Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 6201-6250 z 13482  Wstecz  Dalej     Sklep

29-11-2013, Od: WOJCIECH Odpowiedz
TONARELLI ,pieknie wykonane z pięknym garniturem hebanowym,ładne brzmienie,dobre materiały-jawor swierk.Polecam

03-12-2013, Od: Adam Odpowiedz
W Tonarelli nie podoba mi się ta cała ściema. Epatowanie napisami USA w prowadza w błąd bo to są zwykłe chińskie skrzypce a nie wykonane w USA. Druga ściema z tą promocją. Jakoś zawsze są one w promocji. Skreślona wyższa cena to tani chwyt reklamowy tak jak napis USA. Trzecia ściema: na zdjęciach widać lepszy model niż się faktyczne otrzymuje. To jest niby taka reklama marki. Ten sam chwyt stosują producenci samochodów nie powiem jakiej marki też USA - oferowany jest najtandetniejszy model miejski a 90% czasu pokazywany jest sportowy wypas żeby skusić wzrok klienta.

Ale pomijam tanie chwyty. Najważniejsza sprawa, że skrzypce nie są w pełni wykończone i dopracowane. Jeżeli sam sprzedawca pisze że nauczyciele po zakupie zalecają przegląd i przygotowanie do gry u jakiegoś lutnika to coś tu nie gra. Lepiej kupić skrzypce przejrzane i przygotowane do gry, a nie potem biegać i szukać lutnika lub płacić za to dodatkowo. Jeżeli tych skrzypiec nauczyciele nie akceptują to lepiej wybrać inne.

29-11-2013, Od: WOJCIECH Odpowiedz
TONARELLI

18-04-2011, Od: Jarek Odpowiedz
Jeżeli zastanawiamy się czy wydać 500 zł czy 1500 zł to oczywiście będzie duża różnica w jakości materiałów, precyzji wykonania, brzmieniu, strojeniu i trwałości. Jeżeli poruszamy się w zakresie 500-600 zł, to jakościowo wszystko będzie podobne i różnice będą znikome. Można więc śmiało wybierać to co bardziej pasuje wizualnie.

18-04-2011, Od: vt Odpowiedz
ok, dzięki za odpowiedz :]

17-04-2011, Od: vt Odpowiedz
Ewentualnie do 600zl jesli mialyby byc duzo lepsze.

02-12-2013, Od: Maja Odpowiedz
Hej czy ktoś może wie czy skrzypce firmy Leonardo nie są chińskie typowo?
Czy nadadzą sie do samouczenia sie dla własnej przyjemności

02-12-2013, Od: Ed Odpowiedz
To chyba nie firma tylko marka. Oczywiście że są chińskie jak wszystkie. Podstawowe modele będą kiepskie, raczej gorsze od Everplaya. Sprzedawcy piszą hebanowa żabka a widać na zdjęciach jasne drewno - nie heban, podbródek wygląda bardzo surowo, raczej nie będzie wygodny. Na zdjęciach widać niedokładności wykończeniowe wiec sporo zależy od egzemplarza i przygotowania. Jak chcesz mieć dobre skrzypce bez biegania do lutnika to weź Sandnera, a w wersji ekonomicznej Everplaya.

01-12-2013, Od: Ada Odpowiedz
Witam, mam 15 lat i chciałabym kupić skrzypce. Problem w tym nie wiem jakie wybrać. Mam zamiar uczyć się sama przez filmiki na yt. I jeszcze jedno na początek lepiej się uczyć na klasycznych czy na elektrycznych?

30-11-2013, Od: Cezary Odpowiedz
Zapraszam do komisu muzycznego

https://www.facebook.com/muzycznypszczyna

16-07-2012, Od: Paulina Odpowiedz
Mam skrzypce Verona od pewnego czasu i jestem zadowolona. Polecam je i dziękuję Panie Jarku za rady, porządna firma, nie zawiodła mnie z czego się bardzo cieszę. Mam 17 lat, ćwiczę niecałe dwa tygodnie (byłam na lekcji) i gram kilka prostych melodyjek, czasem zdarzają się lekkie fałsze przy dźwięku. Piszę to nie dlatego by się chwalić ale zachęcić tych, którzy może boją się zacząć bo myślą, że są za starzy. Jeśli ktoś wam tak mówi - nie słuchajcie go! Ja słuchałam i żałuję, bo straciłam dobrych parę lat na przygodę z tym instrumentem. Teraz aż sama dziwię się, że tak dobrze idzie. Dlatego zamiast zastanawiać się lepiej przystąpić do działania! Pozdrawiam :)

