.

09-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
16 a co??

09-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Dominika a ile masz lat?? jesli mozna

09-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
Ja za lekcje płacę ok.40 zł...

09-03-2006, Od: Dominka Odpowiedz
80 zł ale za miesiąc czy za ile lekcji??

09-03-2006, Od: ? Odpowiedz
prywatne lekcje kosztuja ok 80 zł

09-03-2006, Od: 622733(gg) Odpowiedz
Udziele lekcji.
Tanio.

08-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
za 8 lekcji ale chyba w miesiącu??? tak? 120 zł/ 8 lekcji
pozdrawiam ;)

08-03-2006, Od: ? Odpowiedz
ja za miesiac płace 120 zł w ognisku muzycznymza tzn.płace za 8 lekcji w tygodniu po 30 minut

01-03-2006, Od: Madzia Odpowiedz
zbigorku skrzypce fabryczne o przystempnej cenie to od 300-600 zł około tyle powinnaś wydać na początkujące skrzypce ale jakiej firmy najlepiej kupić to niewiem :( każda firma ma jakiejs male usterki ale sa one prawie nie zauważalne sama gram na skrzypcach ale lutniczych a wczesniej grałam na fabrycznych i mysle ze to jest dobre rozwiazanie na poczatek POZDRAWIAM !!

08-03-2006, Od: Jarek Odpowiedz
Weź po uwagę, że w salonie muzycznym zapłacisz 500 zł za dokładnie te same skrzypce, które tutaj lub na Allegro kosztują 250-300 zł

01-03-2006, Od: igor Odpowiedz
madziu dzieki za informacje.tez tak mysle.to co .ide do sklepu.papa

06-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
hej! zaczynam naukę od następnego tygodnia!!! pozdrawiam bardzo serdecznie od serduszka wszystkich skrzypków. Udzielcie mi jakiś wstępnych rad na początek!!! Proszę

07-03-2006, Od: Kasia Odpowiedz
Niepowinnaś sie absolutnie stresować przedpierwszą grą na skrzypcach :) Ja sie troszke bałam ale nie było tak jak to sobie wyobrażałam :) Najpierw poznasz ogólną budowę skrzypiec :)Potem nauczysz się stawiać pierwszy palec, następnie drugi, trzeci i w końcu czwarty :) Potem ibracje flarzolety i granie w innych pozycjach :) Jeśli masz jeszcze jakieś pytania z checiom odpowiem :)

06-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Jakiej firmy skrzypce polecacie??? W przystępnej cenie oczywiście???
Piszcie na maila odpisze na 100%
czekam dzięx

06-03-2006, Od: Dominika Odpowiedz
Jakiej firmy skrzypce polecacie??? W przystępnej cenie oczywiście???
Piszcie na maila odpisze na 100%
czekam dzięx

06-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
nie chodzi mi tu o jakiąś gre w filharmonii...wystarczy jakies kolędy nie wiem zwykłe piosenki...takie ot

06-03-2006, Od: Paulina Odpowiedz
czyli 17. lat to nie problem by sie nauczyć grać na skrzypcach...?

05-03-2006, Od: ? Odpowiedz
ja nie mam zadnego bo dopiero 1 miesiąc sie grać ucze :D

05-03-2006, Od: igor Odpowiedz
dzieki.powodzeni9a w nauce.ten instrument to piekna rzecz.buzka

01-03-2006, Od: Ola Odpowiedz
sprzedam skrzypce-info na maila

05-03-2006, Od: igor Odpowiedz
a jakie masz te skrzypki,bo ja jestem na kupnie.chodzi mi o fabryczne bo jestem laikiem w graniu na tym instrumencie,nie wymagam lutniczych bo nie mam tyle kasy.a ty w jakiej masz cenie?
buzka

05-03-2006, Od: igor Odpowiedz
kto ma pomysł jak sie nauczyc tej wibracji.zyrafka mówiłą ze to samo wychodzi jak sie wyluzuje reke. a mam ktos jakis inny pomysł?

02-03-2006, Od: Michal xD Odpowiedz
Gram troche na gitarze... cos mnie wzielo zeby sprobowac skrzypiec.. czy takie z allegro czy tez z tej stronki wystarcza? I jak to jest z graniem... jak szybko da sie czegos nauczyc..??

05-03-2006, Od: igor Odpowiedz
hejhej.z graniem nie jest tak trudno.chodzi o technike która stwarza troche kłopotu. ja sam ucze sie 4 m-ce i jakos idzie.super sprawa. i tez gram na gitarze ale zaswiadczam -gitara i skrzypce to dwa rózne świety.oba instumenty nie maja nic wspólnego w technice gry.jak juz łapniesz game i masz dobry słuch to samo pójdzie ,naprawde.bierz sie za robote. a na skrzypcach sie nnie znam .bo na razie mam kumpeli z akademika.ale jestem na kupnie jakis niedrogich,cały czas szukam.ale myśle ze jak dla takiego laika jak ja czy ty to fabryczne kupisz juz za 300 zł.buziando.pamietaj na skrzypce nigdy nire jest za pózno.ja mam 22 lata i jest spoko.trzeba tylko chciec.

15-02-2006, Od: Agnieszka Odpowiedz
Jestem mamą 12 letniej uczennicy szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. Córka zamierza kontynuować naukę w szkole II stopnia, a ma skrzypce wypożyczone w szkole i nie najlepszej jakości. Poza tym w maju jedzie na ogólnopolski konkurs wraz z orkiestrą i kwartetem smyczkowym, w którym gra.Chciałabym kupić dla niej dobre skrzypce lutnicze, takie które nie wymagałyby już żadnej korekty. Nie wiem czy zdecydować się na nowsze czy raczej stare (są różne opinie na ten temat). Jeśli ktoś miał podobny problem lub jest osobą kompetentną w tym temacie, to czekam na jakąś poradę lub konkretną ofertę sprzedaży. Interesują mnie skrzypce w granicach 2500 zł.w rozmiarze 4/4.


Wyświetlono wiadomości 13001-13050 z 13750  Wstecz  Dalej