Całkiem nowa wiadomość
Imię:
Wiadomość:

Prosimy pozostawić puste:
Liczba do wpisaniaWpisz liczbę
(anty-spam):

Wyświetlono wiadomości 8501-8550 z 13485  Wstecz  Dalej     Sklep

13-01-2010, Od: violla Odpowiedz
2000 za strunala to za duzo

18-01-2010, Od: ULAULAULAULAULA Odpowiedz
czym sie rozni ognisko muzuczne od szkoly zumycznej?

05-02-2010, Od: ? Odpowiedz
W SM uczy sie nie tylko gry na instrumencie i o instrumencie, ale tez sa inne przedmioty, jak ksztalcenie sluchu, audycje muzyczne itp. Uczy sie o innych instrumentach, o kompozytorach, historii muzyki no i zapisu nut, rozrozniania interwalow (odleglosci miedzy dzwiekami), zapisu prostych melodii ze sluchu i wiele innych rzeczy. Po szkole muzycznej ma sie wyksztalcenie, oczywiscie jesli sie ja skonczy, nawet po pierwszym stopniu. Ma sie gruntowne informacje o swoim instrumencie glownym, kazdy uczy sie podstaw na pianinie/ fortepianie. Po ognisku muzycznym tego nie ma.

30-01-2010, Od: Wiktoria Odpowiedz
W szkole muzycznej uczysz się wszystkiego o skrzyocach, budowy, z czego sa itd; Musisz też zakupic podręcznik, a nma ognisku uczysz się tyulko grać

30-01-2010, Od: kas Odpowiedz
od lutego chce zaczac sie uczyc grac na skrzypcach,tylko zastanawiam sie,czy nie posiadajac swoich jest mozliwosc użyczenia ich ze szkoly muzycznej skoro nie jestem ich uczennica.jesli nie,to czy takie skrzypce w cenach 200-300 zl sa wogole warte kupna?przeciez dobre skrzypsce mieszcza sie w ok.7 tys

05-02-2010, Od: ? Odpowiedz
200-300zl to malo jak na dobry instument. No ale cena 7 tys, za dobry instrument jest znacznie przesadzona. Dobre, lutnicze idzie kupic znacznie taniej, ok. 2 tys, ale na poczatek starcza tansze, fabryczne, moga byc nawet tansze niz 200. To zalezy od modelu i przede wszystkim od pojedynczego egzemplarza. Jakosc nie bedzie najlepsza, ale na poczatek wystarczy, a instrument moze sie znudzic.

04-02-2010, Od: ktoś Odpowiedz
nie ,SM nie użyczy ci skrzypiec, jeśli nie jesteś uczennicą klasy skrzypiec w danej szkole.

31-01-2010, Od: ? Odpowiedz
o ile wiem w szkołach muzycznych nie uczy sie budowy i zakładania strun tylko teorii i kształcenia sluchu i innych, a nie jak je czyścić i jak są budowane ==

05-02-2010, Od: ? Odpowiedz
W szkolach muzycznych nie uczy sie zakladania strun, ale jak sie kilka razy popatrzy na nauczyciela, ktory to robi za nas w naszych skrzypcach, to sie mozna nauczyc. Budowa skrzypiec jest w pierwszej klasie jako podstawowe informacje i instrumencie. No, moze o czyszczeniu nauczyciel nic nie powie, to tam juz roznie bywa. A ksztalcenie sluchu itp. to inne przedmioty, inne godziny, innych rzeczy sie uczy.

04-02-2010, Od: Maja Odpowiedz
Poszukuję uzywanego futerału skrzypcowego 1/4. mgoplana@gmail.com

05-02-2010, Od: Maja Odpowiedz
na allegro widzialam

03-01-2010, Od: anqa Odpowiedz
Gabi, jak kiedyś w wakacje miałam długie to mi nie przeszkadzały. przy pianinie owszem, przy skrzypcach nie.


A pytanko mam:jaką kalafonię mi poradzicie, najlepiej żeby się ni sypała zbytnio..