29-11-2013, Od: marek Odpowiedz
Fajnie przeczytac taka opinie,zaczynam zatem nauke gry na skrzypcach:)

27-07-2012, Od: PT Odpowiedz
Ja też zacząłem w wieku 17 lat, i też na Verona-ch, gram 3 lata i uważam że obalilem mit że trzeba uczyć sie od dziecka. Po wymianie strun brzmią cudownie, trzeba jedynie posiadać słuch. Dla tych którzy sie boją zacząć bo twierdzą że są za starzy mam proste ćwiczenie które pozwoli sprawdzić sluch: weźcie jakąś piosenke której tekst znacie na pamięć, i zacznijcie ją śpiewać razem z orginalnym wokalem, jeśli głosy będą sie dublować bez fałszowania, to mozna sie już przymierzać do nauki ;) pozdr

17-07-2012, Od: Michał Odpowiedz
Otóż to ! Mądrze powiedziane :)

17-07-2012, Od: Acinoyx Odpowiedz
Jestem w Twoim wieku, też kupiłam Veronę i gram 4 miesiące. Nauczycielka stwierdziła, że jak na sprzęt za tą cenę mają świetny dźwięk. Jeśli wymienię struny z pewnością będzie jeszcze lepszy :)

28-11-2013, Od: Marcin Odpowiedz
Witam, chciałabym rozpocząć naukę gry na skrzypcach, ale nie wiem na jakie powinienem się dokładnie zdecydować. Prosiłbym o polecenie odpowiednich skrzypiec dla osoby początkującej w przedziale cenowym 500-700zł wraz ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami. Wstępnie waham się między dwoma modelami w Waszym sklepie: Skrzypcami Corelli, rozmiar 4/4 a Verona Violin Custom FT-V11. A może zupełnie inne? Co Państwo polecacie i dlaczego? Z góry dziękuję za wszelką pomoc przy doborze.

29-11-2013, Od: Marta Odpowiedz
Verona, albo Sandner SV-2. Verona czyste jasne brzmienie, dźwięczne, Sandner cieplesze, stonowane.

29-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Raczej Verona, bo ładnie brzmi, zwłaszcza do klasyki, staranne wykonanie, dobre materiały.

20-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Zamierzam kupić skrzypce 3/4. Do tej pory dziecko grało na Ever Playach. Nauczyciel chwalił instrument i my również nie narzekaliśmy; bo technicznie bez większych problemów a i brzmienie było w porzadku. Musieliśmy dokupić nowy smyczek (ponieważ ten w zestawie przestał trzymać włosie) oraz żeberko (słabo trzymało się intrumentu - odpadało) więc zmieniliśmy na porządne Wolf. Dziecko robi postępy w nauce i sprawia jej to przyjemność. Zastanawiam się więc nad inwestycją w nieco lepszy instrument, aby poznało różnicę w jakości oraz brzmieniu - zachęcić do dalszej pracy. Wiadomo będą służyły ok. 2 lata i nie chcę wydawać powyżej 1000 zł. Zastanawiam się najpoważniej nad Strunalami, ale biorę też pod uwagę rówież Sandner, Stendor, Pengano itp te nieco lepsze od dotychczasowych. Czy różnica jest warta inwestycji, czy nie będzie ona znacząca? Jeśli chodzi o Strunale to wiem, że nie jest to chiński wyrób, ale czy dzięki temu lepszy od pozostałych i na czym ona polega? Wiem też że muszę dokupić dodatkowo futerał, smyczek, żeberko ale jak wyliczyłam będzie to koszt ok. 800 - 900 zł. Natomiast Stendory, Sandnery czy inne porównywalne będą kosztowały mniej - czy opłaca się i jakość będzie rekompensatą?

20-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Proponuję Stentora 1542C za 856 zł detal. To model czwarty od dołu, już nie "student" tylko "graduate" czyli model pośredni między uczniowskimi a koncertowymi. Ma bardziej szlachetne brzmienie. Możemy zrobić promocje na 800 zł za cały zestaw.

