Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 8351-8400 z 13484  Wstecz  Dalej     Sklep

01-07-2010, Od: Majka Odpowiedz
Monich niby sa ok... maja mocny donosny dzwiek.. ale nie daja sie rozegrac.. dobre na 1 rok nauki.. po czasie "draznia ucho" nie daja sie rozegrac sa zbyt sztywne, twarde- nie wiem jak to ujac.. lepsze sa w podonej cenie skrzypeczki innej marki.. tylko nazwa wyleciala mi w tej chwili z glowy- jak sobie przypomne dopisze:)

30-06-2010, Od: Julek Odpowiedz
Ma ktoś skrzypce O.M. Monnich?Ładny mają dźwięk?

27-06-2010, Od: Michał Odpowiedz
Witam! Mam pewne pytanie: mam 14 lat i 171 cm wzrostu. Zastanawiam się, który rozmiar skrzypiec będzie dla mnie odpowiedni: 3/4 czy 4/4?
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje.
Pozdrawiam wszystkich skrzypków i miłośników skrzypiec.:-)

28-06-2010, Od: Zuzia Odpowiedz
Wybierz skrzypce 4/4. Te będą najlepsze.

27-06-2010, Od: Olimpia Odpowiedz
na pewno 4/4 :D

24-06-2010, Od: ania Odpowiedz
za dobrze się nie znam na jakości skrzypiec ale moim zdaniem są bardzo dobre;D Chociaż i tak nie słyszałam jak grają ale podobno świetnie się na nich gra

23-06-2010, Od: mimi Odpowiedz
ja mam skrzypce ever play dzwięk mają dobry ale moje mają bardzo szeroki gryf
moje mają donośny dzwięk i jak na fabryczniaki są niezle

23-06-2010, Od: ania Odpowiedz
ja nie mam

22-06-2010, Od: ? Odpowiedz
Ma ktoś skrzypce EverPlay? Co o nich sądzicie? :D

21-06-2010, Od: Olimpia Odpowiedz
Hej, ja zaczęłam grać w wieku 12,5 lat i odkąd wzięłam skrzypce do ręki ( nie znając żadnych układów na gryfie, nie ucząc się nigdy muzyki) nie rozstaję się z nimi prawie w ogóle. Od początku bardzo dobrze mi szło, pierwszego dnia grałam ze słuchu już 3 proste piosenki :D. Dlatego uważam, że to nie prawda, że jak ktoś zacznie naukę w późniejszym wieku, nie będzie miał szansy dobrze się nauczyć grać. Owszem, małe dziecko ma przed sobą więcej możliwości (szkoła muzyczna-dyplomy, występy, pochwały, utożsamianie z geniuszem) ale z reguły wolniej się uczy, bo nie traktuje tego poważnie, w głowie ma tylko zabawę i przyjemności xD. Starsze dziecko/młodzież wie już, czego chce, na czym mu zależy i sam podejmuje decyzje. Dlatego szybciej chłonie wiedzę, zasady, technikę. Ale niestety nie będzie grywał w filharmonii, bo nie ma dyplomów - ale po co to komu - dla sławy? Skrzypce i muzyka powinny sprawiać przyjemność :D Powinno się grać dla siebie, z sercem :D Dlatego Andziek uważam, że dasz sobie radę, znasz zasady muzyki, masz wyrobioną rękę, a przede wszystkim tego chcesz! :D Czekam na opisy pierwszych wrażeń :D Pozdrawiam

20-06-2010, Od: Andziek Odpowiedz
Mam 15 lat, gram na: pianinie, gitarze (akustyczna, elektryczna, basowa), perkusji. Chciałabym nauczyć się na skrzypcach, czy będzie trudno??

W tym momencie czekam na wyniki egzaminu wstępnego w psm I stopnia

14-06-2010, Od: Wisła Kraków Odpowiedz
Skrzypce to zajebisty instrum . <lol2> xDD

09-06-2010, Od: anqa Odpowiedz
Moniczka, trzeba nasmarować smyczek kalafonią, żeby włosie nie było śliskie i utrzymywało się na strunach, tym samym,wydobywając dźwięk ;)

09-06-2010, Od: rita Odpowiedz
Szkszypce na ceremonij slubnej Piaseczno i okolicy.697-238-445

06-06-2010, Od: EHEH Odpowiedz
Skrzypeczki na ślub Rzeszów i okolice !
WOLNE TERMINY !
nr kom 696-307-732

05-06-2010, Od: ania Odpowiedz
To mocniej przyciśnij smyczek

04-06-2010, Od: Moniczka Odpowiedz
Pytanie- dostałam skrzypce, jestem całkiem zielona jeżeli chodzi o grę na nich...
próbowałam wydobyć dźwięk grając smyczkiem, ale nic nie słychać ...

01-06-2010, Od: ania Odpowiedz
a czy ty nowy grasz na skrzypcach

01-06-2010, Od: ania Odpowiedz
Ja niestety nie

30-05-2010, Od: Zainteresowana Odpowiedz
am pytanie: czy ktoś ma może taką jakąś listę z konkursami dla uczniów szkół muzycznych II st. ??? Proszę o szybką odpowiedź.

