Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 8401-8450 z 13484  Wstecz  Dalej     Sklep

15-05-2010, Od: kotek Odpowiedz
popieram! Też gram 4 lata i ciekawe czy ty antySkrzypku grałeś. Grać na skrzypcach to sztuka a nie frajerstwo.

15-05-2010, Od: ania Odpowiedz
ja gram od 4lat i dobrze gram więc prosze tak nie mówić o skrzypcach, bo ty sam anty skrzypku jesteś frajerem!!!!!!!!!!!!

15-05-2010, Od: anty antySkrzyp Odpowiedz
skrzypce nie sa dla frajerów tylko dla normalnych i któży maja talent
I to nie jest jazgot tylko poważna muzyka i nie tylko!

15-05-2010, Od: om Odpowiedz
POPIERAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15-05-2010, Od: haifetz Odpowiedz
antySkrzypku!!


Czyzbys mial kompleksy?
Po tym co napisales mozna stwierdzic, iz tak. Jestes zaprogramowana istota, ktora nie dostrzega piekna jakim jestesmy obdarzeni i zyje jak zaprogramowany komputer w ciaglej petli. Jak sie nie zmienisz nigdy nie dostrzezesz szczescia i wolnosci. Nie powinienes w ten sposob podwyzszac swojej samooceny, bo tylko ja obnizasz. Zreszta napewno ktos ci juz powiedzial kiedys, ze niczego w zyciu nie osiagniesz i na zawsze pozostaniesz nieudacznikiem, ale ktos moze podtykac pod nos wyjasnienia, rozwiązania i wskazuwki lepszego zycia, a glupiec i tak pozostanie glupcem...tak jak ty :)

14-05-2010, Od: Wyluzuj Odpowiedz
Do:antySkrzypka
A pytał cię kiedyś o zdanie???

13-05-2010, Od: Marcin Odpowiedz
Mam 17 lat, czy uda mi się jeszcze nauczyć dla potrzeb domowych i takiego małego grona słuchaczy?

14-05-2010, Od: ? Odpowiedz
Jeżeli masz chęci to próbuj!!! Ale postaraj się o nauczyciela lub o jakieś dobre książki

14-05-2010, Od: dami Odpowiedz
zazwyczaj skrzypce oceniają negatywnie ludzie którzy nie potrafią się nauczyć grać na tym pięknym instrumencie :) lub dzieci które nie dorosły do kulturalnych wypowiedzi na forum ;)

13-05-2010, Od: antySkrzypka . Odpowiedz
Skrzypce są dla frajerów .!
kropka .
jak można wgl na nich grać, a co dopiero słuchać tego jazgotu . LoL.
pamiętajcie, skrzypce = club FrajeróOw .
kropka .

12-05-2010, Od: Wyluzuj Odpowiedz
Potrzbuje lutnika...!!! Gdzieś w okolicach Nowego Sącza !!!!

10-05-2010, Od: Do:kOzu Odpowiedz
Do: kOzu
Po pierwsze jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia niż K**** to się lepiej nie odzywaj bo jak ci ktroś wkońcu coś zrobi to polecisz perdoło do mamay...!!!

09-05-2010, Od: kOzu Odpowiedz
jakbyś była mądra to byś pojechała do lutnika anie kur.... kleiła skrzypce klejem -.- weź pomyśl

09-05-2010, Od: oj Odpowiedz
TraGeDIA!

07-05-2010, Od: Monika Odpowiedz
Kupiłam sobie skrzypce...i przy strojemiu tem fragment między kołkiem A i E skrzypce poprsu pękły...Niewiele bo niewiele ale co mam robić!!!!!!!!!!!