21-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Czy ten Stendor 1542C będzie porównywalny ze Strunalem np. 240? Jaka jest różnica w brzmieniu i jakości technicznej instrumentu? Pozdrawiam

21-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Trudno powiedzieć bo to zależy od egzemplarza tego Strunala i sposobu przygotowania. Ocena brzmienia zależy w dużym stopniu od gustu jeżeli porównujemy zbliżone cenowo instrumenty. Czemu akurat 240? Ten model nie występuje w aktualnej ofercie. Był w zeszłorocznych przecenach.

21-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Byłam pewna że je Pan ma w swojej ofercie, ale widzę że coś się zmieniło. Tak po prostu przykładowo posłużyłam się tym modelem 240. Nie znam różnicy pomiędzy innymi Strunalami w danej klasie cenowej. Ze słyszenia tylko wiem, że dzieci a także szkoły używają tej marki skrzypiec, więc zastanowiło mnie. Wiem, że są z wyższej półki profesjonalne Strunale, ale czy model w cenie poniżej 1000 zł może być lepszy od innych chińskich wyrobów? Dlatego chciałabym zasięgnąć rady fachowca co sądzi na temat różnicy.

22-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Najlepszym wyznacznikiem jakości jest cena a nie marka czy kraj pochodzenia. Niewidzialna ręka wolnego rynku samoczynnie to reguluje. Jeżeli ktoś próbuje sprzedawać kiepskie skrzypce drogo, to szybko zbankrutuje albo opuści cenę. Jeżeli natomiast ktoś zrobi dobry instrument wysokim nakładem kosztów, a sprzedaje zbyt tanio, to też nie przetrwa na rynku, musi podnieść cenę. Samo się reguluje.
Zrobiliśmy kiedyś testy w ciemno dla kilku nauczycieli podsuwając do oceny kilka modeli skrzypiec w różnych cenach. Nauczyciel posortował je według własnej oceny brzmienia nie wiedząc ile kosztują. Okazało się że idealnie ułożył je od najtańszych do najdroższych.
Wniosek jest taki, że im wyższa cena tym lepsze materiały, dokładniejsze wykonanie, ładniejsze brzmienie. Oczywiście mogą się zdarzyć nieliczne wyjątki w ramach zbliżonych cen, może na to mieć wpływ indywidualny gust, że np. komuś spodoba się akurat ciut tańszy model, ale nie spotkałem się nigdy z czymś takim żeby skrzypce za 300 zł uznano za lepsze niż model za 900 zł. Tak jak z każdym produktem. Jeżeli trafi się Strunal za 600 zł to raczej będzie gorszy niż "Chińszczyzna" za 900 zł.
I jeszcze jedno spostrzeżenie, jeżeli porównamy dwa instrumenty w identycznej cenie: moim zdaniem Chińczyk za tą samą kwotę bardziej się postara i poświęci więcej czasu pracy niż Europejczyk. Dla Chińczyka 50 USD za tydzień pracy przy instrumencie to majątek, a dla Europejczyka jałmużna. Odwali robotę byle jak.

22-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Czyli mam rozumieć, że chińskie skrzypce za 500 zł mogą być lepsze od Strunali za 700 zł?Dziękuję za poświęconą uwagę i jak widzę decyzję muszę podjąć jednak sama, czy decydować się na europejski wyrób, czy może jednak na azjatycki. Pozdrawiam

24-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Może się tak zdarzyć. Generalnie jeżeli są w podobnej cenie to będą dość podobne jakościowo. W Europie znacznie więcej kosztuje pracownik i materiał, ale jest mniejszy koszt transportu. Największa jest różnica w koszcie pracy. Dlatego europejskie wyroby za tą samą cenę są zwykle trochę gorszej jakości niż chińskie. Dlatego producenci przenieśli się do Chin. Można tam uzyskać lepszą jakość za tą samą cenę. Jeżeli zaś porównamy produkty o podobnej jakości, to przeważnie chińskie będą tańsze. Zasada ta sprawdza się szczególnie przy pracochłonnych wyrobach jakimi są skrzypce. Nie wynaleziono jeszcze maszyny do które wrzuca się drewno i wyskakują skrzypce.