04-02-2010, Od: Dominik Odpowiedz
Witam sypanie się kalafoni jest to problem bardziej złożony. Przede wszystkim jak za dużo nasmarujesz to będzie się jej więcej sypać i dzwięk będzie zgrzytliwy. Ale jak Cię dźwięk nie będzie satysfakcjonował będzie świstał itp to może być problem w zużytym włosiu lub w brudnych strunach. W takiej sytuacji najlepiej pójść do lutnika wymienić włosnie koszt ok 100zł a jeśli smyczek jest mniej wart to kupić nowy (tylko nie chiński) a jeśli są brudne strune w takiej sytuacji wyczyść je czystym spitytusem watą lub wacikiem ale uważaj aby spirytus nie kapnął na pudło rezonansowe ponieważ może rozpuścić lakier.

02-01-2010, Od: goska Odpowiedz
mam pytanie do uczniów średniej szkoły muzycznej, gdyż planuję w przyszłym roku iść na II stopień ;) jakie skrzypce polecacie na tym etapie nauki??

04-02-2010, Od: Dominik Odpowiedz
Witam :)
Jeżeli nic dobrego nie znajdziesz w szkole to jakiąś manufakturę poza tym zależy jakimi dysponujesz funduszami i czy wiążesz ze skrzypcami długą przyszłość tzn studia praca...

01-01-2010, Od: ktos Odpowiedz
czy można nauczyc się samej grac na skrzypcach oczywiscie przez internet

01-01-2010, Od: Edyta Odpowiedz
nie da sie. gra na skrzypcach jest bardzo trudna.. a ja powtarzam pytanie;
Zastanawiam się nad kupnem skrzypiec. Jestem po I stopniu szkoly muzycznej. Czy skrzypce firmy Strunal w kwocie około 2000 złotych są warte polecenia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

04-02-2010, Od: Dominik Odpowiedz
Witam nie polecam kupować skrzypiec fabrycznych. Za ok. 2000zł można już kupić manufaktury robione przez lutników a różnica jest kolosalna :)

04-02-2010, Od: Majka Odpowiedz
czy ktos z was posiada zapis nutyowy znanych melodii na skrzypce i moglby mi je przeslac? chodzi mi o cos bardziej ambitnego niz sto lat;)

04-12-2009, Od: violla Odpowiedz
poszukuje skrzypiec 1/2 w kolorze ROZOWYM! ktos cos wie?

04-02-2010, Od: ktos tam skrzypcowy Odpowiedz
zobacz koniecznie, skrzypce RÓŻOWE 1/2

http://www.amazon.com/Austin-Bazaar-Size-Violin-Accessories/dp/B000LKXUEW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=musical-instruments&qid=1265273725&sr=1-3

04-02-2010, Od: ? Odpowiedz
zobacz:

http://www.amazon.com/Glasser-Premium-Violin-Green-Fiberglass/dp/B000F8RO2E/ref=sr_1_3?ie=UTF8&s=musical-instruments&qid=1265273515&sr=1-3

to na razie smyczek w tym kolorze;)

31-01-2010, Od: xyz Odpowiedz
Cześć, jaką markę skrzypiec elektrycznych polecacie? Oczywiście w rozsądnej cenie. Co powiecie o ''Gewa''?

31-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
nie można wypożyczać jak nie jestes uczennicą kup jakies badziewiaki na początek i próbuj grać bo nie wiadomo czy sie nie podasz potem nazbierasz na cos lepszego.

30-01-2010, Od: MALA Odpowiedz
Czy ktos z was posiada nuty pt. ŁOŚ PATATAJ ???

29-01-2010, Od: ** Odpowiedz
jak się gra na skrzypcach

19-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
dużo == dziecko wpisz se w google co to szkoła muzyczna a ognisko muzyczne. poszukuje nut łatwych na pocżatek

25-01-2010, Od: ULAULAULAULAULA Odpowiedz
"se wpisze".. b****

23-01-2010, Od: ? Odpowiedz
miała znaczy ;P

23-01-2010, Od: dami Odpowiedz
hej jak już bedziesz miał te skrzypce za 249 zł to napisz czy sa ok i w jakim stanie doszły

20-01-2010, Od: pianistka Odpowiedz
czy skrzypce everplay z tej strony są dobre dla człowieka kształcącego się na innym instrumencie w SM
( chodzi o to, że znam dobrze nuty )i nie posiadającego zbyt dużego budżetu?