08-05-2010, Od: haifetz Odpowiedz
Oddaj do lutnika

13-04-2010, Od: Crazy Henry Odpowiedz
Mam 62 lata i kupiłem sobie skrzypce EVER PLAY 4/4. Będę się uczył, bo chcę słuchać tego wspaniałego zawodzenia targającego za serce. Może z początku będą to dźwięki prosto z tartaku ale nadzieja jest....
Ta stronka była dla mnie bardzo pomocną za co serdewczne dzięki. Henryk - przyszły wirtuoz, che,che.

07-05-2010, Od: Weronika Odpowiedz
Jeju ale suuper :) Świetnie życze powodzenia:*
Ja gram już 8 rok.

07-05-2010, Od: Monika Odpowiedz
A czy przeszkodzi to w czynś jak bym to skleiła to specjalnym klejem??

06-05-2010, Od: Zainteresowana Odpowiedz
Czy ktoś może ma jakąś listę czy coś w tym rodzaju na temat konkursów skrzypcowych (dla uczniów szkół muzycznych II st.)??? Proszę o szybką odpowiedź.

06-05-2010, Od: haifetz Odpowiedz
Zapytaj sie swojej dyrektorki. Napewno bedzie wiedziala, bo takie informacje dochodza do szkol. Jak jestes dobra to sprobuj wystartowac w Wieniawskim w 2011 r.

03-05-2010, Od: Monika Odpowiedz
Mam pytanie...Jak dobrać skrzypce??? (rozmiar)

06-05-2010, Od: haifetz Odpowiedz
Dobierasz wg. dlugosci reki

06-05-2010, Od: Roxana Odpowiedz
Poszukuję prywatnego nauzyciela gry na skrzypcach dla zapoczątkowanych w okolicach Lublina =D Mile widziany student i możliwie jak najtaniej xDD Ktoś chętny ?

06-05-2010, Od: ? Odpowiedz
..Ale czy warto uczyc sie prywatnie. lepiej zapisac sie do szkoly ;) Jestem z Lublina i polecam szkole im. lipinskiego dla osob w wieku 6-7 lat. Dla 7-12 szkole im Szeligowskiego. Dla starszych szkole im. Lutoslawskiego

06-05-2010, Od: =) Odpowiedz
Do: Monika
Skrzypce należy dobierać między innymi na podstawie długości całej ręki. Jeżeli weźmiesz pod brodę instrument, wyciągniesz rękę i będziesz mogła ,,chwycić" ślimak oznaczać to będzie, że dobrałaś odpowiedni instrument.

27-04-2010, Od: oj Odpowiedz
ODPOWIADAJCIE NA TRAGEDIĘ NARODOWĄ !

23-04-2010, Od: Adrian Odpowiedz
Witam.Uczę sie grać na skrzypcach ale w muzyce regionalnej i chciałbym trochę podszkolić sie w prawdziwych nutach, i czy ktoś nie ma jakieś stronki do nauki?

21-04-2010, Od: Ulaa :* Odpowiedz
Ja gram od zerówki , zanim umiałam czytać to już grałam na skrzypcach :) Teraz mam 12 i świetnie sobie radze .!Wygrywam wspaniałe melodie ... Chodze do szkoły muzycznej do 6 kl I stopnia ! :)

14-04-2010, Od: Paweł Odpowiedz
Ja w wieku 19 lat zacząłem grać na skrzypcach i rok póżniej dostałem się do państwowej szkoły muzycznej do II stopnia na altówkę i radzę sobie bardzo dobrze. Równam do koleżanek, które mają za sobą pierwszy stopien na skrzypcach;)

12-04-2010, Od: ja Odpowiedz
Tragedia (*)

10-04-2010, Od: damion Odpowiedz
to chyba sobie kupie i zobaczę jak się gra

10-04-2010, Od: damion Odpowiedz
dzięki wielkie

10-04-2010, Od: ??? Odpowiedz
Do: damion - Wydaje mi się, że wiek nie ma najmniejszego znaczenia. Niektórzy decydują się na granie bez żeberka, ale dużo osób twierdzi, że to niewygodne grać bez niego. =)

08-04-2010, Od: damion Odpowiedz
Czy w wieku 20 lat początkująca osoba powinna przy grze używać żeberka/szyny ???