20-11-2013, Od: Piotr Odpowiedz
Strunal w tej cenie z dodatkami to będzie najniższy model i to raczej nie pełnowartościowy tylko z przecen. Fabryka robi sporo wyprzedaży mniej udanych egzemplarzy i stąd biorą się super oferty. Oczywiście sprzedawcy o tym nie wspominają. Ceny fabryczne zestawów Strunala przekraczają tysiąc złotych plus wizyta u lutnika żeby zrobił poprawki.
A na marginesie to czy tani Strunal aby na pewno nie jest ani trochę Chiński? Producent twierdzi, że robią sami, ale tak na logikę: w Chinach uzyskuje się dużo wyższą jakość, bo przy tym samym budżecie producent kupi lepszy materiał i zatrudni lepszego fachowca niż w Europie. Tutaj samo drewno na skrzypce kosztuje prawie tysiąc. Trzeba by robić z jakiejś dykty i paździerza żeby się wyrobić w cenie. A jakiego fachowca zatrudnimy za 100 zł? W Eurupie za te pieniądze nawet pijany stolarz spod budki z piwem nie zechce strugać skrzypiec. W Chinach za ten sam koszt mamy światowej klasy fachowca. Czy byłoby rozsądne nie korzystać z takiej okazji? Firmy które chcą sobie nalepiać made in Europe radzą sobie tak że kupują w Chinach gotowe komponenty white violin i robią wykończeniówkę, albo też wycinają maszynowo dwa główne elementy w chińskim drewnie, wysyłają do Chin na montaż i robią finalny przegląd. Najtańsze instrumenty wykonane od A do Z w Europie to moim zdaniem koszt ponad 5 tys zł.

21-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Nie upieram się przy Strunalu, ale zastanawia mnie to czy jest porównywalny jakościowo z np Stendorem, Sandnerem, Pengano za ok. 700-800 zł. Z kolei model z danej serii np 220 lub 240 Strunala powienien charakteryzować się pewnymi parametrami wykonania, więc trochę dziwi mnie fakt że te tańsze to mniej udane egzemlarze - myślę że są po prostu tańsze w produkcji przez co mniej profesjonalne. Wiadomo, że im wyższe ceny tym ta jakość będzie lepsza ale nie o to w tym chodzi. Jeśli chodzi o produkcję w Chinach to nie mam nic przeciw jej skoro są dobrze zrobione a cena korzystna. Chciałabym jedynie kupić w miarę przyzwoity instrument, aby była różnica zauważalna w stosunku do znajzwyklejszych Ever Play a jednocześńie miał bardziej profesjonalne brzmienie.

28-11-2013, Od: Piotr Odpowiedz
Strunal jest droższy ze względu na drogą pracę, anie ze względu na jakość. Owszem typowe modele Strunala po 2-3 tys zł są w porządku. Aby zmieścić się w niższej cenie trzeba selekcjonować materiały. Najgorsze drewno idzie na najtańsze skrzypce. Jest ono bardziej wrażliwe na zmiany wilgotności i bardziej odkształca się nie pozwalając na zachowanie dobrych parametrów i dokładności. Dźwięczne drewno idzie na lepsze modele, głuche drewno na tańsze. To samo praca. Do wykonania droższych modeli kieruje się najlepszych fachowców, a do tańszych zwykle uczniów i praktykantów. Dodatkowo skraca się wielokrotnie czas pracy, co nie pozwala na dopracowanie szczegółów. Czwarty od dołu model Stentora otrzymuje już nie najgorsze materiały i pracowników, a najniższy model Strunala hmm... Jeżeli Strunal, to bym wybrał przynajmniej ten oczko lepszy od najgorszego.

25-11-2013, Od: Milena Odpowiedz
Chodzę do klasy VI Szkoły Muzycznej i musiałam wybrać 2 instrument. Więc wybrałam skrzypce. I teraz takie moje pytanie:
Jakie kupić tanie i dobre skrzypce do 1000 zł? Jaka firma jest najlepsza? (chodzi mi oczywiście do 1000 zł)
Z gry bardzo dziękuję za pomoc! :)

25-11-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Niestety tanie nie będą bardzo dobre, bo to niemożliwe. Do wyrobu tanich skrzypiec trzeba użyć taniego drewna o gorszych właściwościach akustycznych i mechanicznych, posłużyć się tanią siłą roboczą (niezbyt wykwalifikowaną) oraz uprościć i skrócić czas pracy, co nie pozwoli na dopracowanie szczegółów konstrukcji.
Najlepsze w klasie do tysiąca złotych będą Pengano SI Dark, Sandner SV-6 oraz Stentor 1542.

25-11-2013, Od: Milena - autorka tematu Odpowiedz
Przepraszam za błąd!
*Chodzę do V klasy Szkoły Muzycznej

25-11-2013, Od: Kacper Odpowiedz
Witam.