17-01-2010, Od: Paweł Odpowiedz
Witam
Duet skrzypcowy jest chętny do grania na ślubach i pogrzebach . Rzeszów i okolice Rzeszowa wszystkich chętnych zapraszamy . Więcej na 696-307-732

19-01-2010, Od: ?? Odpowiedz
jakie wykształcenie muzyczne ma duet skrzypcowy?

16-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
jak nauczyć się stroić skrzypce

16-01-2010, Od: Magda Odpowiedz
Najlepiej niech pokaże Ci jakiś student szkoły muzycznej lub nauczyciel.

16-01-2010, Od: Magda Odpowiedz
Hej, kupiłam z tej strony skrzypce 4/4 za 249 (dojdą pewnie za parę dni) - czy ktoś już ma te skrzypce? Jak się na nich gra? I czy mają gwarancję?

16-01-2010, Od: VIOLLA Odpowiedz
Czy ktos z Was posiada łatwe koncert na skrzypce- poziom PSM 1-st? bardzo proszę o odp.

16-01-2010, Od: VIOLLA Odpowiedz
zapomniałam dodać, że chodzi mi o wersje pdf. interesuja mnie wszytskie klasy 1-6.

15-01-2010, Od: kiedys bd skrzypaczka Odpowiedz
szukam nauczyciela gry na skrzypcach grajewo i okolice 511331205!!!!

15-01-2010, Od: kOzuu Odpowiedz
kie za 2ja kupiłam ta 269 z allegro i jestem zadowolona po wymianie strun jest ekstra ; dd .

15-01-2010, Od: madzi Odpowiedz
Odpowiedź do "skrzypaczka17"
Mam skrzypce, które w zupełności nadają się do grania w drugim stopniu.To mój e- mail:magdapalgan@wp.pl.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania napisz.

29-12-2009, Od: skrzypaczka17 Odpowiedz
siemka...mam pytanko
niedługo kończę I stopień i chciałabym w końcu kupić sobie własne skrzypce, bo do tej pory grałam na szkolnych ;)) i właśnie zastanawiam się jakie wybrać, moglibyście coś doradzić??

15-01-2010, Od: madzi Odpowiedz
Mam skrzypce, które w zupełności nadają się do grania w drugim stopniu.To mój e- mail:magdapalgan@wp.pl.
Jeśli będziesz miała jakieś pytania napisz.

15-01-2010, Od: ? Odpowiedz
A co myślicie o tych skrzypcach
1.Cena 299 zł.
ROZMIAR:
Skrzypce drewniane EverPlay z futerałem, smyczkiem i kalafonią. Model ceniony przez nauczycieli za ładne brzmienie.

2.Cena 420 zł.
ROZMIAR:
Skrzypce uczniowskie Start, z futerałem, smyczkiem, i kalafonią. Polecam, bo są lepsze i tańsze niż Verony!

Będą dobra dla początkującego???????

12-01-2010, Od: camelia Odpowiedz
witam,dostałam na urodziny skrzypce za 250 zł które nie nadają sie do grania,okazało się ze to jakaś chińska wersja która nadaje się na powieszenie na ścianie, kupiłam drugie za 2xwięcej i jestem zadowolona,więc uwaga na niskie ceny ,p.s zaznaczam że te za 250 zł były kupione na allegro

14-01-2010, Od: ? Odpowiedz
Dzięki Camelia. A byś mogła mi podać firmę swoich skrzypiec -ewentualnie model i gdzie je kupiłaś???

13-01-2010, Od: VIOLLA Odpowiedz
poszukuje skrzypiec w cenie do 200 zl czy ktos ma takie?.. wszystkie rozmiary:)

24-12-2009, Od: sharapova Odpowiedz
mówię,że się nie nauczę bo naprzykład są takie układy 4 palcowe

11-01-2010, Od: ? Odpowiedz
a to iloma paklcami grasz na keybordzie w szkole muzycznej? Moze maja jakas nowa taktyke i gra sie jednym?

28-12-2009, Od: violla Odpowiedz
jakie 'uklady 4 palcowe'??? Ty chyba nie masz zielonego pojecia o muzyce..?


Wyświetlono wiadomości 8501-8550 z 13485  Wstecz  Dalej