06-04-2010, Od: gg Odpowiedz
Oferta nie do odrzucenia!!!
Skrzypce na ślub ! wolne terminy Rzeszów i okolice nr kom 696-307-732

06-04-2010, Od: dami Odpowiedz
Co myślicie o tych skrzypcach z tej stronki do 300 zł??? Nadadzą się na początek??

28-03-2010, Od: asda Odpowiedz
elo! ja gram na skrzypcach od sylwestra!! DZIEKI DZIEKI I JESZCZE RAZ DZIEKI za pomoc, jak wtedy mi radziliscie, jak przekonac rodzicow!! udalo sie i gram juz 2 miesiace!! jeszcze raz dzieki ;D

26-03-2010, Od: Skrzypaczka Odpowiedz
Drodzy Skrzypkowie, Melomani!
Nasi przyjaciele, tancerze proszą nas o wsparcie. Jeden podpis pod petycją moze już wiele znaczyć. Pomóżmy im, nas to wiele nie kosztuje(jeden podpis)a dzięki temu ratujemy ich zdrowie jak również dbamy o rozwój baletu. jezeli im nie pomożemy zainteresowanie baletem bedzie malało!!!
Pomóżmy im złóżcie, proszę podpis po petycją znajdującą się na stronie:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4906

bądzmy szlachetnymi ludzmi i wspierajmy się nawzajem. z góry dziękuję!

26-03-2010, Od: The world of violins Odpowiedz
www.e-skrzypce.pl

26-03-2010, Od: Nauka gry na skrzypcach Odpowiedz
Katowice i okolice

26-03-2010, Od: Nauka gry na skrzypcach Odpowiedz
tanio i profesjonalnie

mskaba@wp.pl

23-03-2010, Od: Kas Odpowiedz
anqa-dziekuję za podpowiedź. Jesli jest ktoś jednak, kto chciałby sprzedać skrzypce 4/4 dla początkującego,które są gotowe do gry-proszę o kontakt.

23-03-2010, Od: anqa Odpowiedz
Kas, zależy od ich stanu:czy są spękane itp. Jeżeli masz blisko lutnika, to radze darmową konsultację. A grać to powinny ;p

22-03-2010, Od: Katarzyna Odpowiedz
Moja córka ma 7 lat i chce grać na skrzypcach,tym bardziej,że ma dobry słuch muzyczny.Nieznam się na skrzypcach.Jak dobrać,jak mieżyć u dziecka do nr. skrzypiec,jakiej jakości?Nie wiem nic.proszę o poradę.Z góry dziękuję.Cena nie gra roli

23-03-2010, Od: Majka Odpowiedz
nauczyciel sam dobierze odpowiednie skrzypce

20-03-2010, Od: ? Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=gTtRZPGt6r4 - zapraszam do posłuchania utworu w metrum 5/4 . Skrzypce elektryczne w zespole Ornament. Nagranie z koncertu w Progresji !

22-03-2010, Od: ? Odpowiedz
a to myspace tego zespołu http://www.myspace.com/ornamentpl

21-03-2010, Od: Kas Odpowiedz
orientujecie sie ile moze kosztowac renowacja i konserwacja skrzypiec z 1800 roku? a tak poza tym,to czy takie skrzypce nadadza sie do grania? nie mam zielonego pojecia na czym ta renowacje polega ewentualnie.bylabym wdzieczna za odp

13-03-2010, Od: Nauka gry na skrzypcach Odpowiedz
Student Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej,
zajęcia dwa razy w tygodniu,
Katowice i okolice,
konkurencyjne ceny,
sprawdzone metody pracy

Kontakt: mskabaviolin@gmail.com


Wyświetlono wiadomości 8401-8450 z 13484  Wstecz  Dalej