Jestem początkujący, więc z góry dziękuję za wszelkie rady. Mam do Was kilka pytań, odnośnie samych skrzypiec:
- Czy jeśli jestem leworęczny, powinienem wybrać skrzypce dla osób leworęcznych?
- Jakie skrzypce wybrać na początek?
- Czy te piękne skrzypce, z dobrymi opiniami, są dobre i warto je kupić na początek: http://allegro.pl/skrzypce-drewniane-klasyczne-4-4-nowe-futeral-i3726227003.html ?
- Czy możecie dać mi jakieś inne rady?

Proszę o szybką odpowiedź. :)

25-11-2013, Od: Marek Odpowiedz
Jeżeli mają służyć do nauki grania to nie nadają się takie skrzypce typowo dekoracyjne. Chyba, że chcesz sobie bardzo utrudnić zadanie. Wybierając zbyt tani instrument trzeba się liczyć z dużymi kosztami ciągłego poprawiania, usprawniania i naprawiania. Przy takich zestawach poniżej 250 zł to zaraz po kupnie trzeba dołożyć około 150 zł na uzdatnienie do gry przez lutnika. Aby uniknąć tych kłopotów najlepiej wybrać skrzypce które są już instrumentem a nie ozdobą i takie gotowe do grania, czyli od około 150 zł w górę, a więc ok. 300 zł za zestaw (oprócz skrzypiec w zestawie płacimy także za futerał i smyczek). Doskonale nadają się zestawy Everplaya 299 zł w sklepie obok.
Skrzypce leworęczne kosztują 600 zł i są trudno dostępne. Ponieważ pracują tu obie ręce to sporo osób leworęcznych wybiera jednak typowe instrumenty. Warto jednak wcześniej się przymierzyć i sprawdzić doświadczalnie. Można to zrobić nawet na dwóch patykach o długości 60-70 cm. Jeżeli wystąpi bardzo silna preferencja żeby smyczek trzymać jednak w lewej dłoni to trzeba szukać leworęcznych.

21-11-2013, Od: Gosia Odpowiedz
Czy ten Stendor 1542C będzie porównywalny ze Strunalem np. 240? Jaka jest różnica w brzmieniu i jakości technicznej instrumentu? Pozdrawiam

20-11-2013, Od: Dominik Odpowiedz
Witam,
Zapraszam do posłuchania mojego coveru Lindsey Stirling - Crystallize
http://www.youtube.com/watch?v=GnVFky7owJY

Wszystkich zainteresowanych lekcjami skrzypiec lub korepetycjami zapraszam do kontaktu. Wiek nie gra roli. Jestem absolwentem warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego - pomogę w ćwiczeniu, przygotuję do egzaminów wstępnych lub nauczę od zera. ragges@wp.pl, gg:8474420, tel.600-466-333

19-11-2013, Od: Adam Odpowiedz
Proszę o poleceni skrzypieć do nauki 4/4, słuchałem nagrania SV-2 i przyznam iż duł skrzypiec mi nie przypadł do gustu - chodzi mi o ten sam przedział cenowy jednak, oraz w mia możliwości ładne lakierowanie - większość skrzypiec uczniowskich jest naprawdę zrobiona niedbale, z tych które miałem okazję oglądać na własne oczy (hofner, stentor SI)

19-11-2013, Od: adam Odpowiedz
Gdzieś na www ktoś polecał stentora II (1500), osobiście z wyglądu podoba mi się Auditorium - przynajmniej na tych zdjęciach w waszej galerii,
Nie mniej jednak które ze skrzypiec w tym przedziale cenowym Mogą Mi państwo polecić, zauważyłem iż SV-2 są bardzo mocno chwalone.

17-11-2013, Od: Jarosław Odpowiedz
Planuję zakup skrzypiec EverPlay seria 6xx dla dziecka.
Proszę o info czy są coś warte do nauki gry.

18-11-2013, Od: Agata Odpowiedz
Tak, w tym zakresie cenowym to optymalny wybór. Tańsze się nie nadają bo bardzo utrudnią naukę. Droższe modele są pewnym ułatwieniem, ale ich zalety na etapie początkowym nie będą w pełni wykorzystane. Na początek skrzypce powyżej tysiąca złotych warto kupić jedynie wtedy gdy budżet rodzinny jest nieograniczony. To zdarza się rzadko. Zwykle rozsądnym wyborem są skrzypce za 300 zł, a w kolejnych rozmiarach w miarę postępów przechodzimy na modele dwa razy droższe od poprzednich.