28-05-2010, Od: ds Odpowiedz
Nowy

27-05-2010, Od: ania Odpowiedz
I co zatkało

25-05-2010, Od: ania Odpowiedz
to sobie szukaj sam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

23-05-2010, Od: joke Odpowiedz
Oczywiście zgadza się, lecz poco komu coś lepszego od niczego, skoro jest to i tak niewiele warte stricte.

22-05-2010, Od: ania Odpowiedz
Ale lepsze to niż nic!!!!!!

22-05-2010, Od: ania Odpowiedz
No ale nie wiem nie sprawdzałam tą stronę dokładnie;(

21-05-2010, Od: joke Odpowiedz
To sie pocieszenie nazywa.

21-05-2010, Od: ania Odpowiedz
no ale nie wiem czy są uczciwi ale raczej tak

20-05-2010, Od: joke Odpowiedz
Bardzo dziękuje.

20-05-2010, Od: ania Odpowiedz
na necie są fajne SKrzypce
SKLEPY ZE SKRZYPCAMI W GDAŃSKU
i wyświetlą ci sie różne stronki i wejdz w GAMA Gdańsk Sklep Muzyczny-Instrumenty Muzyczne i...

20-05-2010, Od: joke Odpowiedz
Gdyby ktoś był łaskawy, wysłać mi ofertę z jakiegoś sklepu, dobrych skrzypiec o dobrym brzmieniu, dla ucznia. Byłbym wdzięczny. nichilista_92@tlen.pl
(Wiem nihilista, końcówka była już zarezerwowana )

20-05-2010, Od: ania Odpowiedz
TAK
BO NIE ZNAM ŻADNEGO SKLEPU ZE SKRZYPCAMI

18-05-2010, Od: joke Odpowiedz
(nawet niezłudzenie tylko zaciekawienie)... Jestem lekko skonsternowany czym masz mnie zamiar zmartwić ?

18-05-2010, Od: joke Odpowiedz
i tak muszę zapytać, o dobór skrzypiec i o wybór.(a więc co byście polecili??) Domyślam sie że to pytanie do mnie, choć dość zaskakujące. Lukasz

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
oby złudzenie

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
A czy na pewno ,czy to złudzenie

18-05-2010, Od: golarka Odpowiedz
ania love

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
no odpisz nie chce siedzieć przed komputerem wieki bo musze poćwiczyć na skrzypcach

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
ale nie ty, tylko joke
i też musze cię zmartwić ale to ci dopiero napisze jak napiszesz swoje imię joke

18-05-2010, Od: min-Taj Odpowiedz
Kunegunda

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
a jak naprawde masz na imię

18-05-2010, Od: min-Taj Odpowiedz
Idź do Szkoły Muzycznej, ale musisz znaleźć dobrego nauczyciela, bo większość woli uczyć młodszych.

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
poprostu do najbliższej
szkoły się zapisz i tyle ja tak zrobiłam

18-05-2010, Od: joke Odpowiedz
Serdecznie dziękuję, nigdy nie próbowałem grac na tym instrumencie, lecz ujmuje mnie dźwiękiem. Taka moja platoniczna miłość, do materialnej rzeczy a jakby z duszą. Jeszcze zostaje poszukać szkoły/nauczyciela.

18-05-2010, Od: min-Taj Odpowiedz
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM


POPIERAM ANIE

18-05-2010, Od: golarka Odpowiedz
myślę, że masz szanse grać na skrzypcach.

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
Dzięki kotek ,ale chyba przesadziłam z wykrzyknikami ,bo strone internetową prze ze mnie wydłóżyli !!!!!!

18-05-2010, Od: kotek Odpowiedz
Podobno im młodziej tym lepiej ,ale i tak możesz nauczysz się grać. A jak masz za dużą rękę na skrzypce to spróbuj grać na altówce...

Aha i ania ma rację!

18-05-2010, Od: ania Odpowiedz
a czy ty joke kiedyś próbowałeś grać na skrzypcach ,a nawet jeśli nie to i tak masz szanse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17-05-2010, Od: joke Odpowiedz
Ja jestem ciekawy czy człowiek w wieku 18 lat ma szanse, nauczyć się grac na tym instrumencie ??? (Powiedzmy że niema rzeczy niemożliwych a ja jestem ciekawy czy aby na pewno.) Jeśli chodzi o antyskrzypka to szkoda sie wypowiadać bo właśnie o uwagę mu chodzi. Widać że czuje sie wyalienowany w swym domowym/podwórkowym środowisku, chce porostu jak to mówią "zaszpanować" pochwalić sie durną wypowiedzią kolegą. Żałosne(tak nie mam wystarczająco słów by to określić inaczej a ekspresja wydaje sie zbędna)


Wyświetlono wiadomości 8351-8400 z 13484  Wstecz  Dalej