Wiele szkół i nauczycieli wykorzystuje Everplay'a do nauki początkowej. Można kupić w zwykłym sklepie i dać do lutnika, albo zamówić przez skrzypce.pl bo tu przygotowanie do gry jest bez dopłat.

17-11-2013, Od: SPIN Odpowiedz
Zapraszamy do zakupu wilonczeli 1/4 1/2 3/4 4/4 (1490 zł) i kontrabasów 4/4 (2990 zł). Ten sam producent który robi najlepsze podstawowe skrzypce uczniowskie. Jakość gwarantowana.

13-11-2013, Od: Romendahl Odpowiedz
Skrzypce Höfner AS-160-V 4/4
Prawie nowe(używane około miesiąca) skrzypce Höfner AS-160-V w rozmiarze 4/4 z futerałem i smyczkiem sprzedam poniżej ceny rynkowej.
Specyfikacja:
• pełna płyta cyzelowana ze świerku mandżurskiego
• boczki i spód z podpalanego himalajskiego jaworu
• hebanowa podstrunnica i podbródek
• stalowe szlifowane struny
• ośmiokątny smyczek z brezylki ciernistej z hebanową żabką
Instrument gotowy do gry.

Opinia brytyjskiej skrzypaczki Nicoli Wilson:
http://www.youtube.com/watch?v=-eO3l_InAgE
W sprawie zdjęć i dodatkowych informacji proszę pisać pod adres:
dello1994@interia.pl

13-11-2013, Od: Marek Odpowiedz
Tak dla ścisłości "AS" oznacza chińskie Alfred Stingl by Höfner, a nie niemieckie Höfner. Jest to produkcja fabryczna wielkoseryjna - wykonanie na taśmie produkcyjnej przez wiele osób. Oczywiście robione ręcznie, jak wszystkie skrzypce (nie ma maszyny do której wrzucamy drewno i wyskoczą skrzypce).
Co do brzmienia - monumentalny efekt daje pomieszczenie z pogłosem typu kościół czy coś w tym stylu. Nie umniejszam zalet, ale żeby się ktoś nie zdziwił kiedy w domu zabrzmią one kompletnie inaczej.

18-04-2013, Od: Magda Odpowiedz
Szukam nauczyciela/nauczycielki gry na skrzypcach w Kielcach, ma ktoś jakieś namiary?

09-11-2013, Od: Janusz Odpowiedz
Też szukam nauczyciela dla 6 letniej córy, jęlsi by pani znalazła kogos proszę o post..

07-11-2013, Od: Agata Odpowiedz
Trochę nie na temat, ale zapraszam na wyprzedaże polarów. Bardzo dobra jakość http://kurtkipolarowe.com.pl/

03-11-2013, Od: grzegorz Odpowiedz
sprzedam przystawke do skrzypiec marki fishman V-200 za 560 zł 668069957

10-10-2013, Od: Emilia Odpowiedz
Witam,
poszukuje skrzypiec, które posłużą mi do prowadzenia rytmiki w szkole. Nie chciałabym, aby były jakieś drogie. Waham się między http://skrzypce.pl/products/corelli.html a tym modelem ever play http://skrzypce.pl/products/VN-20.html. Czy różnica między nimi jest bardzo wielka? Czy lepiej nie przepłacać, jeżeli ich różnice są na prawdę niewielkie i wybrać everplay?

11-10-2013, Od: Jarek Odpowiedz
Everplay będzie lepszy do takich zastosowań. W dodatku w tym miesiącu w promocji wysyłamy wyższy model VN-25 w tej samej cenie. Warto od razu domówić żeberko, nawet takie najprostsze.

11-10-2013, Od: Emilia Odpowiedz
Dziękuje bardzo za podpowiedź :-). Jeżeli zdecydowałabym się na Everplay na ten wyższy model VN - 25, tylko nie widzę go u Państwa na stronie w ofercie. I jeszcze jedno pytanie mam... a mianowicie chodzi mi o markę Sandner SV-300, Sandner SV-2, Stentor 1400. Jak się one maja do everplay, który mi Pan proponował.
Z góry dziękuję za odpowiedź!


Wyświetlono wiadomości 6201-6250 z 13482  Wstecz  Dalej